Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a u mnie z USG wynika że mam już 32 tydzień a z okresu 30 i zostaje przy tym 30 najwyżej będę miała niespodziankę 🤪
miałam pochwalić się sukieneczką za 9,90 i bluzeczka tez w tej cenie z Zary na wyprzedaży wyszperanej 🙂 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05482.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ubranka śliczne 🙂 Hania jaki ma wspaniały apartament, no no nie pogadasz 😁
Ja mam suwaczek wg OM, wg USG mam termin 10 dni później, a według pierwszych ruchów dziecka to byłam już w ciąży jak miałam ostatnią miesiączkę 😁 Zobaczymy 🙂 Ja stawiam na 04.04 czyli OM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz idę z Negrą niech się "wykupka", bo ciągle jeszcze robi w domu, a ja nie mam jakoś ochoty jej bobków sporzątać 😉 Okazało się, że ona skończyła 7 tyg dopiero w minioną sobotę, a jak ją kupiliśmy miała 6 tyg, czyli była młodsza niż właściciele pisali 🤔 Wkurza mnie, jak każdy się śmieje, że to jakiś kundel, taki mały itp. zawsze sobie myślę- "poczekaj, za pół roku będziesz spieprzać na widok tego psa"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny proszę o rade odnośnie imienia mojego syneczka.

Jakis czas wybraliśmy mu imię Miłosz i tak było ustalone przez dłuższy czas ale ostatnio mój maż powiedział, ze musimy sie zastanowić czy jak bedzie starszy to czy mu to imie bedzie pasować. Wiadomo jak mały to : Miłoszek, Miłcio a dorosły Miłosz pasuje czy raczej nie?? 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...