Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nikol ładne imie ale u mnie w rodzinie sa 3 emilek tez jest sporo juz nie wspomne ile koło mnie w bloku jest,Wiktoria tez mi sie podoba ale oklerpane sama mam na 3.Mojemu dla chłopca podoba sie imie Krzyś takie jak dla mnie strasznie pospolite dla dziewczynki nie rozważał ale imie ktore ja wybrałam Gasbrysia skrytykował odrazu;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi ciesze sie ze z Toba i dzidzia wszystko wporzadku,ja tez ten sam ból mam robilam przeswietlenie USG i nic nie znalezniono niepokojącego,jakby ból sie dlugo utrzymywał to wtedy zgłosic sie do lekarza od nerek bo moze byc tak ze kamyczki sie tam beda zbierac dlatego lekarz kazał duzo pic i jeszcze raz pic;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.Wróciłam od "Brzydkiego" lekarza.
Pan miał muche i całował mnie w rękę.
Otóż to nie hemoroidy.(Jak się dowiedziałam, hemoroidy ma każdy ale stan chorobowy jak są powiększone).
Mam tylko mały zakrzep. Który nie jest groźny 🙂
Po porodzie sie wchłonie jak się nie wchłonie to mam się zgłosić.

Ale każdy przypadek inny.

Mam pytanie do którejś z Brzuchatek, nie pamiętam która.Pisałaś o ucisku na szyjkę.Jakie to uczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tutaj mam cos dla tych ktore jeszcze nie wiedza jak nazwac swoje pociechy 🙂 moze sie przyda 🙂

dla chlopcow:
http://forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=172471

dla dziewczynek
http://forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=172470


ale powiem wam szczerze ze im wiecej imion czytam tymbardziej niewiem jakie mam wybrac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha to Ania pisała, ale teraz coś jej nie ma 🤨

iskierka, ja za 2 tyg na USG wtedy okaze się co tam pod sercem noszę, ale wierzę w swoje przeczucie na chłopaka 🙂 A zanim postaram się o dziewuszkę, to pewnie jeszcze 50 razy gust mi się zmieni :P Będzie Konrad i koniec kropka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a teraz z innej beczki 😁

CZY WASI PANOWIE WIEDZĄ ,ŻE PISZECIE NA FORUM?
MÓJ TAK,BO TO NIE 1 MOJE FORUM,JESTEM NA GAZETA,PL JUZ OD PRAWIE 4LAT,MY SIE Z DZIEWCZYNAMI SPOTYKAMY,ROBIMY ZLOTY WAKACYJNE I SZCZECINSKIE 🙂
MÓJ JUŻ SIE PRZYZWYCZAIŁ ALE NA POCZĄTKU SIE PODSMIEWAŁ,TERAZ WIDZI ILE FAJNYCH BABEK POZNAŁAM Z KTORYMI UTRZYMUJE BLISKI KONTAKT 🙂
sory za capsa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też dziś po tym spacerku jakiś taki bolesny brzuszek miałam (jakby skurczyk leciusieńki), wzięłam zaraz nospę forte i położyłam się. przeszło.
pierwszy raz mnie brzuch pobolewał więc się trochę zaniepokoiłam.
więc dzisiaj kontrola galotów i leżenie plackiem 🙂
ale już chyba wszystko w normie, bąki latają po chałupie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ale z Ciebie laska 🙂 wow 🙂

Też się zastanawiam co z tą naszą Anią...mam nadzieję że w łóżku grzecznie leży.

Ale pojadłam krokiecików aż brzuch mi do klawiatury dosięga a maleństwo fikołki fika 🙂 łooo zaraz mi skóra pęknie tak się rozciąga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój wie i czasem podgląda, tylko wkurzają go te suwaczki nasze bo przez nie tak wolno działa forum no i mieszczą się po 4 posty na stronie :laugh:
ale nie podśmiewuje się. przecież stworzył nawet forum dla tatusiów tylko tatusiowie się wstydzą albo mają inne zajęcia komputerowe.
szkoda 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania,tak zerkam na twoje zdjęcie i kurde,u Ciebie to juz cos widać,a u mnie....wieczorem,jak sie najjem to mam dopiero brzuch ciazowy!
ja kurcze,staram sie nie brac za czesto Nospy wolę się połozyć...teraz juz rzadziej boli,a dzis pewnie przez to łażenie...jutro sie nigdzie nie ruszam...ruchy czuje,wiec chyba jest ok z krasnalem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...