Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kahna świetne ubranka, szczególnie te pasiaste 🙂

dotis moja też głową w górę, albo na plecach sobie leży, bo przecież ona ma wakacje 😉 fajny masz ten domek 🙂

haha dobre te obrazki 😁 na tym środkowym to mnie ktoś z małżem przyłapał chyba 😉 😁 🙃

Madziaa gratuluję 140 pierogów...

a co do wieku, to ja będę starą matką 🙂

Anka ale modelina 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc piekne 😁

dotis- czyzby komode kupiona w Bodzio, bo my tez taka chcielismy kupic, ale nie pasowalo to obicie ciemne, bo my mamy sypialnie olcha, wiec zamowilismy komode w innym sklepie i teraz czekam na tel jak jutro nie zadzwonia to sama do nich w srode zadzwonie, ale komoda taka sama jak u ciebie tylko cala olcha i zaplacilismy tylko 390 zl 😁

a ja jestem w trakcie sprzatania, dzis kupilismy zyrandol, jutro moja mama umyje mi okna ( bo sie pieruna uparla, ze ja nie moge, chociaz mam nisko okno, ale ona woli na mnie chuchac i dmuchac, bo jeszcze 3 tygodnie mam byc w dwupaku :P a teraz najszybciej o przedwczesny porod ) wiec zabieram mamuske do siebie, wczesniej wstapimy po nowe firanki 😁

no a ja juz posprztamy bierzemy sie za zakupy wyprawkowe (widzialyscie juz nowa gazetke z reala od czwartku promocje dzieciowe, jak sie patrzy,wiem ze juz wanienke, proszek i ciuszki kupie w realu) a nawet zastanawiam sie nad lozeczkiem i niania elektoniczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kluseczki
Kirrke STO LAT i wszystkiego co sobie wymarzysz.
Dzis dzień bez nata i dopiero was doczytałam.
Ciuszki superaśne. Teraz musze dokupić trochę bo tez chce takie hehe Mam nadzieje ze troche dostaniemy.
Nie wiem czy dotrwam do nastepnej wizyty u gina.
Mam na za 3 tygodnie bo za dwa na narty sobie jedzie.
Ale mam mega zgagę a Rennie sie kończy. Jutro czas do babci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podjarałam się na maksa tym wózkiem...
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300399041363&_trksid=p2761.l1259
i jestem w trakcie pertraktacji ze sprzedającym, trochę się denerwuję...w sumie to 200F (z kurierem), a tyle piechotą nie chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nad kolorem się aż tak bardzo nie rozwodzę 😉 chociaż na żywca ten akurat wygląda lepiej (o ile to ten, który oglądaliśmy hehe) niż na fotkach...zawsze można ożywić dodatkami, a pomyślałam, że jakiś bardziej oczojebny kolor, to by mnie szybko zmęczył 😉:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny tak ładnie wygladacie na fotkach że ja sie nie odważe 😞
Przywaliłam w dupie i udach jak waleń i to w ciągu ostatniego miesiąca !!!A bęben mam jakbym parkę miała w środku, nawet najbliższe osoby robią na mnie oczy jak mnie widzą i udają że niby nie widzą.

Bede miała co zrzucać po porodzie to pewne 😮

Jeszcze brakuje mi opuchnietej facjaty która powoli sie zmienia na wieczór i bedzie komplecik.

A na dowalenie humoru za 2 dni przyjedzie kumpela która urodziła rok temu 3 dziecko i juz sie zrobiła na lachona o czym triumfalnie mnie poinformowała !!
Auuuuuuuu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja tez brzucha pokazuje ...
Maz mi wczoraj pstryknal z zaskoczenia ...
a prosilam go zeby mi takich numerow nie robil, ech ...
twarz dalam rade schowac ...
brzuch sie do szafy juz nie zmiescil ☺️ [img size=182]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuch-b1a1a4e2a1e5ab9bd3a333860f0f63eb.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...