Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zauważyłam, że każdy facet chce syna. Eh nawet nie wiedzą jakie córeczki są kochane. Trochę mnie to złości. jakaś męska duma, przedłużenie rodu czy jak? Na szczęście mój na wieść, że prawdopodobnie dziewczynka zareagował bardzo pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj marudna się robię. Zjadłabym coś dobrego 😁
Ciekawe co dziś na obiad... Hmm... Jak będzie nie dobre to mam plan awaryjny: ryż i podsmażany schabik z sosikiem słodko-kwaśnym 🙂. O ile mi się będzie chciało robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde! to ten sam typ,tak samo gada! he he ja to skrycie sie przyznam,ze chcialabym dziewczynke na poczatek..by mi biegała taka malutka z kiteczkami i moglabym szyc jej slodkie sukienusie,a chlopakowi to co moge uszyc?? dresikii?! ale nie mowie o tym głosno bo jak w brzuchu jest mezczyzna to jeszcze strzeli focha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj przed ciaza mowil ze chiałby córe, jak okazalo sie ze jestem w ciazy to ciagle mowil do brzucha ksiezniczka, teraz jak sie okazalo ze byc moze bedzie cora to juz chodzi dumny, wyblagal sobie, a ja chcialam synka, ale teraz juz mi obojetne bede i tak bardzo mocno kochac, zabka dzisiaj sie nareszcie chyba ruszyla wiec sie mniej martwie, jutro usg nereczek moze zjada nizej i pokaza myszke moja...,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mowil od poczatku,że musi być ładne po mamusi i silne po tatusiu...ze jego plemniki były silne i baaardzo meskie dlatego syn!juz sobie wyobraza ze bedzie z nim grał w piłke i zabierał na siłownie!!;p
no pewnie! wyjdzie prosto z brzucha i pojdzie z ojcem na siłke! wariat!!he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale straszę,go ze jak bedzie chłopak i bedziemy wzywani za 15lat na wywiadówkę bo Młody coś zbroił ,to on bedzie chodził i wysłuchiwał,nie ja!!:P
co do porodu,to mój nie chce być przy tym,i ok!ale czuję,ze jak zobaczy pierwszy raz maleństwo to sie poplacze..he he taki twardziel z niego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi mój też kiedyś wspominał że chciałby córkę pierwszą a jak przyszło co do czego to już sam nie wie 😉
Imiona do tabelki Gabriela lub Michał. Jak narazie trzymamy się tej wersji 😉
Za dwa tygodnie się uaktualni mam nadzieję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 🙂

ja mam dzisiaj wolne, bo ojciec dziewczynek dziś nie pracuje i szczerze mówiąc bardzo się cieszę, że nie musze ich pilnować, bo po wczorajszej imprezce jestem padnięta, chociaż swoje odespałam 🙂

Mariusz też cały czas powtarza, że najpierw chciałby syna (tak samo jak ja) i już opowiada, jak to będzie go uczył jeździć na motorze 🙂 i kupimy mu malutki motorek 🙂 bo Mariusz kocha motory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek czytałam wszystkie imona jakie miałam w swoim kalendarzu i były tylko odpowiedzi tak lub nie. Później sięgnęłam do internetu po inne ale i tak zostało na tych w sumie na początku wybranych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...