Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonka ile ja bym dała, żeby móc sobie tak porządnie posprzatać 🙂
ja nic nie mogę robić przez małą glizdkę i to jest straszne, łażę jak smród po gaciach, ale dzisiaj mam misję, jade do jakiegoś centrum handlowego i kupuje szlafrok do szpitala a potem mamusię odwiedzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania to przyszykuj a ja poszukam samolotu który mnie udźwignie 😉 i przylecę 🙂

Pamiętacie jak Wam pisałam o tej koleżance co miała termin na 5 styczeń? Urodziła 10.02 chłopca Marcela,mały waży 4,5kg sama dostała skurcze i pojechała do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to będzie super fajny chłopak, jak urodzony 10.02 🙂

nawet nie wiem, co potrzeba dla mnie do szpitala 🤔
taka ze mnie pierdoła. ale myślę, że na szkole rodzenia nam powiedzą. przynajmniej mam taką nadzieję...na razie mam gacie na wacie i wkłady poporodowe.

a to chyba Klapi pisała o tych wacikach do pępuszka co się nie osypują. można jakoś dokładniej? dziewczyny z UK i okolic 😉 - co wy stosowałyście - co jest tu do kupienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam o poranku 🤪

Ilonab jak już zostałaś honorowym porządkowym i będziesz latać po Polsce to wpadnij i do mnie..podłoga aż się prosi o mycie, a mi się jakoś nie chce mopa ujeżdżać ☺️

Klapi zapomniałam już co to znaczy być dobrze "wyduszoną"
Fakt, że sama się nie rwę, ale mój chłop też już od ponad miesiąca nic nie jęczy..podejrzana sprawa 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no wlasnie, miesiac ? 🤔 jak bylam w szpitalu to najdluzej Dziewczyne 2 tyg trzymali a juz miala jakis stan zapalny bo za dlugo 🤔

klapi heh sprytne 🙂
... ja narazie wymyslilam sobie, ze chodzic nie bardzo moge i trzeba po mnie pod klatke autem podjechac :P

Ania78 u nas na szkole dali info co trzeba zabrac ... takze Wam tez na pewno dadza ... kazdy szpital ma swoje wymagania i warto dostac taka liste wlasnie ze swojego szpitala ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...