Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Qrcze w sumie to nie mam zdjęć z bliska na których widac nasze całe postacie. dodaję jeszcze z tortem. to był początek 16 tyg i nic nie było w sukience widać 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/5-2900dd8edfb1af7385bdf1f8d48fa3f0.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny - trzymamy kciuki za dobre wiesci o maleństwach.

Amii piękna była z Ciebie panna młoda 🙂śliczne zdjęcia

Byłam dzisiaj u kontroli i dostałam kolejne 2 tygodnie zwolnienia 😞 nie lubie siedzieć w domu ale jak mus to mus.
Dostałam antybiotyk bo zamiast się polepszać jest coraz gorzej. W czwartek tylko oskrzela a dzisiaj już szmery na płucach...ech...mam tylko nadzieję, że z Oskarkiem wszystko ok a to, że nie daje o sobie znać spowodowane jest tym, że się obrócił i kopie w drugą stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami ślicznie wyglądaliście..jeszcze raz wszystkiego najlepszego 😉

ja się też doczekać nie mogę wizyty, niestety idę dopiero 02.12, może lekarz już powie czy to chłopczyk czy dziewczynka 😉

dziś odbieram wyniki moczu to może dowiem się o co chodziło z tą mętną barwą

Miłego dnia dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna to niecierpliwie czekamy razem. Ja się niestety dowiem dopiero wieczorem bo ide w środę na 17:45. Będziesz wccześniej?
Wyniki napewno będą ok a zmętnienie to pewnie naturalne albo się śłuz dostał z pipki. Wredne te pielegniarki są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się dziś wybieram do Gina, bo niepokoi mnie to twardnienie brzucha. Niby byłam tydzień temu, dostałam leki ale nic mi to nie pomaga w sumie. Może panikuję, ale wole sprawdzić czy jest ok z szyjką itp. I może mi Pani doradzi coś lub przepisze inne leki.

ilonab - a Tobie przeszło, czy dalej Ci twardnieje brzuch?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem Mamusie 🙂

Basik trzymamy kciuki za wizytę 🙂

Amii śliczne fotki!

kirrke kuruj się i zdrowiej szybko, trzymam kciuki! ja moje dziecko czuję tylko jak się wypina, bo zdaje się upodobała sobie moje nerki do kopania...

Bogusia no to super! wrzuć fotkę 🙂

opiszcie jakie to uczucie jak brzuch twardnieje, bo jakoś sobie nie umiem tego wyobrazić 🤔

zaraz zjem pyszną rybkę po grecku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...