Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
haha moja mama to ma swira z tymi zabobonami :P
nie patrz przez kuklok bo dziecko bedzie mialo zeza
nie kupuj nic wczesniej bo cos sie stanie z dzidziusiem
nie szyj w niedziele bo cos tam bedzie z pepowina
nie obcinaj nikogo ani siebie bo tez cos z dzieckiem bedzie nie tak(juz nie pamietam do konca)
jest tego jeszcze troche ale juz nie pamietam :P
masakra jakas :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

biedne z nas dzieciaczki były same zakazy 🙂 a potem się stresowałyśmy wszytskim że mąż będzie łysy i dzieci i że jedzenie na ucieknie i wylądujemy w knajpie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie szyj na sobie bo zaszywasz madrosc mnie tak uczyli hahahah
ta ktos chyba bardzo sie nudzil i se tak powymyslal przeciez mozemy stworzyc dla pokolen kwietniowa ksiege zabobonow:P
polecialam do spozywczaka po kajzerke bo mi sie kanapki z zoltym zachcialo, pootwieralam sobie okna coby bąki wywietrzaly wracam a tu kapusniakeim od sasiadki zalatuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW Wy już macie ponad 3o tydzień a mi się wlecze ta 2 z przodu i wlecze 😞 ale w poniedziałek już jej nie będzie 🙂


Asienka a może to Ci sąsiadka tam napierdziała i zgoniła na kapuśniak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam i oczywiscie moja madra glowka zapomniała o polowie rzeczy ale jutro pojde z mezem na zakupy
kupilam mu na rocznice koszule w housie w promocji :P
nie bede sie wykosztowywac za bardzo, jestem biedna studentka, ja napewno nic nie dostane jak zawsze 😠
amii sciskaj nozki, juz blizej niz dalej, niech oliwka jeszcze posiedzi sobie w ciepelku te 4 tyg.
a ja mam problemy z zalatwianiem sie 😞 😞
iskra ja tez mam ochote tak sie pojsc wygrzac
jak sie ogarne po porodzie to pojde troche sie do stanu normalnosci doprowadzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam

Amii- 26.03 to tak jak ja 🙂 ale leż i odpoczywaj 🙂 nieźle tak usłyszeć od lekarza że w sumie jeszcze trochę i rodzimy 🙂

Anka ja na kupe nie mam co narzekać, ale nie zapeszam tak jak się chwaliłam ze zgagi nie mam, a teraz to prawie codziennie 😞

ilona co do oblizywania pałki mi babcia też mówiła, że będę mieć łysego no i mam 🙂 przekonamy się czy z dzieckiem prawda 🙂

dotis było jeszcze, nie chodź pod sznurami z praniem i nie krzyżuj nóg jak stoisz bo dziecko będzie obwiązane pępowiną 🙂 bajki 🙂

iskierka solarium o tak 🙂 ale pocieszam się faktem, że macierzyński bedzie w lato i wygrzewanie będzie w słoneczku 🙂

a ja wreszcie zakupiłam szlafroczek o jakim marzyłam, fakt że teraz z ledwością się zapinam, ale przecież kupiłam go też na póxniej, do tego klapki na wypasie z reala za 6zł i mogę rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...