Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja zainwestowalam w jedne ciazowe spodnie sztruskowe,szalu nie ma a wydalam na nie 130zl! i ze dwie tuniki!mam nadzieje przezyc z tym jakos zime..Pewnie,fajnie byloby sie postroic,widzialam w H&M rurki ciazowe,ale juz za 180zl...coż te zimę musze jakos przewegetowac w tym co mam,bo po co kupowac ciuszki za mase pieniedzy na kilka miesięcy!??
W swoja kurtkr sie mieszcze,najwyzej guziki przeszyje,a jak nie to tez "usmiechne sie" do mamy i podkradac bede jej kurtkę,jest ciut wieksza...
a stroić zamierzam sie juz z malenstwem!zamierzam byc super mamuska z wozeczkiem...
Ale nie trace tez nadziei i chodze po lumpach,jak cos znajde to kupię,zawsze taniej,a tez moze być fajne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też zainwestowałam w dłuższy rozpinany sweter, tuniki mam bo zawsze lubiłam, a no i kupiłam sobie taką seksi czarną tunike dzianinkową i mogę ramię gołe z tatoo pokazać jakby co -to na specjalne okazje 😉
no i te 2 pary spodni ciążowych, które mam już od miesiąca.
narazie wszystko, zobaczymy co z ta zimówką jeszcze.
moze się uda w starej dobić wiosny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... caly czas sie zbieram zeby odwiedzic jakis lumpex i cos wybrac sie nie moge ... w Wawie jest sporo takich niby "lepszych" - dosc drogo, ale cos da sie wyszperac ...

Cale szczescie zainwestowalam juz w spodnie - inaczej musialabym chodzic nago bo w zadne stare juz nie wejde ...

emi dobrze, ze prawdopodobnie nic zlego w nerkach - bo to dosc duzy klopot ... no i bol ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi super!!!
Ja zakupiłam dużo ciuchów ciążowych w lumpki,dla remika tez pamietam,że zakupiłam w lumpku dużą wiekszość,slicznych,orginalnych ,czesto z metkami ciuszków tylko moje dziecko wazylo 4770 i miało 63cm cyli wszystko prawie było za małe 😞
teraz kupije na 62 i wiecej,kilka tylko na 56.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam.
Ksiązeczka odebrna. Pani szukałą jej tylko 20 minut.
Wpdałam do pracy na herbatke.
Wszyscy wilkiem. Tylko jedna koleżanka ze mna pogadała.
Zakupy zrobione.
ledwo koszyk pchgałam.

W kasie z pierszenstwem same lasky i pijaczki, wiec staneła do normalnej i brzuch wypiełam żeby tamci widzieli.
Głowy tylko odwracali.Potefolony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstałam z nieplanowanej drzemki, naleśniki mnie przymuliły 😉 i czytam, że teraz Wy poszłyście spać. jak pech to pech 😉

Agatta bardzo mnie ten mus truskawkowy zainteresował...hmm 🙂

Anka jak będzie bardzo bolało to zmierz ciśnienie...mam nadzieję, że drzemka pomoże.

Emi bardzo się cieszę, że ginek normalnie się zachował i może rzeczywiście już wszystko dobrze będzie teraz 🙂

a mój Bobik praktycznie wcale mnie nie kopie, czasem się zastanawiam, czy w ogóle tam jest jeszcze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pamietam jak mnie zawsze w biedronce pan kasjer przepuszczał w kolejce,tzc jak widzaił,ze stoje a czesto tam byłam ,bo mam ją pod nosem wiec jestem codziennie,wiecjak widzial,ze stoje to zawsze prosił mnie pierwsza aludzie jak debile na niego i na mnie się gapili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi super że wsio dobrze 🙂

Co do ubranek to ja mam jedną bluzkę ciążową i jedne spodnie a tak to kupuję w New Yorkerze bo mam 50% zniżki więc dlaczego nie korzystac 🙂 więc znalazłam taką ładną sukienkę ( byłam w niej na naszej rocznicy...zdjecia na NK 🙂) i bluzkę odcinaną z paseczkiem która fajnie pasuje do getrów 🙂 a getry to kupuję na giełdzie u nas za 15 zł 🙂 nawet jak zrobi się dziura to nie będę ich żałować 😉 a reszta to tuniki i dłuższe sweterki 🙂

Co do przepuszczania to ja wczoraj skorzystałam z wolnego miejsca w KFC bo nikt akurat w tej kolejce nie stawał a babka co stała obok to chciała już mnie opieprzyć ale ja łapkę na brzuszek położyłam i się wypięłam 🙂 niech widzi że jesttem ciężarna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szkoda tylko, że często przez kurtkę zimową czy płaszcz to mało co widać brzuch... No chyba, że pod koniec. A tak to w lecie jak się jest w ciąży to z kilometra widać w letnich bluzeczkach.

Emi - super że wszystko OK 🙂 A ty miałaś połówkowe dziś? ile cm ma dzidzia? Ciekawe czy mi się potwierdzi córeczka.

Kto ma jeszcze na dniach USG ? 🙂 Pochwalić się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ja też żałuję że nie mogę brzuszka wystawiać 😞 ale wiosną może przyświeci na słoneczko i uda się brzucholki wystawić 🙂 zresztą w tedy będziemy tak wielkie że widać będzie na kilometr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki, w końcu zawitałam i nadrobiłam zaległości . dużo się dzieje 🙂
Nie wytrzymałam i umówiłam się jutro na USG - potwierdzenie płci. powiedziałam lekarzowi że jeśli się zgodzi to bardzo proszę o badanie pod tym kontem - Zgodził się 😉
Jutro w pracy zwariuje i pewnie na niczym nie bede mogła się skupić a roboty w ciul, ale co tam oby do 15.20 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...