Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab - mi też twardnieje około 2/3 razy w ciągu dnia czasem jeden. Mam tak gdzieś z dwa tygodnie już. Ale trwa to kilkanaście minut anie chwilę. Czasem nawet godzinę. I wtedy leżę.

To takie uczucie jakby się brzuch unosił do góry trochę i jak się dotknie to jest twardy, zwłaszcza jak się stoi. Czasem jak kamień.

Może ja to mam od wzdęć qrcze... Nie umiem tego odróżnić czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania mi jak brzuszek twardnieje to czuję jakby ktoś zakładał mi obręcz na niego i od środka chciał ją rozwalić.Takie dziwne uczucie...nie wiem jak to opisać,jakbym miała mało miejsca w brzuchu i coś by w nim nagle rosło do ogromnych rozmiarów.

Ja też chce rybke po grecku i barszczyk czerwony z ziemniaczkami i cebulką smażoną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ja miałam tak ostatnio w weekend ale miałam gigant wzdęcie i wydawało mi się że mi skóra zaraz popęką na brzuchu tak był napięty.
Wózek jest o tyle fajny że ma zawieszenie na paskach i można dzidziola pobujać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mogę mieć te problemy przez żelazo bo jakoś często brzuch mnie boli. Jakby mi się jelita skręcały. Przez to to się mogę w gazowni zatrudnić hehe. Mega komora gazowa. Jezu aż mi wstyd hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amii ja tez mam tak jak ty, twardy jak kamien, ale jak sie zalatwie to mam jedzien dzien przerwy i potem znowu az sie nie zalatwie, lekarz kazał mi kupic sobie syrop na wzdecia zaraz podam wam nazwe, bo mi nie nie pomaga ale dzisiaj musze go zakupic i wyprobowac bo przez 2 tyg przyczylam 2 kg, to przez to ze wszystko mi sie odklada w organizmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ja u mnie podejrzewałam że to od jedzenia.Że przez gazy tak mi się dzieje i od dzisiaj mam dietę lekkostrawną może ona pomoże.MMi jak brzuszek twardnieje to tak odrazu nawet sprawdzać nie muszę bo czuję to jakby Bobek chciał przez skórę wyskoczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kuleczki 🙂
wpadłam na chwilkę przywitać się i tak pobieżnie rzuciłam okiem na te skromne 10 stron, które naprodukowałyście od rana 🙂
trzymam kciuki za wizyty, ja mam jutro.
Amii, śliczna panna młoda z Ciebie była bo już teraz to nie panna 🙂 choć nadal śliczna 🙂
Kirrke, kuruj się bo to nie ma żartów.
twardnienie brzucha - ja z tym nie mam problemów przynajmniej narazie.
Bogusia, czekamy na fotosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałam ten duphalac. Zadziałał po dwóch dniach. Ale dosyć gwałtownie. Ledwo zdążałam do kibelka. Po prostu biegunki po nim dostawałam. Ale fakt kichy tak czyściło że mogłam zobaczyć co na obiad jadłam konkretnego dnia. Na dłuższą metę to nie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e to pół minuty to raczej nie groźne, to pewnie te skurcze przepowiadające. U mnie to trwa trochę dłużej i wogóle nie boli tylko źle mi się wtedy siedzi jakby mi brzuch dotykał dołu piersi. Qrde może to wzdęcia.

Mam nadzieję, że się Ginka nie wkurzy, że ją tak nachodzę, bo byłam tydzień temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już jestem dziewczyny 🙂 z maluszkiem wszystko dobrze, szyjka długa, zamknięta, za tydzień na wyniki, a 10.12 na 13.00 USG 🤪 🤪 🤪 Ehh... już nie mogę się doczekać 🙂 Położna mnie okrzyczała, że nza często nie mozna, bo to dziecku szkodzi, ale następne USG miałabym dopiero po 30 tc, a tyle czasu to bym nie wytrzymała 😎 Zresztą od ostatniego minęło już 1,5 miesiąca. Mariusz do mnie dojechał i słuchaliśmy razem serduszka i tętna, a mały prosto w urządzenie "łup" kopniaka sprzedał 😁 Jak leżałam na fotelu u gina to na brzuchu miałam fale Dunaju, tak się to moje dziecko rozszalało 🙂 Teraz gin dał mi skierowanie na USG, a wcześniej to kazał mi robić prywatnie 😮 Aaaaa już nie mogę się doczekać tego USG 😁

Amii ślicznie wyglądaliście oboje, foteczki eleganckie 🙂

Lecę do sklepku, zaraz wracam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab - te skurcze są od około 20 tygodnia, ale chyba mogą być wcześniej. i to jest dokładnie tak jak opisujesz. Tak mi się wydaje, lekarzem nie jestem.

Dziewczyny a wy też tak często się wszystkim stresujecie? Ja to czasem się martwię, że to dziecko to będzie nerwus, bo ja nieraz tak reaguję ostatnio na niektóre rzeczy. Nie da się tego opanować.

Basik - super 🙂 🙂 🙂 Należy Ci się USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki, nadrobiłam zalełości od wczoraj i dołąćzam sie już do dzisiejszej rozmowy.
Ania strasznie mi przykro z powodu kolegi 😞
Kirrke kuruj się a z maluszkiem napewno wszystko dobrze 🙂
Amii piękne zdjęcia ślubne 🙂
za wszystkie wizyty trzymamy kciuki 🙂
A my dzisiaj pobiegaliśmy po urzedach i już mamy dosyć.
Jedna zmiana adresu a biegania i załatwiania co nie miara.
W pracy nic sie nie dzieje więc mamy chwilkę na odpoczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...