Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Amii ja właśnie pazurki robiłam a tu bombardowanie i tak dostałam w pęcherz że biegłam do łazienki 🙂

wczoraj to prawie się rozebrałam by znaleźć serduszko 🙂 tak nisko było maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonka Pomidory o kazdej porze dnia i nocy - w kazdej postaci ☺️

Ostatnio snilo mi sie, ze Konrad zdradzal mnie z cala banda facetow, wrocilam do domu i zastalam ich w trakcie seksu -
nie byl szczegolnie ucieszony gdy mu to rano opowiadalam 😉

Dzidziuszek kopie mnie delikatnie z prawej strony - ewentualnie, czasami, ostatnio na srodku ...
lewa strona nie przypadla mu jak narazie do gustu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka1 dzisiaj wlasnie chcialam sobie pomierzyc - polecialam do H&M - ciuszki z serii H&M Mama od 80 do 130 PLN za zwykla bluzke czy sweterek ... jak dla mnie troche przegiecie - zwlaszcza, ze chwile ponosze i znowu wyrosne lub urodze i wiecej z nich nie skorzystam ... a pozniej sprzedam za pol ceny ... wiec buszuje po Allegro ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata rozumiem Cie doskonale bo to szkoda kaski na takie ubrania, ale ja spodnie wyrwalam za 100 w moim miescie a bluzki albo mieszcze sie w swoje tradycyjne, albo podbieram mamie czasem cos wyrwe w szperkach:P
jak ostatanio bylam na zakupach w manufakturze to bluzka ciazowa kosztowala 140 zl!!!!! jak dla mnie to tez przesada wiec musimy jakos inaczej sie ratowac, poprostu wyczaic 2-3 bluzki i prac je i nosic az zbrzydna, potem dopiero bedziemy pieknisie z wozeczkami sie lansowac na miescie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli chodzi o ciuchy ciążowe to dopiero jak poczytałam Wasze posty zdałam sobie sprawę, ze kurtka zimowa już na styk 😉 a byłam jeszcze miesiąc temu przkonana, ze zimę to obskoczę w tym co mam, a tu duppa :P
mam jeszcze kurtkę zimową dwuletnią i ona jest dwurzędowa więc przeszyję guziki i pośmigam jeszcze, tylko krótka jest i w piczkę będzie wiało.
może trzeba będzie coś kupić na kark - się zobaczy, ale przynajmniej nie musimy kupować super grubych zimowych pajacyków dla naszych bobków bo już się będzie wiosna zbliżać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania no wlasnie dzidzisuia owinie sie w rozek albo kocyk do nosidelka i do domku a skafanderek na kolejna zime sie zakupi to juz bobas bedzie wiekszy 🙂
ja poki co mieszcze sie w narciarke, mam jeszcze durzedowa jesionke, ale nie planuje zakupu kurtki, mama mnie wspomorze 😉
ale niekazdy moze na kogos liczyc w tym temacie wiec troszke szkoda bedzie wydawac kaske na kurteczke na jakies 2 miesiace 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie mamuski, a wiec z moja córa która juz została potwierdzona 100 % wszystko dobrze, rosnie wazy 300g, co do bolu nerek to wysmial moja poranna pania doktor i kazal sie jej leczyc, mowil ze jest glupia pipa, nereczki mi przeswietlil ale on sie na tym nie zna ale wydaje mu sie ze nic tam im sie złego nie dzieje, on jest ginekologiem a nie radiologiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zrezygnowałam zwłaszcza z bluzek ciążowych. Postanowiłam inwestować w tuniczki, dłuższe sweterki, najlepiej z domieszką stretchu lub lycry a pod spód legginsy. Przynajmniej kosztują o połowę mniej i po ciąży też można założyć 🙂 Kumpela do 9 mies się tak ubierała, a przytyła 20 kg(!). Tyle, że zima idzie więc chociaż w spodnie ciążowe trzeba zainwestować 🙂 no i kurtałkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...