Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierka -to są właśnie skurcze przepowiadające jeśli nie bólu to macica ćwiczy i być może właśnie mięknie i skraca sie szyjka.
Js włśnie robie wszystko( tzn. nie mogę robić nic leżeć do góry dupą- dosłownie mam mieć tyłek wyżej niż klatę zeby mała nie naciskała na kanał rodny) żeby mnie nie łapało - bo już szyjkę mam zgladzoną -więc jej nie mam terazn tylko może się robić rozwarcie.


jeszcze tylko modły żeby drogi były przejezdne-do Koszalina mam ok 30 km -i w tych warukach 1,5h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do klapsów w dupę, to bez wątpienia należą się mojemu ojcu za skrajną nieodpowiedzialność, dzwoniłam dzisiaj do niego i się popłakałam, bo miał głos bardzo słaby i ciężko sapał, więc rozmowa trwała jakieś 10 sekund 😞 Mama później mi wytłumaczyła, że znowu zgubiła go pazerność i zjadł zakazany owoc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

dzisiaj odebralam wyniki badan moczu mysle ze sa ok tylko jak pisze mi skladniki mineralne to mam dosc liczne moczany bezpostaciowe mam nadzieje ze to nic powaznego 🤨

co do szkurczow to jak narazie cisza wczesniej mialam na poczatku stycznia takie delikatne ktore trwaly moze kolo 3 sekund a teraz nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a wasz Fasolek też siedzi wam w jednej pozycji?
W sesnie kopie, wypina się, ale jest tak samo ułożone.

Mi siedziw prawym boku od miesiaca.Zapytam na usg czy to ok. Pozatym, doczytałam że w niektórych przy[padkach ból spojenia łonowego nie jest ok. Dochodzi do tak zawanego rozejscia, moze to byc wskazaniem do cc, i oglolnie sie to leczy jeszcze długo po prodzie. Podobno można to zobaczyc na usg. Ide w poniedziałek na usg to zapytam.

Facet chyba pomysli ze jakaś hipochondryczka jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie wrocilam - soczewki odebrane ...
nareszcie nie jestem pol-slepa 🤪
tylko jakos starzej w lustrze wygladam, zmarszczki, jakies zyly ... no i moje kochanie jakby bardziej lyse :P :laugh:
... czasami lepiej niedowidziec 😉

skurczy u mnie brak ...
czasami brzuch twardnieje, napina sie ...
czasami pobolewa, ale rzadko ...
najgorzej jest jak sie przeforsuje ...
cale szczescie wystarczy, ze poleze z 15 minut i przechodzi ...

klapi lepiej sie dopytywac o wszystko i wychodzic na hipochondryczke niz pozniej zalowac, ze sie cos przeoczylo czy zlekcewazylo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, to ja tak ryzykowałam zyciem pozwalając ci wczoraj sie wozić ??? 😲 😲 😲
przynajmniej moich zmrszczek jeszcze nie widziałaś :P
gorzej, ze następnym razem zobaczysz 🥴 🥴

jeśli u mnie w ten jeden dzień to były skurcze to moja macica jest leniwa bo to było tylko raz, gdy ćwiczyła :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wydaje mi sie ze ta moja dzidzia ciagle siedzi tam samo bo mam zawsze w tym samym miejscu kopniaki i takie "przesuwania"
w poniedzialek ide do gin to sie zreszta wszystko wyjasni 🙂
juz sie nie moge doczekac :P

a teraz mykam lasencje bo trzeba sie troche ogarac i jechac na cmentarz do dziadka potem po babcie i na imprezke hehe do moich rodzicow:P maja dzisiaj rocznice 30 lat po slubie 🙂
papapa milego weekendu Wam zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis5 udanej zabawy, nie szalejcie za bardzo 😉
klapouchu, mo chyba właśnie zmienił pozycję bo od 2 dni wali mnie w zupełnie inne miejsce niż przez oststni miesiąc.
nie wiem jak leżał i jak leży teraz bo nie miałam usg od 22 tygodnia 😞
i podejrzewam, ze nie będę miała w najbliższym terminie.
a tak swoją drogą, to kiedy powinno być następne?
12 tydzień, połówkowe około 20-23 tyg. i następne takie wskazane..... kiedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania dlatego w pasach jezdzilas :P
... a ryzykowalas tylko, ze sie ze mna skompromitujesz jak wjechalam pod prad przy McDonaldzie :laugh: :P :laugh:

... moja Kruszynka potrafi jednoczesnie kopac mnie po prawej i lewej stronie brzucha wiec albo ma Kobita jakies mega moce 😉
albo mam blizniaki 🤔

a tak w ogole to ciezko powiedziec gdzie Ona teraz sie umiejscowila bo kopie roznie ...
ale chyba jeszcze nie przybrala ostatecznej pozycji ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ściskam kciuki za maleństwo kwietniowo - styczniowe! też mam częste skurcze, ale mam nadzieję, że moja mała postanowi jednak posiedzieć jeszcze w środku...

moja kopie po lewej i prawej stronie głównie, czasem też po nerkach...ale ogólnie nie czuję, żeby zmieniała pozycję, co mnie bardzo martwi...już zaczynam ćwiczenia - wypinam tyłek do góry kilka razy dziennie...a małż myśli, że to zachęta ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już o tym MCD to juz nie wspominałam bo nie chciałam cie skompromitować :laugh: :laugh:
czyli wychodzi, ze już za jakieś 3 tygodnie powinnam mojego gnojka zobaczyć 🤪 🤪
moze zapozuje do 3D i uda się zobaczyć czy jest tak piękny jak mamusia albo czy ma cipkę w bródce po tatusiu 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wiesz jak jest ...
blondynie za kierownica wybacza sie WSZYSTKO !
😉 :laugh: :laugh:

kurcze, ja tez Malej juz tak dawno nie widzialam ...
Ania w razie ewentualnej zmiany plci naszych dzieci -
wymieniamy sie ciuszkami - przeciez mamy to ustalone -
takze pelen luz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój bobas kopie właściwie w to samo miejsce (na górze po prawej stronie) i w tych rejonach najczęściej coś wystaje jak się przeciąga 🙂 Ale pod pępkiem też czasem coś czuję, może to kuksańce łapkami albo z bańki :P

Ania - ślicznego Aaronka w 3D Ci życzę, no i żadnej tam cipki gdzie nie trzeba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!!!!

Wpadlam tylko na chwile przywitac sie 🙂
jak znajde troche czasu to poczytam co slychac u Was
u nas piekna pogoda wiec uciekam na spacerek 🙂

Bylam w czwartek u poloznej i moja dzidzia wazy ok 1300
i wg tabelki naktorej polozna zaznaczyla wage jak tak dalej bedzie rosla to przy porodzie bedziewazyc ok 4500 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...