Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny!!

Mam do Was pytanie chociaż być może już o tym rozmawialyscie.
Czy ktoras z Was na już rozłożone łóżeczko dla maluszka?

Nam przyszło zamowione z allegro więc musieliśmy je złożyć (a właściwie mój maż) aby zobaczyć czy sa wszystkie części. Łożeczko śliczne i wszystko jest na swoim miejscu ale maż stwierdził, że tak mu sie podoba, że nie bedzie go już chował.
Mi ono nie przeszkadza bo spokojnie sobie stoi w pokoju syneczka ale jak to z tymi przesadami??? Były u nas już 2 osoby i powiedziały, że nie powinno się tak szybko rozkładać łożeczka... Już sama nie wiem co robić, czy kazać mężowi je schować???.......co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wrocilam z miasta i jestem MEGA HAPPY 🤪 bo moje kochanie znowu wzielo wszystko na siebie i nie musze juz nigdzie dzis wychodzic ! 🤪
... tak mi go zal ... tyle jest roboty - najezdzi sie autem, nawalczy z klientami, nazalatwia ... za wszystkie czasy 🤢

Ania73 widze, ze puchniemy razem 😉
a tak serio to dobrze, ze idziesz dzis akurat do tego Gina ... ja chyba dopiero na 21 zladuje do Jedrzeja ( jak Konrad juz wroci ) bo ma wizyty dzis do 21.30 ( dzwonilam )

Jesli chodzi o te kredyty to jak czlowiek ma "luzny pieniadz" i dostalby kredyt bez problemu - to najczesciej go nie potrzebuje ...
potrzebuja kredytow tylko Ci "w potrzebie" i wtedy wszedzie klody pod nogi ... niestety ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia, chyba woda mi się zatrzymała. Miałam już tak raz w święta i potem w nocy chyba z 6 razy sikalam i rano jak ręka odjal. Liczę, ze teraz to to samo i już od rana zauważyłam, ze wiecej sikam 🙂

co do rozlozonego lozeczka to ja nie uznaje zabobonow i w ogóle bym się tym nie przejmowala, ze coś złego może się przyrafic dlatego, ze już je sobie rozlozyliscie i cieszycie się jego widokiem 🙂
w sumie to jakby tak brać wszystkie przepowiednie do serca i na serio to musialybysmy do porodu jechać bez jednego spioszka dla bobasa 😉

jesli - odpukac - ma stać się coś niedobrego to tylko dlatego, ze los tak chciał niestety.

Nie przejmujmy się zatem pierdolami, cieszmy nowymi nabytkami, bądźmy przygotowane i miejmy spokojniejsza głowę, ze już tylko kilka rzeczy nam zostało a nie wszystko na ostatnia chwile.
Na pewno luz psychiczny i brak pośpiechu lepiej przysluza się nam i naszym malenstwom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIULKA, troche zawczesnie z tym lozeczkiem,ale pod tym wzgledem ze bedzie sie kurzyć 😉!! nie dajmy sie zwariować przesądom!! Rownie dobrze wczesniejsze kupowanie jakiejkolwiek wyprawki dla malucha mogłoby przyniesc pecha,ale przeciez trzeba,zeby po narodzinach jakoś temu podołać!!
POZYTYWNE MYSLENIE przede wszystkim!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja akurat jestem z tych, co w przesądy nie wierzą i łóżeczko bym zostawiła 🙂
Każdy wierzy w to, w co mu wygodnie np. ostatnio moja mama śmiała się z mojego męża, że podoba mu się imię Anielka dla córci, ale osoba je nosząca jest naiwna i łatwowierna, a dokładnie 10 min wcześniej uczyłam mamę śmigania po NK i zobaczywszy zdjęcie mojego brzucha stwierdziła, że nie powinno się wrzucać takich fotek, bo ktoś urok rzuci 🤢
Rób tak, żebyś się sama dobrze czuła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny i to chciałam usłyszeć 🙂 🙂 🙂

Pozytywne myślenie i wszytko będzie dobrze 🙂 🙂

A łóżeczko stoi, materac w folii więc się nie zakurzy a łózeczko się powyciera i będzie ok 🙂 🙂 🙂

Miłego dnia życze i zmykam robić pizze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z moich zakupow wczorajszych remontowo- dzieciowych wyszla tylko farba 10 l do scian i 4 paczki chusteczek nawilzanych pampers, bo w tesco promocja jest 😁

rozgladalismy sie za komoda ale nic nie bylo, a jak byly to nie w tym kolorze co trzeba :P

no nic trzeba dalej sie rozgladac, a w przyszlym tygodniu remont :P

ale dzis zle spalam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... teraz to sie nawet i wyrobie, ale bez auta zostalam ...
u nas normalnie sytuacja sie zmienia z minuty na minute ...
... chyba Maz mi sie przestraszyl jak zobaczyl wczoraj te moje spuchniete nogi i postanowil mnie troche pooszczedzac 😉
... ale swoja droga Ty to fajna Ciotka Ania jestes 😆 ... my to mamy z Toba dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To papa babeczki. Znikam do domku. Nie wiem kiedy się odezwę. Koniec mojej karery urzędniczej właśnie nadszedł. Szkoda trochę ale za to mam dzidziolka 🙂
Trzymajcie się cieplutko.
Bajbaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam zobaczyc co tam uwas i widze ze puchniemy strasznie, ja juz nie wiem co robic, lekarz kazal ograniczyc sol i co? i tak jak swinka wygladam hrum hrum
mi dzisiaj przyszlo lozeczko jak maz przyjedzie z pracy to rozlozy i zobaczy c o i jak i znowu zlozy bo narazie nie mamy gdzie go trzymac 🤨 🤨
ale juz w polowie marca po remoncie niech sobie stoi i wietrzy od zapachów nowosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Pytałam się mojego lekarza jak ta ze znieczuleniem w tym szpitalu co chce rodzić i powiedział mi że nie dają 🤪 bo potem taki poród często się kończy kleszczami lub jakimiś innym powikłaniami bo kobiety tracą czucie od pasa w dół i nie wiedzą jak współpracować.No cóż chyba dalej zachowam tą szczyptę optymizmu i pocieszam się że nie będzie aż tak boleć nie ma co dramatyzować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🤪

co tam?doczytalam cos o sutkach mam tak samo jak wy myslalam ze mi skura schodzi ale to pewnie ta siarrrra :P

co do znieczulenia to niestety u nas jest platne i to 700 zl nie stac mnie na to wole przeznaczyc ta kase na cos innego ja jakos sie pomecze hehe bede nastawiala sie na najgorsze przynajmniej potem milo MOZE sie rozczaruje :P

madzik a co do za tragedia? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj kurde,przed chwilka babka opowiadala jak w 10 tyg ciazy,zdecydowala sie usunac ciaze i brala jakies prochy przez 3 dni na poronienie.
W ostatni dzien dostala,skurczy,odeszly jej wody i w momencie kiedy "urodzila" fasolke siedziala na kiblu,kruszynka wpadla tam i zlamala nozke,babka wyjela je i umyla,przytulala...
MASAKRA...
Zalamala sie po tym,bo nie spodziewala sie ze tak to bedzie wygladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...