Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilonab ja z moja nie miałam problemu.(od 2 lat nie żyje) Bardzo ją lubiłam i się codziennie spotykałyśmy na ploteczki i zakupy - no i zawsze stawała po mojej stronie, jak coś do siebie miałyśmy to o tym rozmawiałyśmy za to moja mama...och, to koszmar...ona zachowuje się jak typowa teściowa. ciągle gada na mojego męża mimo, że on naprawdę nic złego nie robi, jej wiecznie coś nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mamy przesrane z tymi teściami.Zawsze się mówi że młodzi powinni sami mieszkać. Wiecie co mnie smieszy jak moja teściowa wymusza na nas odpowiedź że będziemy się nią na starość opiekować. Ja się na to nie pisze nie mam zamiaru marnować sobie życia i byc do kogoś przywiązana.Jestem wredna ale co bede w bawłne owijać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczcie co wygrałam 😁
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=844275745


emi fryzurka nr 4 mi sie podoba 😁
Ja mam do ciebie blisko wiec wpadne na ślub 🙂)
nie przejmuj sie siostrami,juz ci pisałam 🙂
ja przezswoją milion razy płakałam,az wkoncu stwierdziłam,ze nic to nie da,że ona mi w życiu nie potrzebna,zlałamją totalnie,nawet wtedy gdy życzyła mi downa...
żyj swoim życiem,wiem,że przykro ale nic nie poradzisz.
Masz nas ,wielką kwietniową rodzinke 😁 😁


Moja tesciowa jest ok ale tylko w niedziele,zabiłabym się z nią gdybyśmy razem mieszkały,ale naprzykład nie interesuje sie zbytnio Remikiem 😞
jest bo jest!jak zaszłam w ciąże mówiła,żebym usuneła bo młoda jestem...a my go chcielismy a nie wpadlismy...
jak dowiedziała się,ze bedzie 2 dziecko i do tego dziewczynka to powiedziała do Przemka mojeg "to ty umiesz dziewczynke zrobić?";/
nigdy niby nie ma kasy ,narzeka a w butach za 400zl chodzi,nie zazdroszecze ale nie lubie jak ktos robi z siebie biedaka a nim nie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiedziałam,ze do kirrke mam coś napisać 🙂
Strasznie mi przykro z powodu twojej teściowej.


TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE JUTRZEJSZE WIZYTY! [img size=231]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Nasze_zdj__cia1611.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka gratuluje ceny ...
... no taniej to sie juz nie dalo 😉

kurcze, wlasnie slyszalam, ze atak zimy jest juz blisko ...
jak dla mnie kiszka 🤢

musze prezent kupic mojemu Konradowi i nie mam pomyslu ...
moze jutro jakies Zlote Tarasy zalicze czy cos ...
chociaz jak sobie pomysle o tym tlumie ludzi to mi sie odechciewa ...

testuje nowego suwaczka ... raz, raz, raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...