Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania ja mieszkałam blisko lasu i cmentarza więc w nocy miała takie szczekanie lisa a jak było rykowisko to jelenie szczekały...od czasu do czasu było też odstrzeliwanie zwierzyny i nie raz widziałam przez okno jak zabili dzika albo sarenkę jakąś 😞 no i od czasu do czasu latem jak były okna otwarte to słyszałam czyjąś ostatnią drogę 😮 wtedy trzeba było radio dać głośniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że Kuleczki jedzą pączusie u mnie wielkie pranie ciuszków a druga połowa sprząta 🙂 pączki kupione jeden zjedzony mam dość leżakowania [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/20100211.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już wolałabym lisa niż gołębie 😠 😠 😠 😠

to co wymieniłam 1650 zł niestety bo normalnie w sklepie go kupiłam, tzn w internetowym, który akurat ma siedzibę niedaleko mnie więc pojechałam, zapłaciłam, a oni na następny dzień wysłali kurierem i po 2 dniach już doszedł 🙂

najlepiej upewnić sie przed zakupem czy maja na stanie bo ja się juz nacięłam ale to chyba już pisałam.
zadzwonili po złożeniu zamówienia, że wózek w kwietniu będzie - śmieszne bo na stronie było, zę dostępny.
a w kwietniu to moze byc już za późno, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam.Antek u pana doktora w warsztacie.
Proszę was o kciuki żeby to była tylko ta jedna część bo ja juz naprawdę nie dam rady, zwłaszcza ze oc mi sie konczy a Brzydki ma mega zwyżki jako "doświadczony kirerowca" 😞

Irysku co to znaczy "klachy".

Ania fajnie że masz wózek, dawaj foty. Moj przyjdzie pwenie w następnym tygodniu dopiero.

Piore pileuchy tetrowe, a potem położe ja na tą stertę do prasowania która zaczyna dominować w dużym pokoju 🙂

Ilona łyso bez zdjecia dawaj jakieś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha wstawiłam ale czekam aż admin da pozwolenie 🙂

Ania73 ja już woziłam całą trójkę w wózku po przedpokoju 🙂 miały radochę jak dzieci że im pozwoliłam wejść ale najpierw kocyk musiałam dać by włosy nie zostały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia Scooby ma odjechana pozę, ale taka prawda że jak piesek szczęśliwy to mu takie rzeczy przychodzą do głowy

klapi "klachy" to ploteczki 🙂

stoję już od godziny przed szafą i nie wiem co mam się ubrać do tego pieprzonego teatru, chyba pomaluje sobie paznokcie

anka no przewież pipe, nie bądź pipa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona - jak to pierwszy raz usłyszałam to myślałam, że jakieś zwierzę zdycha. przerażające. i nadal nie powiem, żeby ten dźwięk był przyjemny...tym bardziej, że mieszkamy blisko centrum 🙂 no, ale tu listy to jak w Polsce dzikie koty 🙂

Monia boski ten scoobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to kahna też masz się czym dziś bawić 🙂
ilonab, już widzę jak SZtunia sięga paznokci u nóg :laugh: :laugh: 😉
a Pipka jak zasłuży to się moze i przejedzie tylko ma ciotę teraz i pewnie ostemplowałaby go na maxa 😲
uwaga wklejam fotę i pewnie nie wejdzie.
to są najbardziej zbliżone kolory zielonego landera spacerówki bo w gondoli wkładka nie jest taka oczojebna 😆 [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1-7d8738dc34dfa2d2e8e43396f7990142.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Laski 🙂

... wlasnie wrocilam z miasta ...
zimno, chlapa, wieje i pada - jednym slowem - kiszka :P

... widze, ze Ania sie doczekala i juz wozek testuje ...
koniecznie fotki poka ! 🤪

... dopiero wrocilam a juz 3 paczek znika z talerza ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka- wózio fajoski, bardzo ładny serio, i nie słodze tylko naprawde mi sie podoba.

Asieńka z meldunkiem to jest tak że jak nic nie powiesz to meldunek jest taki jak mam matka a jak ma byc zameldowane gdzie indziej to taki świstek w USc trzeba wypłenic. Ze wyrażasz gode. nie musisz byc osobiscie wystarczy ze go podpiszesz. Tak mnie poinformowano.

Ilonka zaciskam nogi z podniety na "to" zdjęcie.

Monia -Skoobi fajniusi. ładna praę by tworzyli z Pipką 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...