Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć laski,

Ja też mam przegląd 9 -tego czy mi uszczelka siedzi tam gdzie ją włozyli hehe 😉 może mała pomyśli że to grzechotka i wciągnęła do środka:laugh:

Monia- wkręciłaś mi mielone w głowe

Ciekawe ile ja bede wazyła po przymusowym leżniu - jak pójde z dzieckiem nad morze na spacer to mnie animals bedzie ścigał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no to jest juz nas 4 na przeglad 9 😉

... a ja dzisiaj nic nie sprzatam - wszystko mam gdzies
i leze sobie do gory brzuchem 😎

... wlasciwie to tak sobie mysle, ze moglabym sie chociaz umyc ☺️

... ale dzisiaj jestem rozleniwiona :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski ja sobie siedze w szkole do 20 wiec w domu bede kolo 22 😞
z prawa nie wiem co dostałam ale pan doktor powiedzial ze napewno nie bedzie mniej niz 3 🙂
teraz czekam 3 godziny na nastepny egzamin masakra, ale z tym to juz bedzie ciezej
trzymajcie kciuki sciskam mocno
moja mała szaleje w brzuchu nie daje sie matce uczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra, powiem wam co u iskierki 🙂
bóle ustały i tak, jak wcześniej pisałam dostała antybiotyk bo ma wodonercze i piasek.
kamienia jednak nie było 🙂
czuje sie już lepiej i nawet mmsa mi przysłała jak sobie lezy w łóżku podłączona do ktg - raczej tak profilaktycznie.
z tego co wiem z malutka wszystko w porządeczku.
tylko czekać aż wyjdzie do domku.
pewnie jutro ją wypuszczą.

emilka, oby do 20-ej i labaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:laugh: :laugh:

my z suką właśnie opierdzieliłyśmy drugiw śniadanko w postaci jajecznicy na kiełbasie wiejskiej.

zaraz wstawiamy zupkę grzybową - taką wigilijną - mniam.
chałaupka ogarnięta w końcu po miesiącu puszczania sierści przez moją psią szmatkę ukochaną 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz sobie popatrzę na moje cudeńka, które wyprałam, wyprasowałam i poukładałam.
teraz tylko popakować docelowo do pojemniczków, a jak przyjdzie pora na małego telesfora to tylko wrzucić do torby i z bańki.
w sumie to wiecie, ze zostały mi tylko do kupienia kosmetyki dla małego, pieluszki, kosmetyki dla mnie, podkłady popor. i gacie poporodowe.
reszta jest już gotowa no chyba, ze o czymś nie pamiętam.

łóżeczko już idzie do mnie i moze tak iść do 2 tygodni.
wózek tylko zamówić i zapłacić bo wybrany.
no i wanienka lub wiaderko do kąpieli i ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello brzucholki, wpadlam sie przywitac, zakuwam na jutrzejszy egzamin z andragogiki a jeszcze jutro imprezka z okazji 80tki babci meza, wiec po kosciele i obiedzie w restauracji jade na studia, a pozniej przyjezdzam i jem deser, jak zdarze 😉

no i jeszcze musze kupic jakis prezent dla babcinki bo nic mi sie nie spodobalo jeszcze :P

ja mialam 12 kg na plusie 10 dni wiec pewnie mi znow cos przybylo, teraz dziecko rosnie ok.200 gram na tydzien wiec na nastepna wizyte powinien byc juz dorodnym chlopem i wazyc ok. 2300 😁 a nastepna wizyta za 18 dni 😁

kupilam sobie wczoraj mega pake z bella wkladek laktacyjnych i paczke pampersow new born (*43szt) do szpitala starczy, a pozniej sie okaze czy beda jeszcze mu pasowac, jak cos to kupimy juz wieksze do domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania na zgage sie nie umiera, choc czasami tak sie mysli, mojej mamie na zgage polozna polecila smietanke do kawy w proszku cremone albo cuś podobnego, podobno dziala 😉

ja czekam na remont i kupno komody i biore sie za pranie rzeczy do malego i w koncu ustale co mi jeszcze bedzie potrzebne, bo na razie mam 3 siatki rzeczy, ale nie wiem czy w odpowiednim rozmiarze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi kciuki zacisniete ! 🤪
jeszcze chwila i bedziesz miala swiety spokoj z ta nauka !
i dobrze, nareszcie !

dobre newsy Ania73 od iskierki przynosisz ...
dobrze, ze Ty trzymasz reke na pulsie 😉
... masz juz po 5 kompletow z kazdego rozmiaru ?
czy jednak te pajacyki ?

... a ja wlasnie kapusniak bede jadla z kiszonej 🤪
wiec zapewne zgaga mnie nie ominie 😉
ale jak tu sie powstrzymac ? nie da sie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dobrze ze juz iskra nieldugo wyjdzie,
emi moje dzieciatko tez mi w szkole dokucza pewnie prze to ciagle siedzenie i sluchanie madrych rzeczy, moj niunius jutro sie wykarze na rachunkowosci zarzadczej, moj maly kochany ekonomista, prezes banku 🙂
zazdroszcze Wam zakupkow ja w dalszym ciagu nic nie mam 😞
nie wiem co sie z emna dzieje jak jestem w sklepie to nie kupuje jakbym podswiadomie cos przczuwla czy co, az sie boje. tlumacze sobie ze to wszytsko przez szkole, jak juz wreszcie skoncze sesje to zajme sie wyprawka dla synka.
dziewczyny a pierzecie ciuszki w loveli? ja ja dzis przetestowalam i powiem szczerze ze srednio mi zapach podchodzi, bluzka jakos capi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania ja tez czasem mam wrazenie ze zejde na zgage 🙂

ja wstawiłam drugie pranie dla małej 🙂 domek wspólnymi siłami posprzątany 🙂 teraz rzuciłam się na wyrko w wywietrzoną posciela i spijam soczek z pomarancy 🙂

emi kopniak na szczescie, bedzie 5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kitty 🙂
zaraz doczytam co tam skrobałyście dzis...
a tymczasem ad. proszkow dla niemowląt..bo jestem na etapie wyboru dobrego i taniego...czytalam wczoraj i opinie dobre ma Dzidziuś,podobno mało intensywny zapach no i cena najlepsza!! ktoras juz testowała? jesli nie to jakie kupiłyscie Wy babki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie patrze ze w lazience mam proszek persil sensitive plus color aloe vera naklejka pozytywna opinia centrum zdrowia dziecka na fotce matka z wiekszym dzieckiem, czyzby takowy nadawal sie dla niemowlakow? byloby swietnie bo persilka zawsze uzywalam no i pachnioszka ladniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no asienka ja też ostatnio zdziwo walnęłam jak zobaczyłam że tez mam proszki persila z atestem 🙂 ale ja już kupiłam lovelę w sumie u mnie zapach się niweluje z każdego proszku w pralce bo małej piorę z programami dla alergików. Ale zastanawiam się nad płynem do płukania, bo te ciuszki po gotowaniu mogłyby być troszkę milsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to w jakiej temp Ty sztunia pierzesz te ubranka?
glupie to jakies ze kupuje sie nowe ubranka i trzeba prac, no wiem ze niby dodykane ale w szpitalu bedzie wiecej bakterii niz na tych ubrankach, ja to wcale tego nie ogarniam nie mysle tak nad tym, rownie dobrze ze szpitala malego brzdaca bedzie sie wynosic w gondoli albo w nosidelku ktore tez juz bedzie przesiakniete szpitalem.
a slyszalyscie o sytuacji we wroclawiu zamkneli jeden oddzial szpitala bo noworodki mialy jakies bakterie czy cus, dobrze ze maja kilka szpitali,bo jakby moj zamkneli to ratuje mnie labo lodz albo opoczno, tak czy nie tak godzina drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...