Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
teraz humor poprawia mi czekolada albo czekolada 🙂

chyba że lody

tak Ania u rodziców 🙂

kość mnie boli z prawej nodze ale to też chyba ścięgno, już dawno pisałam że mnie noga boli 😞 no i trzyma do tej pory. dzin stwierdziła ze to Maja moze tez uciskac. OgOlnie w nocy bardzo mi się ciężko przewalac na bok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja tez juz zaczynam sie spinac i czas odliczac ...
a do tego wszystko trzeba tak przygotowac zeby Maz odnalezc sie umial gdy my w szpitalu wyladujemy ... takze Sztunia rozumiem Cie w 100% 😉

ilonka mnie tez kosc ogonowa boli jak sie przekrecam w lozku ... tez Was juz chcialam o to pytac :P

iskierka ja tez na sex stawiam 😎
... albo rycze w kiblu az mi przejdzie ☺️

Anka u Rodzicow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leże na plecach to mnie tak czasami ból złapie jakby ktoś szpile dupną część kręgosłupa wbijał. Podnieść się wtedy niemożliwe. Jedynie mogę się z trudem wtedy przetoczyć na bok ale tez ciężko. Niestety juz wieczorami zauważam że mam łydki i stopy opuchnęte trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zgrzeszyłam. Chrusty dalej w natarciu. A w mojej dupnej kości mam post jeżeli chodzi o karmienie Michałka. Nie będę głodzić dzidziolka. To byłby dopiero grzech.
Doszłam wczoraj do wniosku że młody odzidziczył również tyłek po Tatuśku. Taki odstający ale niewielki. Bo poza stopami to jest coś co bez problemów można wymacać hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wplątały mi się stopy w żebra. Uwielbiam to...

Ja sie martwie czy mój szkrab to głuchy nie jest bo wogóle nie reaguje na jakieś głosne dzwięki. Ani razu się nie wystraszył jak opisywałyście. Mogę spokojnie głosno muzyki słuchać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o to super temacik hehe

a ja się tylko modlę aby moje dziecko nie miało takich palcy u stóp jak tatuś, normalnie ma taka przerwe pomiędzy dyzym palcem a reszta jakby mu 6. palca wycieli.śmieje sie z niego ze w japonkach się urodził 🙂
a reszta niech się wymiesza to bedzie niezła cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...