Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi na pewno wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale kciuki i tak będę trzymać, dla większej pewności 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

Maluchom chyba się na figle zebrało, bo szaleją już z 5 minut 🙂 Chyba nawet widziałam cos na brzuchu, jakieś chwilowe zmiany... 🙂 Albo już świruję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobiety!
ja juz po wizycie z dzidziusiem wszystko ok
szczegolowe badanie usg dopiero 14 grudnia
sachol domiejscowo moge brac, lekarz powiedzial ze zadne leki nie sa przebadane na kobietach w ciazy wiec moge kilka razy posmarowac,
co do plci lekarz sam zapytal czy chcemy wiedziec ja sie balam ale zapytalam lekarza czy wie na 100 % zeby nie bylo potem niespodzianek wiec sprawdzil raz jeszcze ja nic nie widzialam ale powiedzial nam ze na 100% plec meska 🙂
dzidzius sobie smiesznie falowal raczke trzymal sobie na uszku nozki smiesznie podkurczone, nie mam fotek ani zadnych wymiarow dopiero za miesiac, tatus dumny i przeszczesliwy 🙂
a wiec do tabelki synus Adas 🙂
zmykam lulu do jutra dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka1 gratuluje Chlopczyka 🙂

oj, ja tez chce juz wiedziec 😆

... dokonalam wlasnie spustoszenia w kuchni ☺️
strasznie mnie naszlo na owoce i warzywa ...

... wiec doslownie pomidory zagryzalam jablkami a do tego mandarynki ... wyzarlam wszystko i z owocow zostaly mi tylko sliwki suszone - tez je zjadlam ☺️

... nie wiem co sie ze mna porobilo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze,ja mam usg 1 grudnia do tej pory juz wszystkie kwietnioweczki bedzie uswiadomione pewnie co noszą ehhh
ale,ale poki co wystarcza mi to "uczucia czucia krasnala w srodku" jest boskie!! dzis dało niezły pokaz..nawet ojciec mial to szczescie poczuć!
Poza tym sugeruje,ze ja zwariowałam bo potrafie siedziec i sie wpatrywac w brzuch jak tylko sie rusza..he he mądry bo on tego nie jest w stanie poczuc tak od srodka!!
A i tak jestem mega szczescliwa,moze wariatka ale szczęsliwa!!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odnosnie wagi ... znalazlam wlasnie taka fotke na necie ... i szczerze mowiac troche sie przestraszylam ☺️

ja juz teraz, jak mam dola czasami czuje sie gruba i nieatrakcyjna ... az strach pomyslec co bedzie pozniej ... [img size=343]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuszek-86ef96392480ca43c0774a3d8ee50a33.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami jak fajnie 🙂 ciekawe, kiedy ja poczuję...a mówią, że pierwszego mocnego kopniaka trzeba zapamiętać, bo za dokładne drugie tyle tygodni będzie poród...(czy ja to jakoś normalnie wyjaśniłam? 😉 )

Agatta, brzuch rzeczywiście ogromny, ale pani na fotce do grubasów nie należy chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...