Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi się Laura bardzo podoba 🙂

coś zmęczona dziś jestem, a nic nie robiłam..brzuch już nawet w dłuższym siedzeniu przeszkadza, a kręgosłup już zaczyna boleć..chyba się już położe bo jakaś niewyraźna jestem 😞

do juterka brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lena, Pola, Liwia, Blanka i Laura - wszystkie jak dla mnie śliczne 😉
tak NY z ta budką niestety tak jest, ze jeśli rozłoży sie ją na maxa to to okienko jest nieprzykrywalne.
rozkładając budkę tak normalnie nie na maxa, mozna do połowy od spodu budki zasłonić to okienko warstwą złożoną - ale i tak pozostaje połowa okienka odkryta.
można też ewentualnie złozyć tą część z okienkiem a tylnią część budki naciągnąć i wtedy mamy budkę bez okienka ale nie jest na sztywno rozłożona.
ten sposób moze być pod warunkiem, ze mechanizm budki się nie poluzuje pod wpływem używania i nie będzie ona nam się gibać i rozchylać.
generalnie jest to kombinowanie bo firma nie zatroszczyła się o fachowe zakrycie tego okienka.
najgorzej będzie wtedy gdy będzie upalny supersłoneczny dzień, wózek rozłożony do pozycji leżącej, dzidek śpi, rozkładamy na maxa budkę i wtedy juz pozostaje nam położyć coś na okienku.

budka rozłożona na maxa to budka zaciągnięta aż do barierki tej z przodu, która nie pozwala dzidziusiowi wyjśc z wózia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie to jednak nie zniechęciło i z pewnością coś wykombinuję na to okienko i nie mam tu na myśli powiewającej pieluchy tetrowej :laugh: :laugh: :laugh:

cos mnie brzuszek boli ale tak na makowca 😁
chyba przerobiłam te 3 pączki co dziś pochłonęłam 😉
idę na tron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to trochę przekombinowali z tą budką- okienkiem, a to że się zaicąga to super dobry pomysł szczególnie u mnie nad morzem - jak wieje to gitarka taka budka.

No nic bede dzwonić jutro do mojej hurtowni jak tam akcja x-lander 2010 bo zapowiadali sie na marzec - chciałabym organoleptycznie pomacać. Obstawiam też zielony.

Kissior za obszerne info 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie zawsze mozna kupić takie rzepki punktowe i kawałek jakiegoś sympatycznego materiału pod kolor i zrobić taką klapkę - to taki pomysł na szybko ale mozna go efektownie i schludnie wykonać.

ja to nawet pomyślałam, ze to był celowy zabieg firmy (w modelach z 2009 roku jest to samo tylko okienko jest mniejsze)
zeby kupować ich parasolki 😉 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłam laktator TT. Męczyłam Tatuśka z godzine czy go kupić czy nie aż w końcu podjąć musiałam sama męską decyzję i już jest prawie mój. Kaska z konta poszła. Teraz będę czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...