Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha, tak też w sumie mi się wydawało że razem mamy 🙂
no u mnie też nie ma przeciwciał 🙂
tylko dziwi mnie to czemu Ci każa za to zapłacić, chyba ze coś źle zrozumiałam
z tego co pytałam się mojej dzin to w naszym przypadku po urodzeniu dzidzi badają jej krew, jak ma naszą to git, jak ma odczyn Rh+ to muszą nam ten specyfik podać do 72h od porodu i jest to bezpłatne

a dupka urosła aż o 10cm, i maż się cieszy że wreszcie jest za co złapać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mykam poczytać jakąś mądrą gazetkę...

Pisałam z Iskierką właśnie...jutro przyjeżdża specjalista jakis i będzie miała USG robione.Bardzo jej się nudzi i mówi że dzisiaj było pełno porodów i straszne krzyki są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i wiecie co.. linomag z cynkiem rządzi 😁 wiecei jak ładnie wygładza i prawie zmywa rozstępy 🙂 mi na cyckach juz prawie znikły 🙂 na brzuchu nie mam ale te na udach sa za...biscie uparte i chyba zostaniemy razem juz na zawsze :/. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki kilka dni mnie nie było zaległości mam straszne ale postaram się to nadrobić chociaż spróbuję.
Padam ze zmęczenia, to wszystko mnie przerosło bo jeszcze dziewczyny poległy Patunia ma zapalenie oskrzeli a Wera anginę, po prostu rodzinka Adamsów tylko rączki brakuje.
Wczoraj zaliczyłam pierwszy egzamin, jutro następny i tak co dwa dni aż do walentynek.
Pozdrawiam wszystkie Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to i ja zdam relację z dzisiaj.
u lekarza wszystko w jak najlepszym porządku.
moja opuchlizna zeszła razem z siuśkami 😉
czeka mnie powtórka glukozy za jakieś 2,5 tyg. ale to raczej tak profilaktycznie.
serduszka słuchałam, małego dziś nie widziałam i zobaczę dopiero za około miesiąc 😞
jakoś to zniese 🤨
z iskrą gadałam i nie będę powtarzać tego co ilonka 🙂
szczególnie kłaniam się moniad, która jest tu moją idolką.

dziewczyny wszystkim nam życzę żebyśmy donosiłay nasze brzuszki do wyznaczonych terminów i zeby nasze maleństwa urodziły sie zdrowiusieńkie.

buziaki dla was wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zbieram materialy na egzamin, mam w niedziele od jutra sie ucze :P

dzis lozko cale dla mnie bo jestem u mamuski a moj nie przyjechal do mnie, a zreszta nie bede go ciagnac do tesciowej, jak sie steskni to przyjedzie 😁

aha mi tez tylek urosl, mojemu sie podoba, bo wreszcie go moje kosci nie gniota 😁

a poza tym przez pol godziny bolal mnie brzuch jak na okres, ale dobrze, ze przeszlo, choc dziwnie sie czulam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...