Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Brzuszki Okrągluszki zjedliśmy śniadanie i zaczynamy prasowanie 😆 trzeba przyszykować wszystko dla Arusia.
Pączkowe szaleństwo ogarnęło wszystkie z nas ale moja Weronika mnie rozłożyła na łopatki zjadła 9 szt gdzie ona to zmieściła.
Ja wstaję codziennie z zatkanym nosem po prostu masakra już zakupiłam aerozol z roztworu wody morskiej i jest niewielka poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć wam 🙂

Madzik- moja córeczka ma 3lata 5 miesięcy.Jest naprawde bardzo wyrozumiała.

Dzisiaj jak to zwykle o poranku czuje się lepiej ale do końca dnia jeszcze daleko.Dzisiaj mam dość dużo spraw do załatwienia więc napewno padne wieczorem jak mucha:laugh:
Dzisiaj ide do koleżanki,ściąć włosy i zafarbować,już się niemoge doczekać:P

MIłego dnia brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc i czolem 🙂

... zafundowalam mojej Kruszynce paczka z rana i wlasnie dostala czkawki :laugh: ... ale ze mnie wyrodna Matka 🤔

pada i pada in Wawa ...
a ja juz nie chce tego sniegu - chce sloneczka ! 🤪

widze, ze Kluseczki dalej choruja ...
ellka, monia - do lozek i grzac sie 😉
mnie cale szczescie nic narazie nie lapie mimo, ze jakis czas temu zaliczylam odwiedziny zakatarzonego brata ...

... jesli chodzi o dusznosci to po schodach juz nie wbiegam "na sarenke" ... tylko raczej wtaczam sie "na niedzwiedzia" ☺️

NEW a Tobie z rana kolejnych cyferek na liczniku zycze 😉

caly czas jestem glodna - tez tak macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
huhuha huhuha nasza zima zła....

oj kłapoucha widzę, że humor dopisuje pieknie 🙂

ja miałam dwa razy atak duszności, i najlepsze jest to że nic nie robiłam tylko leżałam. Nie mogłam oddychać i bardzo mnie w płucach bolało ale to było jakiś miesiąc temu, powtórzyło się dwa dni pod rząd i przeszło 🙂 a teraz to jak po schodach w domu wejdę to zipię 🙂

został jeden pączek z wczoraj, może z kawusią go wciągnąć ? :laugh:

a propos farbowania włosów, też muszę iść bo potem to może być cięzko, myslę żeby trochę rozjaśnić kolor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi ale fajno duszenie było 🤪 a ja się kurcze nie mogę mojego doprosić ostatnio 😞 a "DOBRZE" to by chciał ale ja uparta powiedziałam że nic za darmo i najpierw musi mnie zadowolić :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂

wciągnęłabym pączusia, ale już nie ma...i tak się zastanawiam, czy nie wybrać się na basen na zajęcia dla ciężarówek...

Emilka same 5 🙂

Iskra ja tam myślę, że to nie możliwe, żeby mąż na Ciebie nie leciał...może naprawdę się boi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...