Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wczoraj jak jechalam do szpitala autobusem naszej pieknej komunikacji miejskiej to zrobilo sie w pewnej chwili tloczno..., ale nie ustapilam miejsca, ale babeczki kolo 30 wracajace z pracy patrzyly na mnie takim wzrokiem jakby chcialy mnie zabic..., myslaly moze ze ustapie, a ja tylko grzecznie zaczelam sie po moim juz nie małym brzuchu glaskac to od razu odwrocily wzrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh... chciałam z Wami trochę posiedzieć, a tu mi pies stęka, muszę z nią wyjść, żeby znowu jakiejś niespodzianki nie zrobiła:/ No i do sklepu, może dopadnę jeszcze jakieoś pączka 🙂

Ja spokojnie przesypiam całe noce, ale wieczorami... cierpnie mi tyłek ☺️ aż stać normalnie nie mogę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam miec pi/gr/ko bo taki był w komplecie z łózeczkiem czyli nie licze, ze to najlepszy.
wiecie co jem?
chlebek z wycieta dziurka rzycony jest na patelnie z niewielka iloscia oleju i w ta dzurke wbite jajo, które sie sadzi.
chlebek chrupiacy i jajecko, ciut sole i pychota 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tak pomyślałam, że następnym razem do środka lokomocji zabiore ze sobą butelkę z jakimś płynem i zawisnę nad kimś kto będzie udawał, ze mnie nie widzi i chlusnę mu na buty z tekstem na ustach:
o przepraszam, ze zmoczyłam pańskie buty ale właśnie czop mi odszedł i wody odchodzą 😲

ciekawa jestem miny :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
reklama dobra tylko szkoda że jej w tv nie widziałam 😞 może ciut by pomogła

bo szczerze to tylko dwa razy spotkałam się z przychylnością, a wiele razy z obojętnością czy właśnie kurzą slepotą

szczególnie mężczyźni mnie załamują 🙂

anka dobre z tymi wodami :laugh: :laugh: :laugh: hahaha

materac gryka-kokos
idę dalej prasować, cięzko mi to idzie, bo nad każdą szmatką się rozczulam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a emilka masz rację. jak juz uda mi się usiąść i jadę sobie i wsiada jakaś starsza baba ode mnie to stanie i tak patrzy czy jej ustąpię - przynajmniej tak mi sie wydaje.
w tych zimowych strojach i jeszcze w pozycji siedzącej trzeba się przyjrzeć zeby zauważyć okrągliznę ciążową.
ja nie gladze się po brzuchu zeby pokazać a wręcz odwrotnie chowam na maxa i tylko czekam - no niech coś powie to już ja jej pojadę 😉 :laugh: :laugh:
albo dopiero jak mam wysiąsć to się ujawniam - też nagle sapanie nd głową sie kończy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam z wami po-bazgrolić ale idę pączki robić 🙂 ciekawe jakie wyjdą i czy wytrzymają do 15 🙂 Pączkożerca jak się na nie żuci to nikomu nie zostawi 🙂

P.S. Dziękuje Ani i Aaronkowi za pączusia na mailu 🙂 na początku przeczytałam paczka dla Ciebie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...