Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry okragłym Waleńtynkom 😉

U mnie walentynki takie sobie. Liczę że sie jakoś Tatuśko zrechabilituj. A ja mu dziś kawkę zrobiłam hehe
Wczoraj miałam mega zły dzień. Nastrój podły. Prawie wogóle sie nie odzywałam. A dzisiaj to mi się tak ciężko oddycha że szok.
Ania ja się załapałam na termometr rybkę - kolor pomarańczowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Były tylko te rybki. Chyba co rossman to inne. Przynajmniej jedna rzecz wykreślona z listy. Teraz się zastanawiam czy kupic leżaczek do wanienki zeby było łatwiej kąpać dzidziolka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze, ja to nie umiem się odnaleźć w kąpieli dzidziusia.
to chyba najbardziej stresująca czynność dla mnie będzie.
dalej nie wiem czy kupić to wiaderko czy wanienkę.
ale jeśli chodzi o wanienkę to jakaś koleżanka mi kiedyś powiedziała, ze jej sprawsdziła się do wanienki taka profilowana gąbka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... zagladam sobie do Was ...

iskierka emilka chyba akurat na fochu 😉 😉
a pewnie! co ja tam beda podgladac 😉
kurcze tez chcielismy isc na to 3d ...
jak tak ogladam to chyba jednak sie wybiore ...
super pamiatka dla Malej 🙂

Ania ja kupilam profilowana gabke do wanienki i wanienke tez:
http://allegro.pl/item912074292_wanienka_dziecieca_wanna_102cm_w_4_kolorach_hit.html

... i termometr do wanienki - hipcio :P

w ogole zrobilam te zakupy ( dla Ciebie tez )

ach Dziewczyny! pokaz bruszkow rano - rewelka ! 🙂
( doczytalam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek 🙂

Wczoraj wróciłam z Polski i cały dzień przekimałam. Z malutkim wszystko dobrze, rośnie chłopak. Wczoraj pierwszy raz poczułam czkawkę mojego synka - fajne uczucie. Od paru dni nie mam skurczy łydek, zastanawiam się czy ich nie przesypiam bo bardzo zmęczona jestem:/

Wszystkim chorym życzę powrotu do zdrówka.
Zaraz doczytam resztę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kirrke
To super że chłopak rośnie zdrowo. Muszą nasze chłopaczki być silne bo tyle babeczek kwietniowych beda mieć za koleżanki 🙂
Pusto coś w ten weekend na forum. Walentynkują się Mamuśki chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam gąbkę do kąpieli i użyłam jej może ze 2 razy. Po pierwsze studzi wodę a po drugie nie da się jej tak wycisnąć by całkowicie wyschła do następnego wieczora a w wilgoci i cieple rozwijają się bakterie. Kładłam pieluchę tetrową na dno wanienki.
A tak wogóle radze wam kupić większą wanienkę bo dziecko szybko wyrasta. Do tej pory kąpie Zuzkę w wanience i to bez profilowania.
Moja siostra rodzi lada dzień (tzn termin miała na 8 lutego) i wkrótce wypróbuje leżaczek do kąpieli to napiszę czy warto go kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przymierzam do zwykłej wanienki takiej najdłuższej jaka znajdę żeby na długo starczyła i do leżaczka właśnie bo też się boję gąbki ze względu na bakterie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA WALENTYNKOWY WIECZÓR Hej Kuleczki u nas spokój w domu aż w uszach dzwoni dziewczyny na 3 dni w góry pojechały:laugh: po odstawieniu ich do znajomych mój łaskawca też wyprowadził swoją trzodę na spacer czyli ja i scoobi w połowie drogi usłyszałam "niunia ty się ledwo toczysz" no amerykę odkrył ale mi cały urok spaceru minął. Bilety do kina oddaliśmy znajomym bo ja jednak się nie zdecydowałam zaraz idziemy na pizze w zamian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gabka do wanienki- badziew, siostra uzywala z pare razy :P

Igorek dziekuje za walentynke, choc jego matka nie obchodzi tego swieta i jego ojciec tez :P

u nas bzykanka nie bedzie bo spimy u mamci w duzym pokoju wiec nie bedziemy wzdychac 😁

a zreszta chlop jedzie pograc w pilke wiec bedzie zmeczony 😁

a ja bede bede ogladac olimpiade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niech sie juz dzien skonczy mam dosyc, co to za walentynki w dupe z tym wszystkim !!!
jutro moj jedzie i dobrze na nerwy tylko mi działa
obiecał ze zabierze mnie dzisiaj na jakies jedzenie, ja sie odwalilam umalowałam a ten mnie prowadzi do sklepu i mowi ze zrobimy na kolacje tosty(to znaczy ja mam zrobic)i obeszłam sie smakiem
a teraz lezy i sie do mnie nie odzywa bo zdziwiony dlaczego ja jestem wielce zla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no wlasnie jesli chodzi o wanienke to widzialam program na tvn style ... najlepsza podobno jest taka standardowa, duza i dluga - nie wiem ile w tym prawdy niemniej cos kupic trzeba wiec ja kupilam wlasnie taka 🙂
... a jesli chodzi o profilowana "gabke-mate" to moja przyjaciolka ma taka i bardzo sobie chwali ...
oczywiscie slyszalam, ze sa takie, ktore nasiakaja woda, ale nie wszystkie ... jak kupowac to nie byle-jaka tylko wlasnie taka drozsza-"lepszejsza" 😉 ... co to zadne bakterie sie w niej nie zagniezdza 🙂

... ale sie obzarlam racuchami ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z doświadczenia własnego powiem że gąbka do kąpieli nie była mi potrzebna nie umiałam na niej kąpać żadnej z dziewczynek podkładałam pieluszki i jeszcze przed włożeniem do wanny owijałam jedną pieluszką i tak trzymałam ręką. Pierwszą kąpiel zapamiętam do końca życia bowiem Patunia była malutka 2500 i po przyjściu ze szpitala nie miałam nikogo do pomocy dałam radę i swojego kurczaczka wykapałam sama.
Och te nasze chłopy 😠 mój zasiadł do kompa u dziewczyn w pokoju i na pytanie mieliśmy iść na pizze usłyszałam to nie zamówiłaś do domu 😠 przecież ty nie dojdziesz 😠 szlag mnie trafia chociaż te różyczki mu trochę się udały tyle jego szczęścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hi Ju,
Byłam u jakieś cioci na obiedzie, fajnie bo obiad za Free 🙂
Wiecie o czym mówie.

Też słyszłam że gąbka no good bo nie wystcha iu sie bakteriozy rozmnazaja.

Kurwa przejechałam całaWarszawe i chyba tylko 1 km był odsinieżnony!!!

Anka co sie stało w nocy? Gadaj!



aaaaaaaaaaa i Brzydki kupił Hiacynta ślicznego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie dziewczyny z kolejna marcówka sie rozpakowała - ma walentynkowe bobo i do tego o 17.45 jeszcze była na forum a o 19.30 juz miała maleństwo przy sobie 🙂

Takie newsy uswiadamiają że i my niedługo....
Pewnie bedzie niezła różnica niektóre w marcu a inne w maju 😉

Miłego duszenia walentynowego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuchy macie jak się patrzy 🙂 a Iskra nam tu oczami błyska 😉

my po małej randce jemy dziwne zestawy, bo racuchów już nie mamy siły 😉

chłopy to są denerwujące czasem...i zupełnie niedomyślne 🤔 lepiej im zawsze dziesięć razy powtórzyć, bo potem to wielce zdziwieni. ech, nie denerwować się tylko 😉

wanienki na początek chyba w ogóle nie kupię, będę małą kąpać w misce - mam ich ze 4, któraś się na pewno nada...e, sama nie wiem...znowu oglądaliśmy wózki i nadal nic. nie mogę się zdecydować.

życzę walenia w tynkowy wieczór 😉:laugh: 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wyleżałam się na maxa w wyrze i jak pomyślę, ze zaraz noc to już mi się odechciewa.
nie czuje sie jakoś pewnie bo chyba mam zatrucie zołądkowe, nieduże ale jednak i pomyśłeć, ze to po moich własnych mielonych, ech...

co do wanienki i dodatków do niej to, jak znam zycie, kupię największą i najtańszą w ostatniej chwili i już.
a skoro tak łatwo oporządza sie kurczaki to dam radę i ja w pieluszce czy bez, z gąbką, z leżaczkiem czy bez niczego - jakoś to będzie 😆

Agatta, dzięki za zakupki i napisz na n-k, w jaki sposób widzisz nasze rozliczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mało dzisiaj nadrabiania 🙂

ja kupiłam dużą wanienkę ze stojakiem 🙂 mamy leżaczek ale wątpie że na początku będziemy go uzywać, raczej pielucha i silne ramię mojego Michała 🙂 póki co ustalone jest że Michał ją trzyma a ja myje, zobaczymy jak to będzie hihi

w Biedronce są super myjki, nie wiem jak się będą sprawdzać, bo to taki piankowy materiał, ale super wyglądają, ja kupiłam krowę 🙂

i dostałam sopla na walentynki 🙂 topi się właśnie w wannie, bo taaaaaaki gigant 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi, nie wiem co się stało
przebudziłam się bo kręciłam się z boku na bok, bolałmnie brzuch ale tak wyzej jakby zołądek czy inny narząd, do tego czułam jakby kolkę pod zebrem, która bardziej bolała przy wciąganiu powietrza. moze to pierwszy raz poczułam co znaczy, jak mały upierdek wsadzi tam swoją kończynę.
do tego podchodziło mi wszystko do gardła, jakby paw się szykował. młody wyjątkowo naparzał mnie w nocy i to jakoś tak inaczej niż zwykle.
zwlokłam się do kibla, walnęłam kupę na rzadko w boleściach, wsadziłam palec do gardła co by pozbyć się refluksa, posiedziałam z pół godziny męcząc się, dostałam trzęsawki choć wcześniej otwierałam okno bo było mi gorąco.
postanowiłam się położyć i dotrwać jakoś do rana.
zaniepokoiłam się bo naprawdę wcześniej tak nie miałam.
no ale jakoś żyję, przeszło choć sranko mam nadal, apetyt jest.
moze to zwyczajnie zły dzień i jutro będzie cudownie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...