Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Mamusie!
Sylwia czekamy na wiadomość niecierpliwie 🙂
Pytanie dnia: gdzie się podziały moje biodra? wczoraj tak się przyglądałam i zniknęły kompletnie.
Za to żylasta się zrobiłąm. Dekolt usiany niebieskimi żyłami, brzuszek też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć lachony 🙂
dzisiaj powinny przyjść wyniki badań prenatalnych krwi...ale jak ich znam to mi nic nie przyślą...chyba sama tam zadzwonię...trochę się stresuję... 🤔

no nic, ale pogoda ładna, słońce wyłazi może się nim zdążę nacieszyć zanim znowu zacznie padać 😉

miłego dnia, zajrzę po południu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwcia bedzie napewno wszystko w porzadku ja sie tez stresowalam przed wczorajsza wizyta ale nie bylo tak zle tyle ze nie posluchalam bicia serduszka mojego sloneczka i nadal nie wiem co bedziemy mieli 😞Czekamy na wiadomosci jak wrocisznz badan.
A wszystkim brzuszkom rzycze milego dnia ja jakos spac nie moge ostatnio dluzej mam taki bol z prawej strony jak bym okres miala i troszke czuje dyskomfort i z przyzwyczajenia ciagle latam do toalety i zerkam czy aby okresu nie dostalam hehe;p;p.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobietki

Załatwiłam sobie słuchanie serduszka w przychodni u mojej teściowej 🙂 Waliło wczoraj jak dzwon 🙂 i nawet nasz nicpoń tak kopnął mocno że Pani słuchawka podskoczyła 🙂 ale byłam szczęśliwa 🙂 Mąż też się cieszył ale stwierdził że woli USG 🙂


Sylwcia trzymamy kciuki

Ania to pilnuj listonosza i wierć mu dziurę w brzuchu że chcesz list 🙂

Perełka ja też jak mnie tylko coś boli to lecę i sprawdzam czy krwi nie ma 😮

Wczoraj napadłam KFC i zjadłam trzy kukurydze a potem jeszcze pizze 🤢 zaczynam się bać siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sikanie mega męczące, ogólnie dochodzę do wniosku że ja az tak duzo sików nie produkuje tylko mała czasem mnie tak ucisnie, ja do kibelka biegne a tu trzy kropelki.
W nocy ostatnio mnie nie goni, wczesnie nad ranem gdzieś o 6.00 jak mnie Michała budzić obudzi 🙂 ale nie zapeszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Gadulki 🙂

Wstalam, vov - nic mnie dzis nie boli, nawet udalo mi sie zrobic sklon do brzucha 😉 i dzieki temu ( pierwszy raz od 3 dni ) sama zalozylam skarpetki ☺️

Jutro mam wizyte u Gina ( moze usg 🤪 ) i jak sobie pomysle to juz mi serce szybciej bije ...
i nie moge sie doczekac i ze strachu ...

Nie wiem czy Wy tez tak macie, ze wczesniej moze bolec wszystko a przed gabinetem lekarskim - nagle nic nie boli - cudowne ozdrowienie - rewelacyjne samopoczucie ... ja tak miewam :P

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wyniki i badania 🙂

Ide przekasic cos dobrego i lece na miasto

Milego dnia Gadulki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do bioder to odeszły jak mijające lato.

Ale nawet sobie nie zdawałam sprawy jak szybko może urosną c brzuch.W piątek byłam u mamy ze zgrabniutkim brzyszkiem.Wczoraj cos mi się przyglada, ja sie przygladam a tu jakiś taki duży.
Rzeczywiscie w spodnie nie wlazłam. Jakos bluzka opięta, nieżle co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...