Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Sztunia no właśnie Jacek ją ustawia a ona tak na to reaguje byleby mnie to zabolało.Wszystko się na mnie odbija. Ona wie że Jacek mnie kocha i jest za mną więc specjalnie takie teksty wali bo jest zazdrosna.Jak Jacek siedział sam przy kompie a ja byłam u nas w pokoju to ona do niego mówi:
1.JA TO BYM CHCIAŁA ŻEBYŚ PRACE ZMIENIŁ.
2. CZY TOBIE JESTEM JESZCZE DO CZEGOŚ POTRZEBNA?
3. JA WIEM TY TO MNIE ZOSTAWISZ NA STAROŚĆ, ODDASZ DO DOMU STARCÓW.

Myśli że ja tego nie słyszę, wywiera na nim taką presje albo przekupuje go kasą.

Jacek zawsze ją opieprza i mówi by dała mu spokój.

Dzisiaj to ja mam masakrę chyba napiszę do Jacka że muszę pojechać do mnie na wieś i odpocząć bo znów mi się psychika sypie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab to przerąbane, nie wiem jaka rada na takie babsko 😞 najważniejsze że Jacek jest z Tobą, a ona ewidentnie gra na uczuciach, też od razu ślę flotę szczurów 🙂

ale mi się pączków zachciało, hmmmm niebawem idę do mamy pomagać jej przy pierogach to się najem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak będziecie mieli okazje to sie od razu wyprowadzicie.

Ja na miejscu Jacka to bym chyba powiedziała że jakby było można to bym ją oddała już teraz bo miele tym ozorem jak potłuczona.
A żeby sie w ten swój świński jęzor ugryzła i to porządnie 😠 😠 😠
Chodząca z niej toksyna po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia - pierogi de best!
Mi się wczoraj zachciało z truskawkami i mąż popędził do sklepu. Ale to ie było to - gruba skóra z papka w kolorze truskawkowym w środku 😞 😞 😞

Może i ja sama ulepię... Jeszcze mam troszkę zamrożonych truskawek.
Ale makaron z truskawkami łatwiej zrobić 🤨
Już sama nie wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka współczuje ci tej zołzy.
Takie gadanie w powietrze albo do syna jak ty słyszysz może rozpierdzielić na maxa znam to z doświadczenia z pierwszego małżeństwa.
Teraz to może nie za dobry moment bo musisz o siebie dbać ale warto przeprowadzić z nią męską rozmowę i uświadomić ze ty też możesz tak zagrać albo i lepiej bo masz przewagę i takie gierki nikomu nie są potrzebne .
widzisz szkoda że mnie w tym Lubinie nie ma chętnie bym pomogła 😉 bo juz jestem przerobiona w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka ona chyba tego nie potrafi zrozumieć.


Aaaa...wczoraj po tych słowach przyszła dać nam pieniądze 200zł na badanie serduszka małej.Powiedziałam jej że nie potrzebuję bo mamy a ona na to że nie mamy ( pieniądze wyciągnięte z konta trzymamy w domu i było tam 500zł a resztę mamy na koncie oszczędnościowym co by procentowały) Ciekawe skąd wie ile mamy pieniędzy? zagląda w nasze rzeczy? Nie wzięłam tych pieniędzy bo powiedziałam że nie potrzebuję to zaczęła Jackowi wciskać i Jacek też nie wziął więc strzeliła fochem. I się nie odzywa. Nie rozumie jej toku myślenia.Najpierw nam wbija szpilki a potem kasę daję by załagodzić sytuację.

Wykańcza mnie ta kobieta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo dzisiaj będą, ruskie, z serem na słodko i z truskawkami, szał pał !!!


A to my a raczej Maja i jej domek po śniadanku 🙂 [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzu__-ccf4767d4bee1310aae1890d6429e365.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ja to ludzi nie rozumiem - zamiast sie cieszyc, ze syn sobie zycie uklada, ze jest szczesliwy, zakochany i bedzie mial Dziecko ... to tesciowa wtraca sie i ewidentnie jest zazdrosna ... dobrze, ze Jacek trzyma Twoja strone ilonka bo inaczej byloby ciezko ... mysle, ze to wszystko dlatego, ze mieszkacie razem - to poteguje ten konflikt ... ale tesciowa jest dorosla, powinna sie nareszcie ogarnac i dac Wam zyc ... zwlaszcza, ze w ciazy stresy nie sa Ci potrzebne ...
glupia baba z niej jesli tego nie rozumie ...

Sztunia ale fajny brzusio 🤪
Majeczka to tam ma sielsko-anielsko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zreszta moja tesciowa tez nie lepsza ...
nie widzialysmy sie juz z pol roku ( bo przeciez jak miala okazje sie z nami zobaczyc w Swieta to na Wigilie nie przyszla bo jechala na fochu 🙂 ) a ostatnio dzwoni i chce kase od nas pozyczyc ... a jeszcze straszy nas przez tele, ze jak Dziecko sie urodzi to na maxa po dupie dostaniemy i nasze zycie sie totalnie zmieni na gorsze ... no po prostu rece opadaja ... a tak mnie wkurwia, ze jak sobie o niej pomysle to mam mordercze checi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie mnie to wogóle rozwalaja teksty typu "teraz Wam zycie się odmieni, dostaniecie po dupie, dziecko to nie jest taka prosta sprawa kolki, sraczki, zaparcia, wysypki itp",
ja pierdu po kiego takie straszenie, dziedzi rodziły się od zawsze i wszyscy jakoś dawali radę, a nikt Ci normalnie nie powie ile radości daje takie dziecko, ciule jedne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejjjj
a ja całą noc nie mogłam spac,bo w naszym wsypie urzedowali bezdomni i pili do rana 😁
kurde mogłam się dołączyc 😁 😁 😁

ilona ta tesciowa jakas ułomna jest chyba!!!!!!
sztunia wow wow!!!sexi laska,brzuszek bomba! 🙂

moja siostra dzis dzwoniła i sie pyta kiedy ja mam termin,bo ona zamówiła cos dla emilki i musi tam znac dokładną date! 😁
a ja jej mowie,że termin mam 2kwietnia,cesarkie wie kiedy mam,a kiedy urodze to tez bym chciala wiedzieć,bo przecież moge w każdej chwili nie?planowo 29marca ale czy tak sie stanie?????skąd ja mam wiedziec??
w ogóle zadzwoniła z innym nastawieniem,ale ja ją znam dobrze!!więc z mojej strony zero emocji,tylko odpowiadałam na pytania,tak,nie tak nie,niewiem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez uwielbiam teksty w stylu no teraz to zobaczycie czlowieku nie wyspicie sie jak gdzies bedziecie chcieli pobalowac no to juz jest problem, albo jak daja nam dziecko na rece z tekstem no przyzwyczajajcie sie, szkoda z eludzie tak szybko zapominaja ze tez byli na takim etapie i pewnie takie gadki tez ich wkurzaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...