Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cóż ja obiad zrobiłam 🙂 pół sernika zostało na półce w lodówce ale będzie 😉 zjadliwy choćbym sama miała go zjeść ☺️ co do prasowania pozostał tylko zapał a kupka ciuszków rośnie najchętniej wypiłabym szeika waniliowego ale mam podjechać do koleżanki po reklamówkę ciuszków to i mc donalda odwiedzę ☺️ ☺️ a co będę sobie żałowała i tak jestem wielorybem sunącym po śniegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam i ja ja dzis dzien ma skrocony bo zwloklam sie z lozka o 13.30 a sniadanie zjadlam przed 14ta 😉 nie ma to jak byc po nocce bez meza, przyszedl przed 7 i sie podusilismy on zaraz zasnal, a ja ech usnelam przed 9 a pozniej ogladlam powtorke otwarcia igrzysk :P

a i musze dodac ze dzis budzikiem okazal sie pierworodny, bo mnie tak bodnal w brzuch ze natychmiast postawil matke do pionu jakos przed 6ta :P notabene nadal molestuje moje prawe zebra, wiec wyginam smialo cialo, zeby mnie nie bolalo, ech

mezulek popracowal troche nad remontem i jak sie umyje jedziemy do mojej mamci, zostaniemy tam do poniedzialku 😉

a w poniedzialek kolejna czesc remontu juz ta zasadnicza czyli malowanko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ktoś pytał o te waciki do pępka. Są takie mało pylące w klepach kosmetycznych można dostać.

Amii leż leż potem się nabiegaszJ Buziaki dla Ciebie za dzielność!

Jak Was czytałam to coś mi się kliknęło jakieś dziwne. Więc jak zabrałam oklasak to sorry, jak dałam to proszęJ

Ilonka łoźio pierwsza klasa!

Madzik ja też trzymam kciuki za Kruszynki żeby urosły!

NewYork tak ja zamówiłam normalny materac pi/gr/ko

Ania miś gites, ale co on ma z nim zrobic?Ja Swojemu kupiłam psa i chomika pluszowego, bo takie biedne stały na półce i mówiły WEŹ MNIE!

Marcówka urodziła?Cholera ja jestem z początku Kwietnia! A na ostatni usg to wyszło 12 marca, ale może ona tylko taka duża jest?

Głosiki oddaje o to z dwóch kompówJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania misiu śliczny my podobno do kina jutro idziemy tylko jak ja tam wysiedzę nie wiem siusiu co 10 minut 😞
Dzisiaj odwiedziłam grudniówkę i jej Maleństwo oczywiście Emilka dostała kopa w pampersa od zazdrośnika przytachana kolejna torba ciuszków:laugh: mam nawet kombinezon jakby ta zima nie miała zamiaru nas opuścić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale się urobiłam, tylko po to, żeby nie sprzątać szafy zaczęłam pościel prasować...no i mam za swoje 😉 na szczęście mąż pomaga przy przepysznej obiadokolacji 😁 sałatka grecka, fryteczki z piekarnika i łosoś duszony z masełkiem i cytrynką...zapraszam chętne 🙂

Monia, weź ze dwa słoiki litrowe pod kurtkę i do nich siusiaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... zagladam sobie do Was, ale widze, ze nikogo nie ma 🤔
pewnie robicie sie na bostwa przed jutrzejszymi walentynkami 😉

Ania fajny misiak 🤪
... wiem, ze Bartek uwielbia misie wiec na pewno bardzo sie ucieszy :laugh: 😉

... od kiedy wrocilam do domu - leze ☺️
jestem rozleniwiona i nic mi sie nie chce ...

tez mielismy jutro isc do kina, ale nie jestem pewna czy do jutra zwleke sie z lozka ☺️

no to ide lezec dalej ...
milego wieczoru i zarazem dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzielnie nie daje sie chorobie. Tylko jakieś problemy jelitowe mi sie zrobił. W sensie sranko jakieś męczące.

Miś dla Aaronka of kors, ja dzisiaj nie kumata jestem.

Wywaliłam Brzydiego na ostatki z kuplami.Może doceni moją wielkodusznośc i mi sie oświadczy.. w tym tysiącleciu 🙂

Asia nie łap doła bo tam jest smutno i zimno i do dupy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...