Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Emi ja na nodze sama się zacięłam i mam teraz bliznę ponad 5cm. długą 😞

Dziewczyny ile cm. długości ma wasza szyjka macicy? Bo moja jest chyba jakaś mega długa 4,3cm. lekarz powiedział że ok ale ja tak sobie pomyślałam że Dziecko będzie się tyle przedzierać i czy się wydostanie 🤔

http://allegro.pl/item840122000_kubek_ktory_potrafi_zaskoczyc_swietny_prezent.html a to mały pomysł na prezent dla ukochanego 🙂 ja taki dostałam wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://allegro.pl/item840341707_koszulka_ciazowa_nixie_ang_od_producenta.html

http://allegro.pl/item847815801_koszulka_ciazowa_nixie_kup_od_producenta.html

patrzcie jakie fajne koszuleczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi to pozostaje Ci tylko lusterko 🙂
Wracając do polskiej rzeczywistości-beznadziejności, to mój małżonek odbierał dzisiaj ze szpitala zaświadczenie o przebytej operacji mojego taty (PZU sobie życzy żeby kasę wypłacić), kwit był nasz, lekarz wypisał kilka słów i za odbiór trzeba było zabulić 50zeta 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój syndrom wicia gnazda objawia się nieco inaczej: żal mi na wszystko kasy bo trzeba teraz oszczędzać dla bobika.
i tak chdzę po sklepach i tu nie kupie bo może znajde taniej :laugh: , jak porąbana jakaś.
nigdy tak nie miałam i zawsze kasa przez palce mi uciekała nawet nie wiem na co :laugh: :laugh:
ilonab, kubek zajebisty i chętnie bym go bartkowi kupiła ale to on ma konto na allegro i nie wiem jak zamówić żeby nie wiedział 🙂
koszuliki też bomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka Kotecek już się na mnie czai, ale nie z pazurkami 😉
koszulki super! widziałam podobną kiedyś z napisem "wychodzę wiosną" i od tamtej pory marzę o takiej 🙂

zdjęcia na kubku to dla mnie znany patent, bo jakieś trzy lata temu dostaliśmy takie z mężem (on z moim zdjęciem, ja z jego) od mojej mamy. bardzo sympatyczne to jest 🙂

słuchajcie, poszłam do paszportowego wyrobić sobie nowy paszport (ze wzgl na zmianę nazwiska) i nie miałam długopisu, żeby wypełnić wniosek. wchodzę do biura i pytam, czy mogę pożyczyć długopis a tam babsztyl mi mówi, że nie, bo nie mają, wszystkie im petenci wynieśli 🤔. ale widzę, że na ladzie leży taki "przymocowanY" więc pytam, czy tego mogę użyć...a ona na to, że nie 😠 co za durny babsztyl, dobrze, że jakaś dzieczyna na korytarzy pożyczyła...uwielbiam polskie biurwy 😠 sorrry laski, musiałam na nią nakablować 😉 niech ją zeżrą myszy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi na zgagę rewelacyjnie pomagają migdały ale obrane ze skórki pychotka i zgaga znika
Mój gąszcz jeszcze teraz sama przycięłam ale z lusterkiem wyglądało to dość komicznie
Gniazdko już wiję łóżeczko kupione pościel zamówiona ubrana dostarczone od koleżanki i takie drobiazgi po dokupywane:laugh: ale i tak dużo tego zostało dobrze że laktator też dostałam więc ponad 100 w kieszeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nic nie szykuje na swięta, nawet nie sprztam-bo remont.
Po łazience jeszcze pokój dla dziecka muszą zrobić. a t 13m2 więć jest co dokupywać.

Jutro jadę z mama na szaleństwo do ikei mam już kilka typów (obraz, dywan i pierdółki).

Moje łożysko jest 1 stopnia, czytałam że to okej.

U dentyst masakra, mam bardzo wrażliwą 7 którą mi robiła i 6 obok.Ale znieczulenie nie brałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak emii, ja mam jutro usg połówkowe a wizytę we wtorek, ale czegos tam się już jutro dowiem 🙂
ja myślę, że nniej piszemy bo mamy więcej energii niż w I trymestrze i biegamy częściej poza domem.
niedługo będziemy tak grube, ze ani na spacer nam się nie będzie chciało zwłaszcza, ze zimno się zrobi, ani ręką ruszać przed kompem :laugh: :laugh: :laugh:

nie moge się zabrać za to sprzątanie, chociaż ogarnąć potrzebuję ze wzgledu na jutrzejszą wizytę teściowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wlasnie wrocilam od Gina ( dziekuje za kciukasy ! 🙂)

to mycie w misce, woda z butelki podgrzewana w czajniku ... jedna wielka porazka :P i jeszcze oczywiscie w zwiazku z tym pozacinalam sie przy tej cholernej depilacji ... pozniej na tym fotelu siedzialam czerwona jak burak heh szkoda gadac ...

szyjka dluga i w ogole przy badaniu wszystko ok ...
... no, ale oczywiscie meczy mnie ta anemia 🤢
( na szczescie Toxo nie zlapalam ! )

dalej mam brac zelazo i jakies inne vitaminy
nastraszyl mnie jakims szpitalem, przetaczaniem krwi ...
chociaz to podobno ostatecznosc ...

no, ale nic ... damy rade z Kruszynka ...
nie takie rzeczy sie przechodzilo 😉

... no to lece Was doczytywac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o! widze, ze emi zaprosila nas na wesele 🤪
zgadzam sie z ilonka - lepiej nie zapraszac bo jak banda wyglodniala wpadnie to jedzonko szybko sie skonczy 😉

star wicie gniazda ? jak najbardziej ...
ostatnio nakupowalam tyle ciuszkow na Allegro, wszystko niby okazyjnie i super tanio, ale jak ostatnio zaczelam to podsumowywac to okazalo sie, ze tak tanio juz niestety nie jest ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...