Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziołchy,

U mnie powrócił pierwszy trymestr.Znów jestem wredna suka i mnie wszystko wkurwia. A powinnam być potulna bo do końca lutego tylko 4 dni i już moja mała będzie bezpieczna - tak bynajmniej mówił gin.

Nocki u mnie oki, ale mała już ma mało miejsca i boli jak się wkurza i mnie bombarduje.

klapi nie daj się , ciśnij na ciężarówe niech ci z administracji robią za ciebie w końcu głupio będzie brzuchatej pomocy odmówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hahaha to mi się przypomniało jak taki wścibski chłopaczek zapytał się mnie, jak my się z mężem przytulamy (zdjęcie jego brzucha widziałyście pewnie na forum 🙂). Teraz też dajemy radę 🙂 No cóż jesteśmy w takim razie zbokami 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale komentarz haha
co do tych naturalnych przyspieszaczy porodu to naprawde literacka nagroda sie nalezy.
klapi to Cie urzadzili, Ci ludzie to maja pojecie o zyciu mysla ze kazdy siedzi w domu i czeka na ich telefony i rozkazy do wykonania.wysylam cala skrzynie szczurow na ta babe :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, a wyobrażacie sobie, ze płacę przelewem czynsz za grudzień a oni mi go odsyłają na konto.
okej, tylko ja nie sprawdzam stanu konta codziennie więc mogłabym zyć w błogiej nieśwaidomości, ze nie mam zapłacone.
staram się o wykup więc jest to akura teraz ważne by mieć na bieżąco płatności.
no ale akurat "wykryłam" ten zwrot więc walę do sąsiadki i pytam czy ona coś wie na ten temat. ona,z ę jej przysłali pismo o zmianie numeru rachunku więc spisałam sobie i ponowiłam przelew.
no ale po nowym roku dostaję pismo, że mam zaległośc za 2009 więc dzwonie do nich i po wielkich bólach, trzciego dnia dopiero udaje mi sie dodzwonić i to podstępem (nie będę pisać jakim) i pytam babę o co chodzi.
ona, ze o zaległość za grudzień (ja juz uregulowałam ale oni nie sprawdzili to pismo wysłali bez sensu - ale to szczegół)
ja mówię skąd sie to wzięło i ze nie zostałam pionformowana o zmianie numeru rachunku.
i teraz uwaga - najlepsze - ona mi odpowiada:
ale, proszę pani, trzy lata temu wywiesiliśmy na klatkach informacje, ze będzie zmiana konta :laugh: :laugh:
no poprostu jak to usłyszałam to aż mnie przytkało, rece mi opadły i odjęło mi mowę.
co to kurwa za informowanie lokatora kartką na klatce.
pismo powinnam dostać - to jest info o pieniądzach i oni powinni mieć potwierdzenie, ze mi wręczyli w ogóle coś takiego.
porazka.
ale nie ma co z nimi dyskutować i zadzierać bo jak sie nie podoba to przeciez nikt mnie na siłe w tym lokalu nie trzyma, nie?
do tej pory, zadnej informacji, nawet kartki na klatce :laugh: :laugh: :laugh:
takze klapi, moze wisiała kartka jekieś 5 lat temu na klatce, ze trzeba opróżnić piwnice bo będzie remont :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
umówiłam się z psiapsiółą żeby jej ulżyć. ma jakieś poważne problemy w pracy (supermobing).
nie zebym się cieszyła, ale posłucham o problemach innych i odrazu lepiej się poczuję.
ma chłopa i swoje lata, mogłaby zrobić tak manewr jak ja 😆 , ale ona twierdzi, ze dzieci to nie dla niej.
widocznie uważa, ze psychiatryk jest dla niej.
najgorsze, ze ma kredyt hipoteczny i boi się teraz złozyć wypowiedzenie i szukać pracy od nowa.
jedno jest pewne: coś powinna zrobić bo ianczej oszaleje. już wali jej na dekiel i wyżywa się na wszystkich dookoła.
dzielnie to ludzie znoszą bo poniekąd rozumieją ale niedługo oni też straca cierpliwość, a ona nie tylko zdrowie ale i znajomych i pewnie w efekcie i tą chujową robotę 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam 🙂

Morfi skorzystaj i jedź do staruszków 🙂

Klapi a to klops 🤢 dobrze, że dacie jakoś radę a na babę myszy mogą nie wystarczyć - wysyłam jeszcze szczury i nornice.

Anka dzięki za przypomnienie o polskiej rzeczywistości 😁 trochę już zapominam, jak to jest...a tak to uświadamiam sobie, że wcale aż tak strasznie nie tęsknię 😉 😁

Iskra kuruj się!

mnie też coś katar dopada powoli. ale ja się nie dam! (tak sobie powtarzam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz mu radio maryja zalacze 🤪 jesli tylko takowe zlape:P
wczoraj w gosciach w lazience byla waga i nie moglam sie opanowac i nie skorzystac z niej 🥴 znow ponad kilo do przodu przez niecale 3 tygodnie 🤢 waze juz 71,9 w sumie do przodu mam 10 kilo aaaaaaaaaaa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niby tylko 10 kilo, w sumie sama jestem zaskoczona bo do chuderlakow nie naleze ale na samym poczatku dawalam sobie 15 kilo no i sie sprawdza, powiem wam ze to chyba tez zalezy duzo od tego ze ja do 7 miesiaca pracowalam do pracki chodzilam na pieszo do dzis myje podloge na kolanach caly dom jest na mojej glowie nikt sie ze mna nie szczypie moze dlatego.ale niewazne sa kilogramy tylko nasze dzieciaczki, chce slonca!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki w ten śliczny sło0neczny dzień 🙂

asienka ale z Ciebie chudzinka 🙂 Ja mam 16-17 na plusie 🙂

Musze Wam powiedzieć, że widziałam się wczoraj z dziewczyna mojego byłego szefa i powiedziała, że nie wiadomo skąd, ale maja myszy w pralce i ciężko im się ich pozbyć 🙂 Chyba jednak ciężarne maja magiczne moce 🙂 myślałam, że padne jak się dowiedziałam 🙂

Co do piwnic to niestety pojęcia nie mam jak to z nimi jest 🙂

Iskierka wracaj do zdrowia!!!

emilka mam nadzieje, że podzielisz się niusami ze szkoły rodzenia, bo ja trochę zacofana jestem 🙂

Miłego dnia Kulcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...