Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania73 mi mowila, ze iskierka jest jeszcze w szpitalu, ale podobno juz czuje sie lepiej ...
z Dzidzia, dzieki Bogu - jest wszystko w porzadku ...
jeszcze jakies badania robia i moze niedlugo ja wypuszcza ze szpitala ... oby szybko bo taki szpital to nic przyjemnego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik aż mam gęsią skórę brrr....

Rozmawiałam z Iskierką kazała Was pozdrowic i mówi że teskni za Wami 🙂 dostała zaszczyk wczoraj i jej przeszło oprócz tego ma antybiotyk i czeka na USG bo w nerkach nic nie wyszło ale robili jej posiew i dlatego dostała antybiotyk.Mam nadzieję że nic nie pokręciłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma fotki 🙂 znudziła mi się 🙂 czas zapodać nową 😉

Ja na odwodnienie dostawałam gastrolit on jest własnei w saszetkach i kupuje się go w aptece tylko nie wiem jak tam u kobiet w ciąży czy mozna.Szybko stawia na nogi. Często go też do kroplówek dodają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi jak nie stwierdzono to po co ? dziwne 🤔
chyba, ze ja czegos nie kumam ...

biedna jestes kirrke ...

ja nie wiem -
kwietniowki w coraz gorszej formie ? oby nie ...
coraz to nowe choroby i szpitale ... ech

... a dzisiaj sie dowiedzialam, ze kolezanka urodzila - zdrowego, slicznego synka ... i powiem Wam szczerze, ze pierwszy raz zazdroszcze jakiejs ciezarowce, ze ma to juz za soba ... tez bym czasami wolala byc juz PO ... zeby wszystko bylo dobrze, wszystko bylo jasne a Dzidzia oczywiscie zdrowa ... a tak to jeszcze tyle niepewnosci jak to bedzie i czy wszystko bedzie ok ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha ja mysle że to niepotrzebne naciąganie...

Teraz nami tak łatwo można manipulować i naciągać nas a my się poddajemy temu bo wiadomo chcemy jak najlepiej dla naszych maleństw. Zamiast nam teraz więcej pomagać to ciągną kase jak szaleni.

1.Kobieta w ciąży powinna mieć darmowe ubezpieczenie samochodowe i zdrowotne
2.Darmowy dostęp do ciepłych posiłków w każdej restauracji 😉
3. Darmowe badania każdego rodzaju
4. Papier toaletowy i chusteczki nawilżone w hurtowych dostawach do domu 🙂
5. Powinna byc noszona na rekach i rozpieszczana 😉 nawet gdy jej waga juz dawno przekroczyła sugerowaną liczbe kilogramów 🙂
6. Wejściówki do spa...

...i jeszcze wiele innych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie im blizej tego terminu to tyle mysli krazy po glowie, taka juz nasza mentalnosc ze przewaznie wszystko w czarnych barwach widzimy.
ja tez juz chcialabym miec wszystko za soba no ale trzeba czola stawic tej brutalnej rzeczywistosci.teraz przy pierwszym porodzie czuje jakby ulge bo nie wiem co mnie czeka, poprostu bede w to brnac a rodzac poraz kolejny wiemy juz czego sie spodziewac i mamy porownanie. no nie wiem ale ja mam takie odczucia.
przeczytalam ze u mnie nie ma znieczulenia zewnatrzoponowego wiec luzik:P nie trzeba sie martwic dodatkowymi kosztami.
pisalysmy ostatnio o szczepieniach to u kolezanki ktora urodzial przed swietami byla polozna i zostawila kartke kiedy na co i co trzeba zabrac ze soba. pierwsze szczepienie po 6 tyg maluszka. kolezanka poleca szczepienia nie laczane typu 3w1 5w1 tylko kazde oddzielne klocie. ponoc skuteczniejsze zdrowsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no - ciekawe jak to bedzie 🙂
... my to z Ania73 mamy szanse na tej samej sali sie spotkac bo rodzimy w tym samym szpitalu :laugh:

... a do listy dodam jeszcze -
lepsze traktowanie ciezarowek ...
ostatnio PIERWSZY RAZ babka do kibelka mnie przepuscila( taka ok 50 lat ) a stara baba, jakas emerytka stala i oczywiscie marudzila 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas się babka zaczęła czepiać że Jacek źle zaparkował(chciał żebym miała bliżej do apteki i orła nie wywinęła na lodzie) i nie ma jak przejść koło auta więc wysiadłam i zapytałam czy coś jej nie pasuje i jak chce to niech na straż miejską zadzwoni a tak naprawde miejsca było mnóstwo bo ja się śmiało zmieściłam i jeszcze luzy miałam no i nie wspomnę że drzwi też normalnie otworzyłam.Takie jędzy to czasem nie wiedzą czego się przyczepić i wszystko im nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...