Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Sztunia ja włosy farbuje raz w miesiącu...coby odrostów nie było i jakoś tam nie wierzę w te rudości 🙂

A ja tam się bzykam bzyku bzyk ile wlezie bo potem to nam gumka zostaje więc muszę się nacieszyć rozpakowanym lizakiem 🙂 staram się wtedy nie myśleć o brzuszku i małej by skupić się na seksie ale jak szafki mają brudne szklane drzwiczki to wychaczę i już o nich myślę że jak skończymy to trzeba umyć 🙂 więc dla mnie to najlepiej worek na głowę bo podczas bzykania to nawet bym kurze ścierała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

I dupa... Tatuśko jutro znów mnie zostawia 😞 I znów wszystko na mojej głowie. A tu trzeba przyjęcie weselne szykować 🤨
Ciuszki super. Ja się wstrzymuje z zakupami do czasu ślubu. Zobaczymy czy coś dostaniemy dla dzidziaszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo....ale Ania zaszalała 🙂 fajne fajne 🙂
a ja kupiłam w sobotę w Zarze bluzeczkę za 9,9 i sukieneczkę też w tej cenie 🙂 zrobię zdjęcia jak będę prasować, może na wet dziś to się też pochwalę i dinusiowy pajacyk wstawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy wam tez się wydaje że macie inny brzuch czasami. Ja mam czasami wrażenie że (tak jak dzisiaj) że się zmienia jego kształt. Tzn dzisiaj jakby sie podniósł do góry a po jakimś czasie wrócił do normalności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia to Ty za dwa tygodnie zostajesz zaobrączkowana 🙂 koniec wolności 🙂 chyba wpadnę do Ciebie na torta jak masz z owocami bo wczoraj nas babka w cukierni oszukała że tort będzie z wiśniami i pralinami a on same praliny miał bleee... i nie ma go kto jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki, wybaczcie nie mam siły Was doczytać. Kaszel strasznie mnie męczy, nie wiem czy to nie oskrzela już 😞
jutro, z rana jadę do lekarza bo jest coraz gorzej.
Teraz wypiłam pół litra ciepłego mleka z masłem, miodem i czosnkiem, może chociaż noc prześpie w miarę spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂

ania sliczne ciuszki 🙂 ja narazie nic nie kupuje bo mam od kumpeli ciuszki wiec narazie sie wstrzymam chociaz trudno jest jak sie patrzy na takie slodziutkie wdzianka :P

co do sexu to u mnie tez lipa...stawia mi sie ten brzuch i boje sie ze cos pojdzie nie tak...wyzyje sie pozniej za wszytkie czasy bo marzy mi sie juz taki pozadny sex :P

a brzuszek to ciagle mi sie zmienia czasami jest taki kanciaty a czasami wiekszy z jednej strony to pewnie mala mi wystwia dupke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerlok fajny. Dałam radę ja to ty też 😉 Ja tez tak mam z filmami. Pierwsze pytanie to zawsze ile trwa ten film który mamy zamiar oglądać hihi
Dobranoc Agatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia23 napisał:
Cześć Mateczki
I znów o bzykaniu hehe Mnie to po zazwyczaj boli trochę prawy bok - młody tam ma chyba głowę to nieźle zawsze wytrzepie. Ostatnio to miałam stracha bo mi Tatuśko mówi że coś tam wyleciało ze mnie. Wystraszyłam się że to ten czop śluzowy. Ale chyba to te zwiększone upławy - leci ze mnie tego więcej.


to ja już wolę swoją abstynecje albo sporadyczne mizianie niz takie przeboje,a pozniej zastanawianie się co to!to nie dla mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...