Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emilka, nie chciałam być dosłowna ale domyśłiłam się czemu słuzył ten efekt 😉 :laugh: :laugh: :laugh:
znam takie patenty i też korzystam 😆
ładna, zwarta kulka jesteś i spokojnie się mieścisz w kadrze 🙂
Agatta, jakie sexi korona galoteksy nosisz na obszernej pupce 😉 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lachony lecę dupsko wymoczyć i spać. A jutro w nagrodę żarełko babcine mniam, mniam haha
Wpadnę dopiero w czwartek lub w piątek. Znów natrzaskacie tyle stron że ledwo dam rade doczytać.
Miłego tygodnia Mamuśki.
Buziaki dla was i brzuszków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczaki ja się męża o sesyję od tygodnia doprosić nie mogę. Normalnie foty bym Wam na pociechę zapodała. Jesteście seksi laski, brzuszki i kłębuszki. Ja obojętnie w jakiej pozycji bym się nie znajdowała to mam uda i dupę podziurawioną, że hej 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Mordora oglądam codziennie, więc ciężko mi powiedzieć czy jest większy, mąż mówi że nie tylko nie wiem czy z uprzejmości, czy z litości :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
A ogólnie to mam to głęboko, jutro mam dżina więc pewnie się dowiem, że przytyłam kolejne 3kg i już będę jakieś 17kg do przodu- będzie dobrze zakładałam 20kg 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Mąż wykonał dzisiaj prace ogrodnicze, więc chyba polecę do lustra i popatrzę na efekty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my mamy termin na 1 lub 5 kwietnia, czyli Prima Aprilis, albo w same Święta Wielkiej Nocy...chociaż wiadomo, termin to jedno, a kiedy dzidziuś zechce zobaczyc rodziców to drugie...



ps. Mikusiu, siedź tam sobie, jak najdłużej, bo wtedy będziesz tylko mamusi :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja już po ciemku się poużalam bo nie chcę Brzuszków zbudzić 😉

niestety, czarna dupa z przespanej nocy 😠
obudziłam się po 4 i czuję się już wypoczęta i za penisa zasnąć nie mogę 😠 a rano o 8 pobudka bo parę spraw trzeba załatwić

doczytam sobie Was teraz..

Dotis brzuszek śliczniutki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam i widzę że sesyje wieczorne były 🙂

brzuszki macie śliczniukie i to że piszecie że jesteście grube to chyba taka kokieterie żeby mi kaszalotowi nie było smutno ☺️

spijcie dalej, jak coś mi się przypomni to po ciemku Was poinformuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki ciekawe która z Was to ten kaszalot i waleń brzuszki macie urocze:laugh:
Ja przespałam dzisiaj nawet nockę tylko z 1 wstaniem na siusiu ale pewnie dlatego że byłam baaaaaaardzo zmęczona zabrałam dziewczynki na narty tzn one zjeżdżały a mama się męczyła jakby co najmniej jak Justyna Kowalczyk jechała a tylko siedziałam i popijałam ciepłą herbatkę. 🙂
Na dzisiaj też bym coś im zaplanowała ale nie mam pomysłu posiedzimy może sobie w domku i tyle leniwce przed telewizorem. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: dzis wizyta w szpitalu- z wrazenia ja mam rozwolnienie 🤢 🤢 ale sie boje-jak zwykle-ciekawe czy dzis sie czegos dowiem,obym nie trafila na tego murzyna bo sie pochlastam 😠 😠
TRZYMAJCIE KCIUKI ja lece na translator przetlumaczyc kilka zdan:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien bobryyyy!!
za chwile w tvn sport w ciazy...ehhh jesli o mnie chodzi ja juz sie boje ruszyc jakkolwiek...coby akcji porodowej nie wywołać!!wiecie co, bo biore fenoterol,a jak tylko wstaje z lozka i zrobie pare kroków do kibla to zaraz mi sie stawia macica!!!juz jestem tak zeschizowana,bo ostatnim alarmie ze woooo...
a za chwile musze wyjsc do mieszkanka,bo ma przyjechac pan w sprawie mebli do kuchni! a przeciez nie moge sie zdac na wybór faceta,bo z jego gustem mialabym styl a'la lata 30te he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 🙂

... wczoraj striptisa strzelilam 😉 i zasnelam jak zabita ...

Ania73 hehe wiem, wiem ...
galoty 1 klasa mialam :laugh: 😎 😉

... musze szybko zelazo sobie zapodac bom glodna okrutnie ...
a po zelazie pol godziny mam w plecy z jedzeniem 🤢

lece do kuchni ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...