Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie znam sie na kadrowo placowych sprawach, ale wydaje mi sie ze nie powinny sie nakladac, tzreba monie o wyklad poprosic ☺️
sztunia ja tez mam takie nastroje, biedactwo z siebie robie, a najgorsze jest to ze nikt sie tym nie przejmuje jak stekam ze jest mi ciezko zeby zwrocic na siebie uwage to moje kochanie mowi a komu w dzisiejszych czasach nie jest ciezko 😲
a najbardziej lape dola jak sobie moj maz jezdzi ze znajomymi a to na narty a to na bilard a to na piwko a ja taka kura domowa jestem, mama wrazenie ze zycie towarzyskie mnie omija, ale nie chce mi sie z drugiej strony wszedzie za nim chodzic.
z reszta jak sie niunius pojawi to pewnie bedzie jeszcze ciezej i dlugo minie zanim zaczniemy byc aktywne towarzysko kobieco no i w ogole. trzeba zaczac oswajac sie z rola mamuski. ale nie zaluje tego stanu bo nie wyobrazam sobie zycia bez tych kopniakow ukloc stekan itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam moje panny 😉
ja też dziś pochwalę się przespaną nocą.
spało mi się tak wygodnie, ze cięzko było wstać.
wyszłam z suczką, zjadłam śniadanko i tak sobie myślę, ze chyba zamówię juz to łóżeczko - niech się wietrzy 🙂
tylko nie mogę się zdecydować, które z 3 wybrać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to mnie zycie towarzyskie nie omija, ja raczej mam problem z tym ze moj maz wraca z pracy, zjada obiad i olewa wszystko. Trzeba mu powiedziec zeby podłoge odkurzyl, umył wanne czy kibel bo on sam tego nie widzi, o wszystko musze sie prosic. A jak dziecko pojawi sie na swiecie to mam obawy, ze zostane z tym wszystkim sama, bo dla niego sprawy zycia codziennego to rutyna i nie chce mu sie tak nudnie zyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój kur...a na fejsbuku paprykę uprawia i za chwilę go odstrzelę!!!
😠 😠 😠
no bardziej debilnego chujostwa w kompie to nie widziałam. 😠 😠 😠
no i do roboty domowej sie też nie garnie.
tylko konsumpcja.
jak nie ryknę i nie wyjęczę i nie zmuszę, nie strzelę focha i nie zagonię i tysiac razy nie powtórzę i nie przypomnę to ni chu chu 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej okraglutkie :P

widze ze nie tylko ja mam takiego faceta lenia 🙃 moj tak samo jak mu nie powiem co ma zrobic to cisza...a jak juz mu zwroce uwage to pretensje ze sie czepiam ze on wie i takie tam,oczywiscie zrobi to co ma zrobic ale za kilka godzin najwazniejsze jest patrzenie na tv czy x-box ohhh faceci... 🤢
tez czasami sobie wyobrazam jak to bedzie jak przyjdzie dzidzia na swiat wszystko na mojej glowie?! 🤢 nie dam sie :P

co do snu to dzisiaj budzilam sie co godzine...wiec nocka nie przespana do tego mialam sen ze rodze 🤪 ze od malej noga wychodzi hehe masakra :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia nie jestes sama jak widzisz wiele kwietniowych tatusiow garnie sie do roboty:P , moj maz to bardzo dobry czlowiek bo ciezko pracuje na nasze "luksusowe" zycie:laugh:
dla pocieszenia powiem Wam ze ja to jeszcze sama podloge myje na kolanach!!! jakbysmy mieli pole to pewnie bym w nim jeszcze orala za konia 😁
poki co swiadcze uslugi: sprzatanie, gotowanie, uslugiwanie, prasowanie, pranie, myslenie o wszystkim,usmiech na twarzy kiedy wszystko cie wkurza ale to juz zboczenie zawodowe tzw usmiech urzedniczy, poki co z sexu jestem zwolniona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to chyba wszystkie chlopy takie sa, jak nie pokazesz palcem nie poprosisz to nie zrobi, moj to jest jeszcze smiesniejszy..
mowie mu ze wyszorowalam lazienke bo juz nie moglam na nia patrzec a on co?no mnie tez zaczeła denerwowac 🤔 🤔 , mialem sie za nia zabrac dzisiaj 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zglaszam sie w dniu dzisiejszym.
Grypa zolodkowa - jest
Nieprzespana noc - jest
Mokra koszulka od siary - jest
Facet z leniem w dupie - jest


Dzisiaj przytulilam sie do meza a on zaczal wrzeszczec POMOCY.
Pytam sie co sie stalo a on mi na to, ze go CIEZAROWKA PRZYGNIOTLA. 😞 jak ja go nie lubie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na poczatku były reguły, skoro oboje pracujmy, to oboje sprzątamy, ale teraz jak siedziałam w domu to dupa się mu rozleniwiła. Teraz jak mam zwolnić tempo i więcej leżeć to najchętniej leżałby ze mną, przecież on też jest w ciąży

w kazdym razie idę ugotować zupkę jakąś warzywną,
dalej smigam w piżamie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że nie tylko mi się trafił rodzyneczek 😁 Zacytuję swoja mamę: Anka, przecież to tylko facet 🤪
Ale sucz bym była, bo mój najgorszy nie jest, fakt trzeba pomarudzić, ale teraz np kuchenkę gazową czyści, bo widział że ja już zmęczona sprzątaniem, to mnie wygonił- szkoda, że oni tak rzadko się domyślają 😞 Wczoraj na noc mi pyszna jajeczniczkę zrobił, więc serio aż tak bardzo narzekać nie mogę- chociaż lista zadań na styczeń wisi nadal na lodówce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalwos widocznie masz szczelne zaworki jak MadzikM. :laugh: :laugh:
co do zaginionych: Madziaa z bliźniaczkami i Perełka.
Madziaa, to pojawia się raz na jakiś czas i niedawno była
a z Perełką to czasem piszę na gg więc nie zaginęła - zwyczajnie nie ma czasu 🙂
pewnie chciałaby Was pozdrowić więc to czynię za nią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...