Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej

iskierka gratuluje panny, fajnie i czekamy na zdjęcia

ilonab wszystkiego naj 🙂

a u mnie teściowa jak się dowiedziała że będzie wnusia to wreszcie zaczęła się usmiechać i skakać koło mnie (wnuczka już ma). no ale niestety zona brata Michała jest zniesmaczona, bo to ona marzyła o córusi i swoje 5 groszy o tym, że była przekonana że córka bo zbrzydłam musiała dorzucić- kij jej w oko 🙂
dzisiaj ide do bioenergoterapeuty, ma byc uzdrowienie na kręgosłup, hihi zobaczymy

narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
nadrobilam 40 stron
poruszylyscie wiele tematow przez weekend, alkoholizm jest mi obcy dlatego sie nie wypowiadam,
sztunia fajne zdjecia, pipki ja nie widze:P
ilona wszystkiego najlepszego z okazji 1 rocznicy slubu 🙂
weekend zlecial calkiem milusio mialam szkolke a wczoraj bylam na koncercie, ale bylo tak glosno ze caly brzuch mi drgal i stwardnial wiec poslzismy do domu, kilka zespolow zaliczylam, video, lzy, big cyc, sumptuastic, zcarno czarni i tak najlepsze zostawili na koniec ale dzidzius zadecydowal o ewakuacji, w domu tak sie zbuntowal ze godzine spedzilam z glowa w muszli 🥴
a dzisiaj wizyta u gineksa idziemy razem z mezem na usg co za radocha , juz nie moge sie doczekac o 12 urywam sie z pracy pedze pod prysznic i do doktorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski ja dzisiaj na nic nie mam ochoty, spac mi sie chce, wiec spedze dzien w łozku, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, napewno wszystko bedzie ok. dzisiaj dzwonie do ginekologa, moze mnie przyjmie po tym bolu nerek, bo sie martwie o maja, od 2 dni nie czuje sie cos tam sie w brzuchu dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!

Dzisiaj z samego rana mam mocne postanowienie i zmieniam lekarza...nie jestem zadowolona z mojego 😞 czytam że Wy macie ciągle badaną krew i mocz a u mnie nic 😞 nawet serduszka nie słyszałam jeszcze 😠 czasem mi się wydaje że on robi to wszystko na odpierdziel lub żeby sobie w piczki pozaglądać 🤨 do tego miał mieć nowy sprzęt a tu nic dalej na starym jedzie.Zapisałam się do lekarza prywatnego i zawsze o nim słyszałam że jest dobry więc spróbuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki,wczoraj rozmawialyscie wczoraj o ruchach.
Dzidziusie sa najbardziej aktywne wieczorem i w nocy,w dzien kiedy jestesmy w ruchu,nasza krzatanina ich usypia,bo sa caly czas kolysane 🙂
Zobaczycie jeszcze troche jak w nocy beda wam dokuczac 🙂
Moja corcia w ciazy czas na charce miala od 1 w nocy i potrafila kopac godzine bez przerwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki,

Od razu skąłdam życzenia Ilonieb z okazji rocznicy i Ewi z okazji ślubu 🙂
Iskierka gratuluję córeczki. Pareczka cudownie, a starszy brat napewno bedzie opiekowal się siostrzyczką 🙂
Za dzisiejsze wizyty trzymamy kciuki i czekamy na wiadomośći.
A moje maleństwo coraz częściej i intensywniej daje o sobie znac. Bałam się że późno zaczęłam czuć ruchy a teraz maluda się rozbrykała że hej. A najbardziej czuję ją rano i wieczorem jak już się położę do łóżeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[img size=150]" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Cześć dziewczynki!!


Ilonab jeśli chodzi o zmianę lekarza to mam podobną sytuację. W tym tygodniu ide prywatnie do innego lekarza poniewaz poprzedni (też prywatnie) za wiele mi nie mówił, co prawda słyszałam bicie serduszka ale serio ten lekarz jest jakiś małomówny i to mnie denerwuje. Boje się, że podchodzi do pacjentek masowo a przecież tak ważne jest dla nas teraz każde słowo z ust lekarza.

Pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuje za życzenia 🙂

Aniulka no właśnie tacy lekarze są wkurzający...zbada i nic nie powie sama muszę wyciągać od niego czy wszystko w porządku.


Mąż pytał co chcę dostać w prezencie na rocznicę 🙂 powiedziałam że ładny kolorowy bukiet bo uwielbiam kwiaty 🙂
Pojechał w sobotę do kwiaciarni i bardzo spodobała mu się jedna kompozycja strasznie kolorowa i z takim drewienkiem ( taki mi opisywał) i wyglądała jak żywa więc o nią poprosił i dobrze że Pani zapytała na jaką okazje szuka kwiatów bo okazało się że jego wiązanka jest stroikiem na pogrzeb 🙂 był tak zafascynowany że nie zobaczył czarno białej wstążki z napisem ostatnie pożegnanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam że mi piątek 13 za łatwo mijał. Jak wracał do domu przechodząc przez tory to takiego orła wywinełam że hej. Jedyne czego żałowałam to trochę podrapana rękawiczka hehe Ludzka natura 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi nic się nie martw na bank wszystko jest dobrze to tylko nasza bujna wyobraźnia działa i sobie coś wmawiamy.

Dziewczyny nie kupujcie tylko Mężom książki POMOCY,JESTEM TATĄ!...przeczytaliśmy kilka stron razem i już jej nie lubimy bo pokazuje życie z dzieckiem z najgorszej strony,żadnych pozytywów tylko negatywy i mój Mężuś się przestraszył i przyznał mi że teraz to on boi się mieć dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...