Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem strasznie na niego zla...
przed slubem tez poszedl na kawalerskie a ja siedzialam sama w domu potem tez na swieta popil na sylwestra a ja nic siedze w domu nikt mnie nie odwiedza wszystkie kolezanki wyjechały na studia daleko a jedyna rozrywka co 2 tyg jest w sobote szkola i laptop i brzuzek, gdyby nie wy to juz bym calkiem zdziczała i zapomniała jezyka
😞 😞 😞
ja mu nie zaluje ale moze tez choc troche o mnie pomyslec, zwlaszcza ze nigdzie mnie nie zabiera tylko przyjezdza i siedzimy w domu jak dziki a on korzysta w najlepsze a po porodzie tez zostane sama z dzieckiem bo on bedzie na zasranym szkoleniu 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też rzadko wychodzimy..

i w ciąży jakoś się odsunęłam od koleżanek..nie chce mi się wychodzić po prostu :P a odkąd na zwolnieniu jestem to na zmiane laptop, tv i lodówkę doglądam ☺️

no właśnie pora pierwszej kolacji się zbliża..hmm..może banan, przynajmniej coś kształtem podobnego do męskiego ... w buzi potrzymam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo..żeby mój był taki słodki..

mój tylko mnie od kulek wyzywa, i gada "kulka co tak wolno się toczysz", albo "stocz się z łóżka", i teraz odkąd pojawiły się rozstępy to mam nowe przezwisko "rozstępiocha", a ja mu na to że po porodzie będę "rozklapiocha" 🤪

podchodzę do tego z dystansem i na wesoło, on jest moim boczkiem-otoczkiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello , jakkos dzis do kompa nie bylo mi po drodze, dopiero teraz jestem 😉

bylismy z meze zamowic komode, za pare dni powinna byc, myslalam ze w piatek juz zaczne sprzatac, ale moj mi dzis oznajmil, ze jedziemy kupic farbe na podloge, bo trzeba ja pomalowac, no pieknie, ale jakos to zniose :P

p.s. tez mam linie, z jakis miesiac temu sie zrobila, a teraz robi sie juz pod same piersi, hehe moja mama jej nie miala, siosrka tez nie, ciekawe po kim mam taki urok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka no ja bym tak tego nie odebrała, ja raczej jego odpowiedź zrozumiałam tak, że on cały czas o was myśli i teskni za wami. bo co to za wolność bez Was, ale to tylko moja interpretacja, jak chcesz go pociągnąćć z półobrotu to śmiało 🙂 solidarność jajników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania dzieki za relacje cycowo pokarmowe, moze lepiej zmiencie auto skoro wozek juz wybralas:P
sztunia fajowe ciuszki, a zt ymi spodniami z hm to rzeczywiscie dziwne, moze to byla dostawa z egzotycznych krajow gdzie zimy dawno juz nie ma.
ja mam kreche juz bardzo bardzo dlugo, dluga i wyrazna.
emilka jak dla mnie to ten esemes to przesiakniety byl miloscia do was 🙂 ale w pape i tak mozesz dac dla zasady:P
moj pan wlasnie chrapie na lozku, od nadmiaru procencikow, moj pan ma za dobrze w tej mojej ciazy, zamiast kolo mnie latac to sam korzysta z zycia, ale jak juz po porodzie dojde do siebie pokarmie troszki, to wezme sie za siebie, nie moge sie doczekac odswiezenia szafy, nie moge juz patrzec na jedne i te same gacie w ktorych smigam od listopada i bluzki ktore z ledwoscia brzuch nakrywaja. w ogoel ostatnio jakiegos dola lape jakas taka strasznie nieszczesliwa sie czuje. chyba zadyma sie szykuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...