Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no co jakiejs wersji musze sie trzymac:P
w nadchodzacym tygodniu napewno kupujemy wozek i lozeczko, na allegro zamawiam posciel - zestawy od jednego sprzedajacego wiec jedna wysylka. i najdrozszed bedziemy miec za soba, potem moja mamuska chce zabrac mnie na wyprawke do smyka - nie odmawiam rzecz jasna, no i zostanie nam chemia tylko kosmetyki itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leze sobie sama w lozeczku przed lapkiem i przed TV zaraz zjem sobie bounty 😉

ech wy mi nawet nie wspominajcie co juz macie kupione bo sie zalamie, ja daleko w tyle, choc mysle ze za dwa tygodnie juz sie uwine z wiekszoscia, oby tylko ten remont sie skonczyl!

i zeby znalazla odpowiednia komode!!!!

no coz 3 tygodnie przed terminem to dziecko juz donoszone, nie ma sie co dziwic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego, co doczytałam ona miała wywoływany poród wcześniej. tzn tak, jak pisałyście, w 37tc...miała problemy z ciśnieniem i lekarze nie chcieli ryzykować. a córeczka długa i szczuplutka, mała modelka 🙂

też się tym trochę wystraszyłam, bo wprawdzie większość rzeczy już mam (poza wózkiem i wanienką) ale ani ciuszki nie poprane, ani nawet nie mam dla nich miejsca...cholera, trzeba zacząć wyrzucać przydasie z szuflad 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Morfi nic nie wiem. Faktycznie dawno jej nie było. Może sie po sklepach rozbija 🙂 Lepiej niech da znać bo dzisiejsza "marcówka" mnie troche wystraszyła.
A mnie dalej brzuch pobolewa i się stawia. W sumie to się macica już codziennie buntuje. Szkoda że nospy nie mam. Może tym razem by pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, a ja niedawno wróciłam doma od teściówki.
byliśmy z bartkiem w ząbkach u tych ludzi co chcemy odkupić mieszkanie od nich.
dogadaliśmy się co do ceny, zadatku i szczegółów.
teraz mam przygotowac umowę i mamy sie spotkać zeby ją podpisać, ale ustaliliśmy, ze za jakieś 3 tygodnie.
wtedy pasuje i nam i im więc jest ok.
mam nadzieje, ze już nic przykrego w tym temacie się nie wydarzy.
tak was pobieżnie poczytałam:
ilonka - pościel ciudo 🙂
emilka, a twój mąz to na weekendy będzie przyjeżdżał z tego szkolenia?
bogusia - termometr też foczka czy inny "model" ? 😉
Morfi nie ma chyba od 3 dni i nie przypominam sobie żeby miała w planach zniknięcie z forum.
do mnie teraz już też zaczyna docierać, ze to naprawdę juz niedługo i ja jestm z końca kwietnia, a mamuśki z początku kwietnia to już w ogóle 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na Wasze nieszczęście żyję, dzięki za troskę :P 🙂
Zapierdziel mam konkretny w pracy (na zwolnieniu siedzę, ale jeszcze dorabiam), do tego ZUS mi robi problemy z wypłatą kasy z drugiego zakładu, więc załamka i złooo 😞 😠
Żeby było fajniej jakieś choróbsko mnie dopadło, klata nawala, smarki, gardło i kaszel- kumulacja niczym w lotto, więc w przerwie miedzy brykaniem po Łodzi leżę w wyrze i śmierdzę, bo pocę się i wyglądam przy okazji jak świnia 😉
Teraz obudziły mnie siódme poty i gigantyczna zgaga, myślałam że mi się uleje ☺️ Zwalczam ją dzielnie butelką mleka 😁
Przy okazji USG zaliczyłam i przynajmniej tutaj dobre wieści, buła potwierdzona, odwróciła się, rozwija się cacy, waga 1701g 🙂
Pozdro Grubasy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to po dawce Morfiny nie wstanę wcześniej, jak koło południa - tak mi się będzie dobrze spało 😉
nie daj sie Morfi i nie przesadzaj z tą kumulacją - wystarczy już 😆
pierdnij czasem dla orientacji zebyśmy sie nie martwiły.
pogłaskaj od nas potwierdzoną bułę
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry weekendowo

ja już od ponad 2 godzin nie śpie, synuś też 😞

takiego ataku kaszlu dostałam że już mnie klatka piersiowa boli. może herbata z miodem i cytryną pomoże choć trochę 🥴

chyba i tak teraz nie zasnę to nadrobię forumowe zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...