Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mateczki 😘
doczytalam zalegle stronki.
mam zajebiaszczego dolka, wczorajsza podroz tak mnie wymeczyla ze az plakalam z mojej bezsilnosci, podroze typu 100-200 km w jedna strone to chyba juz nie dla nas rozrywka.dzis obudzialam sie z zaplakanymi oczami, dopada mnie chyba przesilenie wiosenne. czuje sie strasznie niekomfortowo grubo niewygodnie niunius tak sie wiercil w nocy mialam wrazenie ze sie odpycha kopytkami o zeberka i zaraz wyjdzie. a do tego sny mam przerazajace, poprostu chce juz urodzic bo starsznie stekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kule zgadule 🙂
Ja się właśnie zastanawiam nad wyjazdem do Wrocławia, po te gadżety spadkowe, dżin odradzała bo to ponad 200km i się umęczę. Sama nie wiem, nie chcę Cośka samego puszczać, może ojca albo brata weźmie to wtedy spokojna będę. Jemu też się nie uśmiecha samotna podróż. No dylemat powiem Wam mam nie mały, bo w domu we Wrocku też nie odpocznę bo jest tam roczny chrześniak Piotrka, któremu trzeba poświęcić sporo uwagi do tego z Miłą tradycyjnie obrobimy dupsko teściowej, a to już temat rzeka 😁 😁 😁
Mam plana awaryjnego, że Piotrek do Wrocka a ja do Kutna do staruszków 🙂 🙂 🙂 🙂 Zobaczy się jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kuleczki ja znowu po nie przespanej nocy a jak zasnę to śnią mi się takie głupoty że szkoda gadać. Dzisiaj skakałam z 9 pietra z okna np masakra. Za oknem dzisiaj ponuro i szaro a ja też mam nastrój ponury jestem wielka strasznie i to mnie męczy już nawet się nie wypowiadam na temat swojego wyglądu bo szkoda słów. Po prostu załamka na całego.
Miłego dnia życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia współczuję Ci tych nieprzespanych nocy. Ja odpukać wstaję raz ok 3-4, ale to raczej przez koty które mi się na wyrze rozwalają, no i wtedy przy okazji idę się wysiusiać. Snów nie miewam żadnych, bynajmniej nie pamiętam. Ale gruuuuubaaaaaa jestem, że hej 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Najlepsze jest to, jak znajomi mi mówią, że nic nie przytyłam tylko w brzuch mi poszło 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
A ja się śmieję z ich uprzejmości, bo w udzie to już więcej mam od mojego męża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski dzisiaj szkola rodzenia a na 18:40 wizyta u gina, mam nadzieje ze wszystko ok jest z moja łobuzicą bo wczoraj dała tak mi popalic ze az sie poplakalam ☺️ ☺️ ☺️
ania73 dobija do 80 kg a ja do 90..., ale coz lekarz mowi ze taki moj urok chociaz nie ulegam zachciankom, jakos to bedzie po porodzie bede sie martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W kuuuurwww!

Z cykllu jak ludzie są pojebani.

Dzwoni do mnie babka z administracji.
Że dzisiaj wyburzają piwnice, bo stawiaja nowe sciany i mam opróznic.

1. mam 2 piwnice, bo moje mieszkanie to dwa połaczone
2.ciekawe gdzie mam te rzeczy upchnac
3 mam czas do jutra inaczej wywalaja mi rzeczy
4. nie wywieszła ogłoszenia bo to tyczy tylko kilku mieszkan



kurwa
1. ma mój nr na komóke
2. mogła wrzucic mi zawiadomienia do skrzynki
3 włozyc w drzwi, zwłąszcza ze wiekszosc czasu siedze w domu.

I teraz kiedy brat i Brzydki w pracy ja mam w 8 mieciacu ciazy przepraszam co? teleportowac.


przepraszam musialam napisac bo mi sie ulwea!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski,

ja (odpukać) od kilku dób nocki mam przespane a pamiętacie, jak wam się skarżyłam, ze w ogóle nei śpię.
śpię teraz nawet po kilkanaście godzin - szok!!
jedyne co nie jest w tym miłe to straszne sny.
naprawdę, nie są to koszmary typu "wyskakujący diabeł zza krzaka", ale takie życiowe niemiłe sytuacje.
dziś np. straszliwie pokłóciłąm się z ojcem we śnie az obudziłam się spłakana.
no nic, ja chyba przerobiłam juz to przesilenie tą moją "trzydniówką", podczas której chciałam nawet samobójstwo popełniać.
także dziewczynki, nie załamujcie się tym penisowym samopoczuciem bo za dwa dni będzie lepiej 🙂 🙂 🙂
Morfina, jedź i przytul staruszków.
mi to bardzo dobrze zrobiło, jak ich zobaczyłam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi - masakra cięzka!!!
pozostaje ci napisać pismo i je dostarczyć do administracji.
treść moze sz skopiować z postu - była niezła.
a tak na poważnie: to administracja komunalna czy wspólnota ?
bo z komunałem to nie ma co dyskutować ale ze wspólnotą to już inna piłka.
w sumie to mogę się ubrać i jechac do ciebie z pomocą.
mam czas do 16-ej.
co dwie cięzarówy w ósmym miesiącu to nie jedna 😆 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania. hmm chyba nie wiem jaki jest ststus prawny. Mieszkanie mam na własnośc.

Anka no co ty. nie miałabym sumienia.
Juz jedzie do mnie mama, to jakies drobne rzeczy powynosimyChłopaki sie urwa z roboty i jakos dam rade.
byłam tam przed chwila panowie wygladaja nma takich co na flaszke jak im dam to też pomogą!

Tylko głupia baba z aministracji jakas nieogarnieta.
Mysze jej chyba posle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze, mieszkanie na wasność ale ciekawe co z piwnicą.
u mnie w kamienicy też mieszkania wykupione ale piwnice zostały gminne i tak tylko na gębę przypisane do lokali.
mozliwe, ze u ciebie jest tak samo.
chyba, ze masz na akcie/aktach te piwnice.
no nic, baba ma myszy murowane ode mnie także 😠 😠 😠
no, jakby co to mozesz liczyć na mój utuczony kuper 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...