Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
... no, sprzatanie prawie skonczone - troche po lebkach, ale w tej chwili mam to w d ... bo nic mi sie juz nie chce 🤢

Dziewczynki tak Wam wspolczuje tego lezenia plackiem ...
moj Gin kazal mi polegiwac i wypoczywac, ale to nie to samo co lezec non stop ... cale szczescie czas leci i juz niewiele nam zostalo do porodu ... Amii jeszcze bedziesz smigac z psem ( i wozkiem 🙂 ) jak szalona 🤪

... ja na mojego na zakupach spozywczakowych 😉 narzekac nie moge - sam uwielbia gotowac, robic jakies cuda w kuchni wiec zna sie na tych wszystkich "jedzeniowych" klimatach bardziej niz ja :P ... za to na dziecinnych to juz jest zupelnie zielony i nic nie wie ... dobrze, ze na ta szkole rodzenia ze mna chodzi bo przynajmniej czegos sie nauczy ...

jesli chodzi o pranie to jestem zupelnie w proszku ...
trzeba bedzie sie za to zabrac ...
... ale o ile lubie te ciuszki ogladac -
o tyle segregowac, prac i prasowac - juz niekoniecznie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona 🤪
mam pytanie jakie sa szanse ze po porodzie te rozstepy znikna?bo ja ludze sie nadzieja ze one znikna tak poprostu jak sie pojawily 🥴
jak Was czytam to dochodze do wniosku ze moj pan ma ze mna o niebo za dobrze ale jak juz go wysle na zakupy to musze pochwalic ze jeszcze nigdy babola nie strzelil 🙂
zaluje tylko jednego ze na samym poczatku nie przedstawilam instrukcji obslugi kobiety w ciazy, czulam sie wysmienicie i tak jest do teraz i robie wszystko, nikt sie ze mna nie cycka, nie rozpieszcza nie usluguje, ale jakos to przez te ostatnie tygodnie jeszcze wytrzymam, odbije se w nastepnej ciazy:P
co do prania prasowania dzieciaczkowych laszkow mam luz bo jeszcze takowych nie posiadam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta korzystał z okazji 🙂 rzadko te tereny ogląda 🤪

Asienka czy one znikną to nie wiedaomo ale możesz je zmniejszyć kremami 🙂

Moja teoria jest taka że tam gdzie ciało torturowałam pilingami i gąbką do masażu tam mi rozstępy nie wyskakują ale przecież pipki nie będę tarła bo się zedrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia na to nie wpadłam by tam zaglądnąć 🙂

Irysek sprawdź tajne miejsca 🙂 albo niech Mąż pozagląda 🙂 bo będziesz miała taką niespodziankę jak ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe maz pozaglada, bo mi musi depilacje zrobic, bo zaroslam ze hoho, a wizyta za 9 dni sie szykuje, wiec trzeba sie ogarnac, a tu juz nie ma jak i jeszcze te bolace kosci lonowe :P
ale wiekszosc z was to ma, wiec nie rozpaczam, taka kolej rzeczy niemniej coraz gorzej sie chodzi, co nie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma co, ale krowo-frytki mnie rozwaliły. Mój na szczęście takich baboli nie strzela, raz miał dylemat z wkładkami i fotkę mi wysłał, teraz sam wyszukuje na półce 🙂
Ramka fajnie, że wróciłaś 😁
Co do rozstępów, to u mnie bez zmian, cyce zaatakowane, ale to już od dawna w ilości dużo za dużej, nie doliczę się nawet ilości :P Jak im tam dobrze, to niech sobie bedą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...