Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klapouszku, co one o tobie wypisują? 😉
ten co mnie penetruje to Aaronek :laugh: :laugh: :laugh:
i ostatnia fota spacerówki [img size=310]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/7a.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
1/2 kg twarogu półtłustego
1/2 kg mąki
1/2 szklanki cukru
4 żółtka
1 pełna łyżka sody oczyszczonej
1 łyżeczka octu
1/4 litra smietany kwaśnej
cukier waniliowy
cukier puder do posypania
tłuszcz do smażenia (smalec w kostkach)
mąka, przepuszczony przez praske twaróg, wbić żółtka, dodac cukier normlany i waniliowy, smietane, sode, ocet, zagniesc ciasto, ciasto oproszyc delikatnie maka, kroic po kawałaku i wałkowac na ok 1 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatta moim zdaniem tej maki jest troche za malo w przepisie, wiec ja robilam tak na oko, az przestalo mi sie ciasto mocno kleic do rak, i dosypywalam po garsci maki az w koncu poczułam ze jest ok moim zdaniem i zaczelam wałkowac te kawałki ciasta wycinac kolka szklanka a w srodku robilam dziurke kieliszkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi ten pierwszy sposob to rozumiem mala zemsta za obrobienie tylka 😉 :P heh ... dzieki 😉 🤢

emi jak o kurierze uslyszala to zaraz przepis znalazla :laugh: 😉 ... tak patrze, ze troche roboty mnie czeka ☺️
... dziekuje bardzo 😘 bede dosypywac i walkowac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka ale swietny ten wozek,mi przyszły butelki i laktator z TT 🙂 swietny jest,smoczki tez juz mam z tej firmy,w sumie nawet jestem juz spakowana do szpitala i młoda tez 🙂
zamówiłam łóżeczko turystyczne i zostaje tylko wózek ale to jak mała bedzie w dommku 🙂
Spadam na gołąbki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja przed chwilą wróciłam z 6 pączkami i już załuję, ze nie kupiłam z 10 sztuk 🙂
pychota, nie to co te na codzień buły takie ubite.
wciągnęłam 3 i nawet nie poczułam, a jak się kupi w taki zwykły dzień to jeden potrafi zabić, a na pewno szybę wybić :laugh:

jak patrzę na ten wózek to się zastanawiam, jak miałabym wsiąść z nim np. do autobusu czy tramwaju.
a jak sobie wyobrażę go na 3 kołach to juz w ogóle bym chyba odpuściła i dymała pieszo 😉 :laugh:
nop cóż pewnie kiedyś sie trzeba będzie przekonać, jak to jest poruszać się takim wozem po mieście 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie Mamuśki
Temacik dzisiaj widzę pączkowy. Ja jeszcze ani jednego nie wciągnęłam. Szczerze mówiąc to nie mam ochoty. Za to nawcinałam się czokapika z mleczkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...