Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziendobry 🙂
po dłuższej nieobecności ale tylko fizycznej bo myślami często jestem z wami 🙂

u mnie luuuuzik, strasznie nie moge sie doczekac na usg które bede miała robione we wtorek 🙂 a poza tym , zero dolegliwości, czasem tylko marudze jakbym była w ciąży :P 🙂

morphi duuuuuuuzo zdrówka i uśmiechu, a na zgage polecam kisielek,nie zlikwiduje alke na pewno zmniejszy 😁
i gtaulacje zzdrowej i duuuzej pociechy 🙂

spadam oporządzić dom a wieczorem wychodzimy z mężusiem do ludzi 🙂 🙂 jest okazja by sie umalować i uczesać ekstra 🙂

pozdrawiam brzuszki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
morfi dobrze,że Anielka sie super rozwija 🙂))
fajnie,że się odezwałaś 🙂

U mnie przyleciały głodne sikorki na balkon ,dałam im słoninke i tak wsuwają biedulki 🙂)
Czekam aż Przemek zrobi jajecznice na boczku mniammmmm:P :P
Pada ciągle u nas już naprawde jestem zdesperowana tym śniegiem ,bo i tak jest go dużo to po jaki ch......pada jeszcze???!!

Laski miałam wam napisać ,ze perełka jest w szpitalu,pamietacie ją???
ma bardzo kiepskie zelazo i dosteje je dożylnie,3majciekciuki aby wszytsko było z nią i z dzieckiem ok i żeby jak najszybciej wyszła do domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo yo 🙂

a ja dzisiaj wesoła jak skowronek (jeszcze)

Morfii Perełka Wy się tam trzymajcie dziewuszki...

U mnie nie ma żadnych ptaszków 😞 oprócz wielkich kruków bleee...ale to nie ptak to prawie kura tylko że czarna 😉
Ostatnio zauważyłam że moja mała przesypia grzecznie całe noce i budzi się tylko na chwile jak idę siusiu ale zaraz zasypia razem ze mną a dziś rano to się tak śmiesznie przeciągała bo na chwilę naprężała ciałko wystawała mi po bokach i powrót do normy 🙂 śmieszna Myszka 🙂
Oglądałam wczoraj "co nieco o rozwoju dziecka" i się rozpłakałam bo niedługo też będę taką kuleczkę małą pielęgnować.

Buźkam Was "matulki" (gdzie ja to słyszałam? 😉) weekendowo :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mateczki 🙂
morf i perelka zdrowka spokoju wytrwalosci 🙂
kurde ja mam termin na poczatek kwietnia i rownie dobrze za miesiac to moze byc nas wiecej 🤪 fajniusio nie moge sie doczekac.
moje bobo w nocy nie spi, przeciaga sie, wygina smialo cialo, ale juz sie przyzwyczailam z tymi kopniakami spiochac.
o rany to ostatni karnawalowy weekend, trzebabylo nam jakas grubaskowa impre zrobic.
obniza mi sie brzuch i to sporawo.
wszystkiego dobrego zycze na nadchodzace godzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Do nadrobienia setki tron więc sobie daruję 🙂 mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku.
Z moimi Maluchami dalej jest mały problem, nie są dostatecznie duże... a co za tym idzie kontynuuje KTG co drugi dzień. Gin mówiła, że jak tak dalej będzie to będzie problem... Trochę się martwię. Szukałam informacji na necie na ten temat i dowiedziałam się, że mogą wystąpić wady serduszka... Nie wiem ile w tym prawdy, ale to nie zmienia faktu, że się boję. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i dotrwam do 36-37 tygodnia...

Za Was wszystkie trzymam kciuki i życzę udanego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik nie czytaj netu...tu jest tyle informacji że jak zaczniemy sobie wszystkie przypisywać to będziemy chorzy na wszystko 24 na dobę.Słuchaj się lekarza on na bank wie co mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
ja nie sie od 8 zjadłam sniadanko a teraz moja polowka bierze sie za remont naszego skansenu 🙂o ile dobrze pamietam to perełka miala problemy z konfliktem serelogicznym przeciwciała sie jakies pojawiły a nic nie mowila ze cos nie tak jeszcze z zelazem ma...
ale trzymamy kciuki zeby wszystko bylo ok
morfi ty tez sie kuruj a nie latasz jak powsinoga
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mateczniki 😉

Madziaa, perełka - kciukasy zaciśnięte za Was

Morfi masz kopa w dupala :P dobrze, żeś się odezwała w końcu Babo.

Iskra super fototapeta i łóżeczko w fajnych kolorkach 🙂

uwaga! naszło mnie na sprzątanie, nareszcie! ciekawe, kiedy się poddam? pewnie, jak tylko otworzę szafę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie laski.
jak pisałam, dopiero wstałam :laugh: :laugh:
no ale tak to jest, jak trzeba to swiatło gasić 😉 😉

zjadłam 3 kanapeczki ale cos nie dojadłam i tak sie zastanawiam co by tu jeszcze wmłucić 😉

trzeba chłopa do sklepu wygnać bo dawno nie był. lista zakupów juz się szykuje. chłop powiadomiony i już kręci nosem 😉

trzeba sie wypuścić na miasto i kupić coś na Walentynki.
w tym roku bdzie duży błekitny miś ze smyka 😉 😉

oj, tylko jak te zwłoki zebrać z łoża 😞 😞 🤢 🥴 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuski

po wczorajszej imprezie wstać z łózka nie mogłam, dzisiaj powtórka z rozrywki ale juz dziś nie pije :laugh: :P :laugh:

kupilismy wózek 🙂 🙂 🙂 narazie sama podstawę z gondolą, bo chcemy zobaczyc jakie kolory będą spacerówek 2010, no i oczywiście fotelik do auta 🙂 odbieramy to wszystko 10.03. podjarkę mam wielką

iskierka fajne: czapka, szalik, łóżeczko i foto- tak wakacyjnie 🙂

ilonab super pościel, taka słodziutka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podchlapka strzelona, trzeba ruszać w drogę.
jak mi się uda kupić prezent na Walentego dla Bartka 😉
to wkleję fotę.
narazka dziewczynki 🙂
Sztunia, wklej fotosy wózia, jak go dostarczą.
Ania78 - widzę, ze masz taki sam zapał, jak ja do tych porywających czynności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też dziś sprzątam apartamenty swoje..tzn. odkurzyłam swoje 44m2 i już się zmachałam, cała spocona jestem i sapie..po odpoczynku jeszcze jazda na mopie.
Ilonka miała wczoraj nam mieszkania sprzątać, niestety do mnie coś nie doleciała i sama się męczę :P

chłop mój wczoraj się zniszczył z kolegą i teraz kaca męczy...hmm...kac...nie pamiętam tego uczucia już :P 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

... dzisiaj od 6 rano jestem w biegu 🤪
dopiero wrocilam do domu ...

nogi mi wchodza w tylek ... a do tego brzuch mnie troche pobolewa wiec dzis juz bede tylko "polegiwac" 😉

... ale nic to ! bo dostalam od przyjaciolki cala siate sprzetow dla mojej Amelki 🤪
i Misia pozytywke - wlasnie sobie sluchamy ☺️

... nadrabiam zaleglosci i czytam, ze Brzuszki chore ...
Morfi czas najwyzszy bylo sie odezwac 😉
... kuruj sie Babo ! :P

Trzymam kciuki za Perelke i Dzieciaczki Madzi !

iskierka lozeczko super, ale ta tapeta to mnie rozczulila ☺️ ...
chce wiosny, lata - chce tam byc 🤪 piekna !

ilonka slodka posciel dzidziusiowa 🙂
... moja chyba przyjdzie w poniedzialek ...
jak przyjdzie to chyba sama sie w niej uwale 🤪
tak doczekac sie juz nie moge ☺️

... widze, ze bierzecie sie za porzadki 😉
tez mialam takie ambitne plany na weekend i oczywiscie ...
dupa - nie chce mi sie :P

... jesli cos pominelam - wybaczcie,
ale doczytywalam tez w biegu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kahna jeszcze troche i jak se wypijemy to bedzie kac gigant:P zanim dojdziemy do formy sprzed ciazy bedziemy upijac sie ekonomicznie, powiem szczerze ze mi % nie brakuje moze czasem walnelabym jakiegos drineczka, ale tego stanu upicia to chyba juz dlugo nie posmakuje, trzeba bedzie synowi dawac przyklad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...