Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc brzuchatki

Ania gratuluje synusia 🙂
u mnie biało za oknem i -9
a jutro jadę do Istebnej bo z pracy maja integracje wiec sobie z nimi troche posiedze no i góralskiego oscypka kupie, podobno raczej nie powinno się tego jeść ale ja o nim marze- taki z patelki z zurawinką jami 🙂
kurde lista zakupów prezentowych zakończona, jedyne co nie mam nic dla męzucha i dla taty 😞
a poza tym czujemy świetnie, brzuch mi skacze od kopniaków i juz za niedługo kupimy zieloną Panią do salonu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Wam że wogóle mi jakoś nie po drodze, ciągle gdzieś mnie nosi, a jak w domu siedzę to sprzątam albo śpie 🙂 a wieczorem nie siedzę bo z Michałem jestem.
Ale mam nowy symptom, chodzenie późno spać, od niedzieli się zaczęło, zasypaim dopiero ok 1-2 w nocy. Masakra a wstaje koło 9, nie to żeby jakieśczarne mysli po prostu full power mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chej Lopezki 😉 Wczoraj nie mogłam nic napisać po USG - stacjonarny net mi odcieli bo niby za sierpień nie zapłaciłam a blucnekta mi zawiesili z przyczyn niewiadomych - masakra człowiek uzalezniony od neta!!
U mnie na 100 % [color=#FF0000]dziewczynka:[/[/color]u]silly:

Gratuluje dziewczynki poznania płaci.Rewelacyjnie że u naszych bobasów oki.
Moja laska ma już prawie 600 na wadze i długie piękne rzęsy. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2. Wykonanie między 24-28 tygodniem ciąży u wszystkich kobiet testu przesiewowego po doustnym podaniu 50 g glukozy i oznaczeniu jej stężenia w 60. Min w surowicy krwi żylnej (GCT). Test przesiewowy może być wykonany bez względu na porę doby i czas, jaki upłynął od ostatniego posiłku.(nie musi być na czczo !)

A. Wynik testu po 1 godzinie od podania glukozy mniejszy od 140 mg% oznacza wartość prawidłową.


Takie coś znalazłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wartości referencyjne przed i po obciążeniu glukozą mam napisane takie same 🤔 To po obciążeniu glukozą powinny być chyba wyższe nie?? tak mi się wydaje... mama poszłe do sąsiadki pielęgniarki zapytać, może ona będzie coś wiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...