Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Mamusie 🙂

Przede wszystkim -
Ilonka i Ewi z okazji Waszych "Swiat" - WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO ... tego co tylko sobie wymarzycie 🙂

Iskierka gratuluje coreczki 🙂
Jak ja zawsze marzylam zeby miec starszego brata, ktory bedzie mnie bronil i przyprowadzal swoich kolegow do domu 😉
Twoja Malenka to szczesciara 😉

Jesli chodzi o Anie73 to nie jestem pewna, ale chyba Mama do niej przyjechala - cos pisala o tym jakis czas temu ...

Pol dnia spedzilam w warsztacie na przegladzie auta, jestem zmeczona, glodna i wkurzona ... Dzidzia chyba tez bo od wczoraj sie do mnie "nie odzywa"

Odliczam juz godziny do srody ...
do wizyty na latajacym fotelu ( zwanym samolotem 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jutro mam wizyte na 8:30 i juz nie moge sie doczekac... :P

wczoraj wieczorem stalam sobie w bieliznie profilem do mojego Piotrka a on do mnie:
-kochanie ten brzuszek to juz taki od dzidziusia jest?
-tak myszko
-aha bo ja myslalem ze jestes gruba tylko nie chcialem Ci nic mowic...

ah Ci faceci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze, z brzuszka.net mnie wywalilo i nie moglam wejsc ...

no niech mi tylko nie zrobi tego usg ... nie wyjde dopoki nie zobacze Malenstwa, chociaz przez chwile ... juz tyle czekam

starlight85 a Ty bidulko caly czas w pracy siedzisz ?

emi1986 no to Ci "rewelacyjny" termin zaproponowal 🙂
a Ty dalej z tymi nerkami walczysz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałam nawiązać do tematu syna i tego, gdzie go od razu chłop zapisze 😁 hahaha mój też już na taekwondo ze swoim chodzi - a jeszcze nawet nie wiemy, kto tam w brzuchu mieszka 😁

Basik też się cieszę, że Wam się układa...ale tak jak dziewczyny pisały: proszę bądź czujna!

Anki nie ma już 3 dni chyba...może rzeczywiście mama do niej przyjechała, bo teraz mi się też coś przypomina...

i oczywiście, jak ja przyszłam to większość poszła drzemać, odpoczywać itepe :P

ja moje dziecko czuję tylko od czasu do czasu i to też nie jestem do końca przekonana, że to TO...a tu jeszcze ponad tydzień trzeba czekać do USG 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam czekam na takie kopniaki, moja kolezanka jedna ma termin na 8 grudnia i mowi ze teraz jak ja synek juz kopnie to az jej oddechu brakuje 🙂, a nastepna ma termin na 3 lutego i mowi ze jej synek kopie ja mocno tylko w nocy 🙂, ciekawe jak tam moja piekna, juz nie moge sie doczekac jutra, dwa usg w jednym dniu, jedno dla nerek i drugie dla malentwa boze zeby tylko wszystko bylo z mala dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja zupelnie zapomnialam pokazac wam poprzedniego usg! a jutro juz kolejne... wiec zalaczam poprzednie a jutro dam nowe :P

[img size=150][URL=http://img222.imageshack.us/i/bejbik0001.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4133/bejbik0001.th.jpg[/IMG][/URL]" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...