Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamuski gratuluje królewny sylwia, ja to zla jestem jak osa. poszlam rano na to usg i go nie miałam, bo pani doktor bez usg mi powiedziala ze to pewnie dziecko uciska i mam sie zglosic do gina bo ona mnie nie tknie, poczułam sie jak smiec..., tak to jest publicznie, dosc ze byly numerki to i tak sie wpychali ci ludzie mialam 3 a weszlam jako 7...,iskierka bedziesz miała core o moim imieniu az mi sie cieplej na serduchu zrobilo 🙂, teraz trzeba isc zrobic obiad i na 15:30 do gina, moze ten mi pomoze...aha dodaje tabelke zeby sobie sprawdzic dane [file name=nasz_brzuszek-7bee42efbe792ab6baa26a1526ba410c.doc size=54784]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/nasz_brzuszek-7bee42efbe792ab6baa26a1526ba410c.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babeczkia a jak tam wasze sny?
Mi się często dzieci śnią - chyba bardzo się przejmuję.
Maci problemy ze snem? Ja wogóle, śpię jak dziecko cały czas. Naczytałam się że mogą być problemy ze snem, a u mnie nic. Chyba, że jestem szczęściarą, Prawie bez "problemów" ciążowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starlight a ja nikomu nie pozwalałam dotykać brzuszka gdy maleństwo kopało tylko mężowi żeby pierwszy poczuł kopniaczki i niestety nie udało się bo wczoraj Pani pielęgniarka jak szukała serduszka to dostała takiego kopniaka aż słuchawka podskoczyła i ona się przestraszyła 🙂 bo była skupiona a tu maleństwo zaatakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie raz synus snil ale bardzo dawno temu,
moja rodzinka z reszta rodzinka meza tez byla przekonana ze bedzie dziewczynka u nas, wiec wczoraj jak sie pochwalilismy ze synus no to moj tata sie przyznal ze w nocy snilo Mu sie ze szedl z malym chlopczykiem za reke na spacer 🙂 a dzis z samego rana dzwonila moja mama ze snil Jej sie Adas ze spal z Nia w takich przeslicznych spioszkach i ze pieknie pachnial takim dzidziusiem 🙂 ahhhhh
sylwia gratuluje dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha mialas totolotka w brzuchu od tych kuleczek??!!
ja nie moge narzekac na spanie, moze czasem brakuje mi przestrzeni choc mamy duze lozko, najbardziej sie obawiam ze maz czasem przylozy mi lokciem czy jakos tak:P
zauwazylam ze sikam wiecej w ciagu dnia ale i tak najsmieszniejszy musi byc widok jak na spiocha wstajemy w nocy i pedzimy po ciemku do kibelka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...