Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uuu niefajnie

ja na mojego narzekac nie moge, w sprzataniu mi pomaga, nawet sama sprzata jak widzi, ze trzeba :P

za to inicjatywy do remontu nie ma, ale w poniedzialek juz mu inicjatywe znajde 😁

ale teraz zyjemy jak za czasow narzeczenstwa, ja w panienskim domu z siostra, on w naszym z tesciami i bedziemy sie widziec dopiero w piatek , tak chusteczkowo on robi, ze szok, a mi sie nie chce kursowac 10 km codziennie w tym sniegu, wiec spie u mamy :P

a ja juz od paru tygodni widzialam takie zaschniete miejsca na biustonoszu, a nie wiedzialam, ze to siara, ale wczoraj pojelam ze to jest to czyli dolaczam do siarowych mam, choc na razie jeszcze nie ciekne az tak bardzo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaraz zabieram sie za dalsze prasowanie wyprawki dla mojego synusia, który tak mnie dziś cudownie szturcha, ze aż się wzruszam co chwila.
mój maluszek kochany 🙂
wiecie co? zapomniałam zapytać mojego gina wczoraj, jak Aaronek jest ułożony, tzn ja się domyślam jak ale pewności nie mam 🙂
mój szkrabek od jakiegoś tygodnia codziennie ma czkawkę.
wcześniej czułam ją tylko raz czy dwa na tydzień 🙂
co do siary, to 2 tyg. temu coś tam przy mojej pomocy sie pokazało ale teraz posucha i plam zero.
w sumie nie przeciekam narazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa, no i podjęliśmy decyzję, zamawiamy dziś łóżeczko bo 2 tyg. trwa realizacja zamówienia.
łóżeczko śliczne z szufladą i pokrywą i materacykiem 350 zł, kurier 23 zł i same bardzo dobre opinie o sprzedawcy.
nie ma co się zastanawiać skoro trzeba wietrzyć przez jakiś cas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam i doczytuje ...

biedna iskra 😞 😞 😞
nery to jakis koszmar -
wiem cos o tym i bardzo mi jej zal ...

... jesli chodzi o Chlopow to ja tez jakos szczegolnie na tego mojego marudzic nie moge ... od poczatku mielismy ustalone reguly - kto co sprzata i jakie ma obowiazki, ale teraz jak widze, ze zapieprza na maxa, daje z siebie wszystko zeby bylo nam jak najlepiej ... to sprzatanie biore na siebie ( poki jeszcze mam sile i daje rade )... i musze przyznac, ze swinia bym byla gdybym wymagala zeby jeszcze chate pucowal ... i tak mi pomaga jak sama nie daje rady ...

... u Niego to bardziej mnie wkur... ze cholerykiem jest strasznym ... taki moj domowy, dominator z Niego 😉
... ale ja bym ze spokojnym, cichym Pantoflarzem dlugo nie wytrzymala ... ja tam musze czuc testosteron w powietrzu :P

Ania73 a jakie lozeczko zamawiasz ostatecznie ?
tego Radka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i pytanko do Dziewczyn, ktore chodza na szkole rodzenia ...
jak wygladaja takie pierwsze zajecia ?
dzisiaj ide i zupelnie nie wiem czy ja jakies dresy musze zabrac czy cos ? 🤔
bo na stronie naszej szkoly nie ma takich info ...
tylko, ze cieple skarpety mam zabrac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzymamy kciukaski za iskierke
moje bobo tez dzis strasznie aktywne kopie przemieszcza sie,a najbardziej przeraza mnie wieczorem jak sie poloze na plecach to po mojej prawej stronie na wysokosci pepka robi taka kule normalnie wybrzusza sie strasznie i potrafi tak sobie lezakowac 15 min az go pomiziam coby sie normalnie ulozyl.
agata dobrze piszesz testosteron musi byc odczuwalny w powietrzu 🙂
ktora z dziewczyn zamawiala wozek jedo fyn? klapoucha? bo sie wlansie nad nim zastanawiam, nadal walcze nie wiem jaki zakupic. strasznie podoba mi sie x lander ale ten z 2010 roku to prawie 2tysie kosztuje 🥴 ale jest taki fajniusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Agatto zamawiam dokładnie to:
http://www.allegro.pl/item902708120_lozeczko_z_szuflada_i_materacem_promocja.html
w kolorze dąb rustikal i wzór "Łukasz"
przemyślałam i zadecydowałam, bartkowi też się podoba.

asieńko1, ja wczoraj zapytała swojego gina o pozycje leżenia i powiedział mi, zebym z leżeniem na wznak to uważała bardzo bo w tak zaawansowanej juz ciązy mogę nawet nie zorientować się gdy zasłabnę i nie zdążę zmienić pozycji :laugh:
pewnie i tak ci niewygodnie długo leżeć na wznak, tak jak mi i zaraz zmieniasz pozycję ale uważaj 🙂

Agatta, z tego co mi mówili w szkole rodzenia, to trzeba mieć jakieś dresy czy wygodne spodnie no bo jakieś ćwiczenia będą. Nie wiem czy na 1 zajęciach ale będą.
wchodzi się bez butów więc jakieś ciepłe skarpy obowiązkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no na jakies mega akrobacje to ja nie licze ...
chyba, ze pchniecie kula :laugh: 😉 :P

dzieki za rady ...
juz jakiegos dresa pakuje !

Ania ten dab rustikal wg mnie - najladniejszy ...
no ja chyba zostane przy Radku ...
ale jeszcze przeanalizuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, na którą idziecie na nauki ? 😉
zdaj relację co było na pierwszych zajęciach.

otwoerzyli obok mnie nowy sklep z żarciem i wczoraj zakupiłam tam gotowe dewolaje i kartacze.
stwierdzam, ze starają sie - przynajmniej na początku.
mają tam jeszcze rózne pierogi, pyzy, kotlety i jeśli sa tak dobre jak to co kupiłam to będą mnie tam często oglądać :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa dzieki ania to teraz juz wiem dlaczego ja w przeciwienstwie do Was nie mam problemow ze spaniem - JA ZASYPIAM NA PLECKACH:P :laugh: 🤪
a tak na serio to masz racje dlugo sie tak nie polezy a jak jestem jeszcze obzarta to wcale nie probuje sie tak ukladac, ale tak normlanie to sobie troszke moge jeszcze polezec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... idziemy na 17 🤪 - jakos sie denerwuje ☺️
dam znac jak bylo na pewno, elaborat Ci walne na n-k :P

... beda Cie tam ogladac dopoki w drzwi sie zmiescisz :laugh:
pozniej to zamowienia na kartkach beda dostawac ...
a "kurier" Bartek bedzie donosil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asieńko1, ja też walę sie na plecki choć nigdy na pleckach nie spałam.
no ale skoro na brzuchu już nie mam mozliwości to i plecki czasem testuję :laugh:
przeciez nonstop lewy/prawy bok to masakra by była.
swoją drogą ciekawe co się tam uciska, ze aż mozna odpłynąć bo o to już nie dopytałam.
pewnie jakąś żyłkę cienko pierdzącą :laugh: :laugh:
mam nadzieję tylko, ze tlenu nie odcinam babasowi.
musze poczytać o co chodzi z tym leżeniem na wznak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurierowi to też smakowało więc nie będzie pobierał za przesyłkę :laugh:
kobito, nie denerwuj się. znów pobawisz się lalkami :laugh: :laugh:

komoda do łóżeczka zajebista jest ale cenę ma obrzydliwą 950 zł - to przesadzili 😠
w sumie na przyszłość mogła by robić nawet za salonowy mebel 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...