Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi – jeśli jeszcze nie wybrałaś fryzurki to ja głosuję za nr.1 A jeśli chodzi o gardło, mój mężulek zawsze płucze wodą z solą i pomaga (jak pisała Ilona)
Jak się dzisiaj czujesz?
Anka73 – gratuluję siusiaka akrobaty :P
NEWYORK – gratuluję laski; grunt to długie rzęsy! :P
Basik – pierniczki wyszły? Ja dzisiaj robię szczupaka a śmietanie z cebulą i serem (tak na próbę przed wigilią).
Nie martw się glukozą, nie jest źle, mi lekarz powiedział, że do 140 po obciążeniu to norma (dzisiaj byłam ze swoim wynikiem)

Ale niestety krewka już u mnie nie tak dobra i muszę brać żelazo. 😞
Agatta – faktycznie ciężko było wczoraj w wawie; ja do pracy jechałam trzy godziny (a zwykle godzinę). A od dzisiaj mam urlop... 🤪
Moniadad – przesyłam ciepłe fluidy żebyś już się nie denerwowała 😘
Bogusia – udanej studniówki! 😆
Klapoucha – piękniusie maleństwa różnogatunkowe (te "nasze" na wrotkach urocze oczywiście), a prezent super (bardzo mi się podoba, my też dużo jeździliśmy na rowerach). Na pazurkach się nie znam, ale poszłabym do dermatologa, a co.
Dotis5 – ja spałam chwilkę na lewym boku (żeby się do mężusia poprzytulać) i tak mnie ręka rozbolała, że musiałam położyć się inaczej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć z rana :laugh:
chociaż ta noc przespana bo poprzednia ze względu na stresik przed usg i przede wszystkim ze względu na cierpienie mojego Bartka po wyrwaniu zęba nie była zbyt udana pod tym względem.
tak rzuciłam okiem na to co powstało tu od rana i tak sobie pomyślałam klapoucha, ze Hania skusiłaby się na takiego akrobatę zwłaszcza, ze zatańczy jej kiedyś taki break dance na wrotach :laugh: :laugh:
Moniadad - Ty o masz atrakcje - całe życie zabiegane 😉 😆
Musisz mieć powera codziennie i nie ma bata 🙂
ech... nic mi się nie chce - takiego mam lenia rozmarzonego jakiegoś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja śpię oststnio dość dobrze i na lewym i na prawym boku. czasem to nawet prawie i na brzuchu tylko w takiej podpartej kolanem pozycji żeby Aaronka nie ugniatać za bardzo.
ale tak poważnie to zaczęło łupać mnie nad prawym pośladkiem tak jakby od kręgosłupa coś promieniowało.
kiedy się zasiedzę albo po nocy chcę wstać to tak mnie nap... z tyłu, że prosuję się z 5 minut - jak stara baba :laugh: :laugh:
potem to jakoś rozchodzę ale cały czas to czuję nawet mimo rozchodzenia.
a z innych dolegliwości to już tylko uczucie płytkiego oddechu.
oddyczam a jakbym nie mogła dobrze się dotlenić - podejrzewam, ze siedzi mi na przeponie albo płuca uciska, no i dochodzą palpitacje serca w tym czasie i uczucie zasapania 🙂
normalnie jak po biegu na 600 metrów :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski!
wczoraj wieczorem bylam na spacerze godzinnym, bylo -10 ale naprawde rzesko i przyjemnie, tak sie dotleniłam ze nawet na siusiu i picie w nocy nie wstawalam. rano jak maz mnie obudzil nie wiedzialam co sie dzieje 🥴 i tak zostalo mi do teraz :laugh: odliczam godziny kiedy zwine sie do domu.
co do spania nie mam problemu, moze czasem ze znalezieniem dogodnej pozycji dla niuniusia problem jest, jak spie na prawym boku to rano jak sie obudze i wstane to cale dziecko mam po prawej stronie i musze chwile ulozyc sie na druga strone by spelzlo sobie na srodek brzuszka 😉 wysmienicie mi sie spi na lewym boczku no i na pleckach ale nie ukrywam ze czasem w nocy sie budze i lape sie na tym ze leze prawie na brzuszku 🤔
kazda z nas ma jakies problemy, mama nadzieje ze klapoucha nie ma grzybolca tylko moze sobie podraznila skore na basenie, ja znow jestem strasznie wysuszona!!!!!! swedzi mnie cale cialo, wargi mam jak rodzynka, lapki popekane, dzisiaj to w ogole narzekacz jestem aaaaa!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka z rana hihi
ja bym nie miala problemu ze spaniem gdyby mozna było spac na plecach,ale to podobno tak tez nie dobrze,bo cos tam sie uciska i dodatkowo zmiejsza sie doplyw tlenu do dziecka..?!
zalecane spanie na lewym boku,probuje i nawet sobie obkladam poduszkami,zeby brzucha nie gniesc,ale rano to juz budze sie w roznych pozycjach...
ide jeszcze raz na miasto,zimnooo ale z drugiej strony podoba mi sie!! no..poki pluchy nie maaa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak się kładę na prawym boku to mnie Skarbek uciska i nie wygodnie, na plecach nie usnę, na brzuchy nie można - no to zostaję lewy bok. Czasami jak się budzę to mam rękę zdrętwiałą-chyba muszę na niej leżeć.

Usta też mam popękane, ręce zmarznięte i suche ale daje radę 🙂Błyszczyk i krem do rąk to moi przyjaciele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...