Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
... mam obecnie tak samo jak iskierka -
boje sie teraz na ostro bzykac, ale nie dlatego, ze Dzidzi zrobimy krzywde tylko dlatego, ze martwie sie, ze wczesniej urodze czy trafie do szpitala i bede tam musiala do porodu lezec ☺️

... a tak to od samego poczatku ciazy mialam bardzo duza ochote na sex - w 1 trymestrze potrafilam wisiec nad kibelkiem i rzygac a 15 min pozniej bzykac sie z Mezem :P ...
w ogole Maz mnie na maxa kreci w tej ciazy 🤪

... ale powiem Was szczerze, ze brakuje mi takiego spontanicznego bzykanka bez brzuszka i najchetniej to chcialabym odzyskac juz swoja "figure" bo z brzuszkiem ciezko i niewygodnie, trzeba uwazac coby z lozka nie spasc 😉 :laugh: ... zeby dzidzius byl bezpieczny ... a ja tam lubie byc "sponiewarana" 😉 wiec pod tym wzgledem juz bym chciala wrocic do "formy" ... i moc sie bzykac gdzie chce i jak chce ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta napisał:
... mam obecnie tak samo jak iskierka -
boje sie teraz na ostro bzykac, ale nie dlatego, ze Dzidzi zrobimy krzywde tylko dlatego, ze martwie sie, ze wczesniej urodze czy trafie do szpitala i bede tam musiala do porodu lezec ☺️



o to chodzi,i wiem,ze ciąża to nie choroba aczkolwiek boje się szaleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech i pomyslec sobie ze jeszcze pare miesiecy bez porzadnego bzykanka, bo pozniej jednakowoz trzeba uwazac, zeby wozka podwojnego nie kupowac :P

a jak bedziemy karmic to tylko gumki wchodza w gre, bo jakos tabletek boje sie uzywac, a wiadomo, ze z gumka to nie to samo 😁 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam z blackredwhite, siorze doradzałam w różnych pierdółkach na półkę i taka niemoc mnie wzięła że zasypiałam pomiędzy wazonami i świeczkami 🙂
ale już w łóżeczku z mężem lody pożeram wiec jest mi dobrze 🙂

temat duszenia znowu, no tak rano była kupa więc z wieczora sex 🙂
oj pozbyć się brzucha i porządnie wyruchać 🙂 marzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lece dopingowac kowalczyk, z talerzem jajecznicy na boczku bo sobie zamowilam u mamci i zaraz mi zrobi 😁

ekhm a tak w ogole to temat bzykanka zamykam jesli chodzi o mnie, bo z mezem w lozku zobacze sie w czwartek, predzej bedziemy sie spotykac w miejscach nie za bardzo nadajacych sie na sex :P

jak chocby sklep meblowy, choc tyle ma do zaoferowania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mateczki
I znów o bzykaniu hehe Mnie to po zazwyczaj boli trochę prawy bok - młody tam ma chyba głowę to nieźle zawsze wytrzepie. Ostatnio to miałam stracha bo mi Tatuśko mówi że coś tam wyleciało ze mnie. Wystraszyłam się że to ten czop śluzowy. Ale chyba to te zwiększone upławy - leci ze mnie tego więcej. Prawie jak na początku ciąży - aż mokro w gatkach. Macica mi się stawia już po parę razy dziennie, w nocy też, bo nad ranem prawie zawsze budzę się z kamieniem zamiast brzucha.
Dzisiaj Michaś przeszedła samego siebie. Tak mnie szarpało przy pępku że myślałam że nie wyrobie - podobno to szarpanie za pępowine. Mały batman nie ma co innego do roboty. Dzisiaj to juz naprawdę chciałam chwilami żeby było już po porodzie.
A propo sranka to ja mam już od jakiegoś czasu biegunki. Nie co dzień ale jednak. Zaczynam się martwić czy się wczesniej nie rozpakuje. Jeszcze Tatuśko mówi że jakos tak ciaśniejsza się zrobiam czyli że młody ostro głową musi napierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do fryzjera jak najpardziej najpóźniej w przyszłym tygodniu. W końcu muszę ten przerywnik na głowie zamaskować. Tym razem wybieram kolor czekoladowy brąż. Nie będzie widac tak bardzo później ścieżki rozpaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kilka razy się zdarzyło że w trakcie Tatuśko się pyta czy my dzidziusia nie gnieciemy i krzywdy nie robimy. Juz ma leki chłopina. Michał to mi się wydaje usypia w trakcie od kołysania bo się nie rusza. Albo nie chce dekoncentrować Mamusi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja osiwiałam w tej ciązy.
nie farbuję włosów od jakiś 5 lat ale chyba znów trzeba będzie zacząć 😉
narazie jakoś nie mam ciśnienia. w sumie to lubię swój brąz, tylko te borsucze paski mi na nerwy dziłać zaczynają.
mam ich chyba z 6 sztuk na czubku głowy !!!
zaraz wkleję fotki moich pierwszych lumpkowych zakupów 😉 [img size=292]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kombinezona.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...