Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam jeszcze raz wiadomości od niej 25.01 napisała tak

"hehe nie no napewno nie ja mam czas do 1 lutego jak nie urodze to beda wywolywac "

a 03.02

"zaniosl .... a ja dalej biegam z brzuszkiem na poniedzialek mam juz skierowanie na wywolywanie jak nie urodze do tej pory .... i wydaje mi sie ze bede miala cesarke bo marcel jest gigantyczny wazy 4.5 kg ponad 🙂 "

szkoda że archiwum kasowałam bo nie mam tej wiadomości co pisała że ma termin na 5 stycznia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Trzymajcie za mnie dziewczyny kciuki i za dzidziusia.

Pani dała mi wczoraj 3,4 tygodnie, leżenie plackiem do końca ciąży, leki znów w większej dawce. Muszę dotrwać.

Na szczęście dzidzia wygląda na skończony 34 tydzień, termin wychodzi na marzec - 26 moje urodziny i waży prawie 2300. MOŻNA popaść w depresję, ale zrobię wszystko dla dzidzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć pokemonki 🙂

my tez po śniadanku : jajówka na kiełbie i cebulce. nawet Pipka się załapała na porcyjkę jak człowiek 😉

nocka w końcu przespana 🤪 - chyba już ze zmęczenia zwyczajnie kiedyś musiłay siąść bateryje:laugh:

co do okienka w landerze, to owszem przesiadka do parasolki nastąpi chyba jak najszybciej będzie to możliwe, ale jak wystawię taki wózek na allegro z takim super-udoskonaleniem to jeszcze osiągnie historycznie wysoką cenę 😉 😉 😉

ilona - ty to masz nieźle pokręcone pod sufitem - kaczorowy zboczuchu 😉 :laugh: :laugh: :laugh:

duszności są dokładnie takie, jakie opisujecie.

Amii, aż nogi zacisnęłam zeby cię wspierać.

no to ja się teraz cieszę, ze mam brodzik bo klękam i jakoś go tam przelecę ścierną gąbką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sory, ze tak przy jedzeniu, ale jak stoicie ze srankiem?
u mnie coś ruszyło w tym temacie i to ostro od jakiegoś czasu codziennie mam normalnie parcie na stolec i musze iść uwolnić orkę 🙂
nie zebym sie martwiła bo bezboleśnie, dobra konsytencja i w ogóle lekkość po ale dziwne to to nie jest przypadkiem?
przecież powinnam mieć zaparcia i miałam a tu nagle taka przemiana materii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie, chyba młody mi robi skuteczny masaż jelit bo go nieraz czuję w tamtych rewirach.
ciasno mu sie robi to wygania niezdrową "konkurencję" :laugh: :laugh: :laugh:

już minęło 8 dni od przyjęcia mojego zamówienia na łóżeczko, a do 14 dni maja na realizację zamówienia czyli za góra 6 dni powinno zacząć sie już wietrzyć.
czekam z utęsknieniem 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo z gliterem to jest tak, ze trezba stworzonego zapisac w jakimś albumie czy dodać do albumu.
jeśli nie to automatycznie po tygodniu sie kasuje i wskakuje ten ich firmowy napisik.
nie wiem czy to o to wam chodziło ale przedwczoraj robiłam swojego i jestem na bieżąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na "pieguski" też nie narzekam jakoś nie miałam z tym problemu 🙂

bigosu bym zjadła i gołąbków i jeszcze fasolki po bretońsku...ale nie mam i zjem parówy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis Igor ma manie siedzenia i wypinania jakiejs czesci ciala- pewnie zgrabnej nozki na moich zebrach po prawej stronie, od tygodnia tak ma , ale dzis to juz wybitnie :P siedze wiec jak czlowiek ze skolioza wygieta jak struna 😁

dzis na obiad zapodaje zupke pieczarkowa i racuchy z bananem bo maz sobie zazyczyl 😁
ktoras z dziewczyn sie pisze na obiadek?? 😁

ania fajny wozek, ja po remoncie wyjme wozek od siorki ktory dostalam i go wypiore, bo od sierpnia lezy zapakowany na strychu u mnie, oooooo i jeszcze za jakis miesiac musze wyprac fotelik samochodowy bo stoi w garazu i sie kurzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...