Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amii - mi ostatnio oceniał stopień dojrzałości łożyska - miałam bardzo złe wyniki krwi (związane z rozwojem łożyska), norma miała się wahać pomiędzy 1-2 a mi wyszło 0,25 ale okazało się, że w laboratorium musieli coś pomieszać i wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć baniaczki 🙂
doczytałam pobieżnie i na początku dziękuję moni za info z zusu.
tak właśnie cos słyszłam, ze ten okres się wydłużył na całą ciążę i nie trzeba już nic w tym kierunku robić stąd wcześniej poruszyłam tem temat 🙂
ale nie ma to, jak mieć wieśći z pewnego źródła, a wiedziałm że moniadad jest dociekliwa i się dowie wszystkiego 😉 😆
jeszcze raz dzięki 🙂
do piczy jeszcze dosięgam choć stękam niemiłosiernie i stąd wiem, ze już niedługo nie sięgnę :laugh:
gorzej z pazurami u nóg - zapuściłam i wyglądaja jak u dinozaura :laugh: :laugh:
zgagi też nie raczej nie mam. raz na 2 tyg może czuję leciutko coś w gardle przez parę minut i to tyle.
bóle przy wstawaniu w dolnej okolicy pleców owszem posiadam alre do nóg jeszcze nie doszły i skórczy łydek w nocy na szczęście niet.
kciuki za wizyty dzisiejsze trzymam i te u dentysty też klapoucha. jutro moja kolej na połówkowe.
o stopniu łożyska jeszcze nie słyszałm od mojego ale dopisuję do listy pytań i we wtorek się dopytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wrocilam z miasta, mega glodna 🤪 wiec pierozki juz sie gotuja ( co prawda kupione na mrozonkach, ale trudno 🤢 ), ... nie mam dzis czasu pichcic bo niebawem znowu wychodze - tym razem do Gina ... i znowu w biegu 🤢

a do tego wody od wczoraj u nas nie ma bo wylaczyli w bloku wiec na wizyte do Gina bede sie myla w misce ... extra 🤢

jesli chodzi o zgage to ja miewam i to dosc czesto ... czesciej mialam w pierwszym trymestrze, ale wtedy to mialam WSZYSTKO co mozliwe wiec i zgaga mnie nie zaskoczyla ...
uczucie to takie ( od lekkiego do ciezkiego ) palenia, pieczenia w przelyku - ma sie wrazenie, ze boli serce i ze oddycha sie trudniej ... bardzo srednia sprawa 🤢 ...
ale Rennie pomaga 😉

Amii ja tez jeszcze nic o tym nie wiem ...
lekarz nic nie mowil ... ale dopytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
opowiem wam super sprawe ktora moze sie dziac tylko w naszej polsce
remontuja u klatki na dole, te domki jakby ten kto w bloku mieszka to wie
wszystko rozwalili postawili nowe sciany i zaczeli robic dzis dach
przyszli teraz kierownicy i powiedzieli ze jedak drzwi maja byc z boku a nie na wprost
wiec teraz trzeba 1 sciane walic i cały dach he he smiac sie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie czeka powrót do domu naszym ukochanych PKP. Już się cieszę na myśl o kolejnym opóźnieniu. Znów dojade na 17 do domu. Nic dziwnego że tak łatwo zasypiam. Świetna terapia na bezsenność ta jazda pociągami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki pół nocy śniło mi się że dzidzia ma czkawkę 🙂 tak o niej wczoraj pisaliście 🙂

Aniu jaka Ty jesteś seksowna Ptaszynka 🙂 uważaj żeby Kotecek Cię nie napadł

Emi ten dzień będzie najwspanialszy w życiu 🙂 na bank będziesz imprezować aż do sylwestra 🙂 muszę się wprosić do Ciebie na mięsko weselne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi jak się takie stadko wielorybków zleci to zmiecie wszystko ze stołu 🙂 zastanów się nad tymi zaproszeniami 🙂 bo Szarańczy dwa razy powtarzać nie trzeba 🙂

Doczytałam że dzisiaj był temat golenia.Ja na szczęście nie mam jeszcze z tym problemu 🙂 a jak trzeba będzie to Jacek przystrzyże "owce" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...