Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie mi go dostarczyli i wyciągnęłam z pudła.
jako, ze to mój pierwszy tak bliski kontakt z wózkiem dziecięcym czytam instrukcję i próbuję załapać o co tu chodzi :laugh: :laugh: :laugh:
kolor cudowny dla mego oka 🙂
a śmierdziiiiii gumą, ze to szok!!!!!!!!
też powinien sie powietrzyć jakiś czas.
tzn. tapicerka nie wali ale te koła tak dają na całą chałupę :X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem, tylko z mamą gadałam przez tel.
w końcu to dziadki byli sponsorem więc musiałam zdać relację 🙂
niestety mam 2w1 bez fotelika narazie bo jest jakiś problem z tymi fotelikami. zwyczajnie ich jakby jeszcze nie ma.

nie mam też torby bo jest dodatkowo płatna około 140-150 zł więc zobaczę i zycie zweryfikuje czy będzie konieczna.
jest spory kosz pod tym wózkiem a dodatkowo budka spacerowa ma z tyłu sporą kieszeń - taki przybornik więc może sie obejdzie.
na gondoli lub na sobie (w zestawie) mocuje się taką saszetkę, w którą na pewno zmieszczą się dokumenty, portfel, komórka i klucze.
a no i spacerówka ma w komplecie śpiworek na nózki z taką otulinką na plecki.
pompka w zestawie oraz moskitiera i folia przeciwdeszcz. na gondolę.
więcej nie pamiętam.
w razie czego foteliki starsze też pasują do tego wózka i trzeba wtedy dokupić z adapterami do mocowania fotelika w stelażu wózka, jeśli oczywiście ma się zamiar w ogóle wpinać fotelik w stelaż.
do gondoli dają już adaptery w zestawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie szczypiorki 😁

zjadlam dwa paczki mamusinej roboty, pychota 😁

pewnie dzis na 10 sie skonczy, a moze i wiecej bedzie 🙂

maz mi dzwoni z pracy ze mam puszki kupic i dwa kontakty z uziemieniem, bo on dzis chce kuc sciany, normalnie zabic, nie mogl mi tego wczesniej powiedziec, ale grunt ze chce mu sie to robic :P

za 3 godzinki jade na klachy do kumpeli bo wczoraj mi dzwonila, ze jest na L-4 i jej sie nudzi, mi tez sie nudzi wiec ponudzimy sie razem 😁

czytalam wczoraj instrukcje obslugi smoczka z aventa, ale sie usmialam, pisze w niej, ze smoczek trzeba wymieniac co 4 tygodnie, heh juz widze ile matek tak robi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okej cykaj cykaj 🙂
no dzwonilam wczoraj do producenta to mowili ze te nowe foteliki beda w sprzedazy marzec/kwiecien a teraz proponuja te ze starszej kolekcji.
no ja zastanawiam sie juz nad caloscia razem z torba i fotelikiem no chyba ze zrezygnuje z torby ale pozniej i tak tzreba gdzies te pampery buteleczki i inne gadzety pochowac zobaczymy jeszcze.
ania a ile taki komplet cie kosztowal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...