Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dla mnie te komody sa za waskie 30 cm, to malo, nie pomieszcze w nim ciuchow malego , ostatnio napalilam sie na komode w jysku ale jak zobaczylam ja na zywo to mi sie nie spodobala, wlasnie przez ta glebokosc.

ja poluje na komode z 2 drzwiami i ewentulnie z 3-4 szufladami, jak ktos spotkal juz takie to niech mi da znac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuchaski 🙂

Sztunia super brzuchy 🙂 i motylki prześlicznie wyszły! kurde, może ja w kąciku dla małej też coś nakleję...

o komodzie to chyba mogę tylko pomarzyć, nie wiem, gdzie miałabym ją zmieścić...

my na 90% jesteśmy zdecydowani na ten wózek (już was nim męczyłam, ale nie zaszkodzi raz jeszcze 😉)
http://www.mothercare.com/Mothercare-Xcursion-Travel-System-Denim/dp/B002GIDB0A/ref=ts_dp_1/279-9136959-7341667?_encoding=UTF8&mcb=core
tylko szukamy na ebay, żeby taniej było 🙂

zaczęłam powoli porządkować szuflady i modlę się, żeby to był początek tego słynnego gniazda wicia, bo inaczej czarno (a raczej ciasno) widzę przyszłość 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... te egzaminy, projekty, choroby ...
... wszystko na Waszych glowach ...
i jeszcze do tego ciaza, wyprawki, przygotowania i hormony ...
wcale Wam sie nie dziwie Dziewczyny, ze jestescie juz tym wszystkim wykonczone i macie dola ...
kazdy bylby zmeczony na Waszym miejscu ...
i tak jestem pelna podziwu dla Was, ze tak dzielnie dajecie rade ...

sciskam Was !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂

kurcze laski brzuchy do gory bedzie dobrze 🙂

sztunia - brzuchy rulez :P a pokoik the best hehe

a co do komody to jade z grubej rury :P
hehe chce taka duza :P
http://www.allegro.pl/item902446549_duza_komoda_120_z_szufladami_od_super_sprzedawcy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Okrąglutkie 🙂
Byłam dziś u dżina z wynikami badań i niestety okazło się że Mała "wysysa" ze mnie nadmiar żelaza. Czy Wy Kobitki bierzecie jakieś suplementy czy witaminki z zawartością żelaza? Zalecił ni Biofer albo Ascofer - który lepszy?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suanach ja biore zelazo, ale niestety nie jestem w stanie doradzic bo moje to Sorbifer Durules ...
lekarz Ci nie doradzil ? dziwne 🤔
... moze inne Dziewczyny cos poradza bo wiem, ze biora jakies inne zelazo niz ja ...

... usmazylam sobie paluszki krabowe ( na masełku czosnkowym ☺️ ) z grzankami 🤪 pycha !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta nie wiedziałam, że paluszki krabowe można też smażyć ☺️ to ja zawsze żarłam surowe?

Emilka no cóż, czasem życie jest takie do kitu. ale źle nam jest tylko po to, żeby potem mogło być dobrze i cudownie, bo inaczej nie miałybyśmy porównania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bralam tardyferon ale juz mi sie skonczyl, wiec juz nie biore, zreszta po 30 tygodniu krew sie zageszcza 😁

dotis wlasnie o taka komode mi chodzi, tylko musze miec tansza 🙂

ech ja sie ucze na andragogike, w niedziele mam egzamin miedzy msza za babcie, a deserem na imprezie, po obiadku spadam na uczelnie zdac egzamin :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...