Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi sie wlaczyl syndrom wicia gniazda, wczoraj do polnocy sprztalam na misz masz lazienke, bo wstyd sie przyznac odkad sie wprowadzilam 9 miesiecy temu nigdy kafelek nie mylam a brudne byly jak cholera, wiec wyszorowalam wszystko przy okazji poklocilam sie z moim, bo nie mial ochoty umyc kafelek przy suficie i sufitu, i mu powiedzialam, zeby sie wynosil, sama to zrobie, no ale zrobil, bylo milczenie, ale najwazniejsze ze lazienka lsni 😁 no oprocz kabiny, ale to juz mezulek zrobi, bo ja nie bede wdychac tych oparow :P

a dzis z tesciem poskladalismy komode 😁 😁 😁
jak maz przyjdzie z pracy to wstawia w odpowiednie miejsce i zaczne prasowac ubranka ktore wczoraj upralam i zrobie drugie pranie 😁

a do tego upieklam ciasto, mam nadzieje ze mi wyszlo bo nie bylam pewna ile mam je trzymac w piekarniku :P

dla solenizantki sto lat i szybkiego porodu i jak najmniej bolu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie ostatnie usg miałam w Polsce w 21tc i koniec. tutaj nie robią, bo nie widzą potrzeby...położną widzę co 4 tygodnie i jedyne, co robi to mierzy ciśnienie 😠 kiedyś trafiłam na fajną, co zmierzyła macicę i pomacała, jak Bobek leży...ale to zależy na jaką się trafi.

Iskra, one tylko na fotkach takie małe 🙂 no i tu nie ma lasów, żeby się po nich włóczyć tylko takie leśne parki, ale z alejkami, więc chyba nie będzie kłopotu...opowiem na pewno, jak się sprawuje, jak już mu crash testy porobię 😁 a ten Twój to ekstra bryka, wygląda jak super sportowe auto prawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wybaczcie nie mam siły was doczytać..kręgosłup odmawia posłuszeństwa, a nogi w dupę wchodzą..

..zrobiłam pranie ręczne bobkowych ubranek, a tekst mojego męża "po co ty tak wcześnie to pierzesz" po prostu mnie zabił..
..starałam się nie wpadać w furię, że "a może byś mi pomógł a nie się głupio pytał" i wytłumaczyłam, że nie będę w 9 m-c z jeszcze większym brzuchem klękać nad wanną i prania robić bo już teraz strasznie mnie plecy bolą, ale i tak się nie domyślił żeby pomóc 😠 🥴 😠

kładę się bo nie wyrabiam 😞

zajrzę wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spokojnie spokojnie, predzej czy pozniej syndrom wicia gniazda sie uaktywni kobitki, a ja uwielbiam sprzatac po remoncie, bo wszedzie tak czysto jest 🤪 pewnie gdyby nie remont, to jeszcze bym nie sprzatala 😁

kurcze ubranka mi jeszcze nie wyschly, tesciu pozniej napalil w piecu i moje prasowanko sie odwleka, no ale coz, jutro tez jest dzien 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie daje rady siedziec w domu bezczynnie jesli w mieszkanku są futryny do pomalowania i kaloryferry..ale kurde z drugiej strony ciezko mi z tym brzuchem sie wyginac i za kazdym razem kiedy mnie pipka zakłuje to sie stresuje cholerrra,no i brzuch sie stawia...a przeciez nie moge jeszcze urodzic,bo nie mamy gdzie sie podziac jakby co he he...nie mam łózeczka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...