Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc 🙂

... wyspalam sie 🤪
tylko 1 siku bylo w nocy ...
snily mi sie co prawda jakies pierdoly, ale przynajmniej bezsennosci nie zaliczylam 🙃

Dziewczynki dzieki za mile slowa 😆

Ania73 az sobie Twoj opis torby skopiowalam ...
i bede sie wzorowac 😉

NEW no i dobrze ! meska decyzja podjeta 😎
piekny wozeczek bedziesz miala ...
jakby byl w tych zestawach to od razu bym go brala !
... no i fajnie - bedziemy sie nad morzem promowac 😎

nalwos przemeczona pewnie jestes ...
ja tez czasami mam tak, ze reka mi sie ruszyc nie chce bo na nic sily nie mam - odpoczywaj a pewnie minie ... w koncu w ciazy jestes wiec masz prawo czuc sie dowolnie i lenic sie dowolnie 😉

lece gotowac parowki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doczytałam od wczoraj i skrupulatnie odpisuję 😉
Madziaa – córeczki prześliczne, zazdroszczę, że już możesz je przytulić, pocałować, nakarmić... 🤪
Iskra – beznadziejna jest ta twoja siostra 😠
A żółwim fochem mnie na maxa rozwaliłaś. oklaskuję cię za to 🤪
Anka73 – nie ciesz się tak z tego wgłębienia po ściągaczu na skarpetkach... ani się obejrzysz a będziesz miała całe słoniowe nóżki... niestety wiem coś o tym aż za dobrze. 😠 😠 😠
Ja siatkowych gatków nie prałam.
Torba spakowana jak się patrzy, ale proponuję skarpetki przełożyć w torbie bardziej na wierzch, podobno bardzo się przydają podczas porodu. Oksytocyna się lepiej wydziela jak jest ciepło i przyjemnie 🙃 😉
Newyork – współczuję nerwów i stresu; ale spoko, jeszcze masz dużo czasu na pobycie w dwupaku 😉
Bogusia – zaciśnij zęby 😠 i zrób to badanie, warto ze względu na maluszka. Lekarz bałwan, ale cóż; nie ma sensu ładować w ciebie i młodego antybiotyku na dzień dobry
Emi – wózeczek bardzo ładny 🤪
Dotis – no co ty, super wyglądasz :P
Kirke – ależ ty masz wklęsły pępek 😁
Agatta – śliczna z ciebie mamusia
Nalwos – poleżakuj sobie troszkę, może ci się poprawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helloł

agatta mnie mój chłop też debilizmem poraził wczoraj, oczywiście się nawalił i ku.... był zdziwiony o co mi chodzi

piekny brzusio amelkowy i wcale nie mały

a co do YCD- też chodziłam do Bravo hehe

nawlos, ja wczoraj nie tyle co miałam słabości co wręcz przez 5 minut miałam jakis niepokój, serce zaczęło mi walić a potem przeszło i wszystko wruciło do normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - mój mąż wczoraj po rak kolejny zapierniczał na pocztę z awizo na przesyłkę z koszulami do karmienia, a ja oczywiście cały dzień kwitłam w domu... 😠 😠 😠 😠 To już nie pierwszy raz (drugi też nie...)

A w temacie RMUA: babeczki wczoraj (połowa marca!) u mnie w pracy były obrażone że chcę aktualny papier i muszą na szybko przystawiać mi pieczątkę na RMUA z lutego... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Z tego co wiem (poprawcie mnie jak się mylę) to ten lutowy papier jest ważny tylko do końca marca, więc w kwietniu za dwa tyg znowu nie mam dowodu ubezpieczenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi Tobie chociaz przysylaja a ja musze sama latac do pracy po odbior wlasnie dzwonili ze lutowa juz jest a tu kuzwa kwiecien niedlugo 😉 pochwal sie fryzura 😘
ja tez dzis czuje sie dupsztalsko nic mi sie nie chce choc zmusilam sie do prasowania, dalej sie nakrecam moim chlopem, hormony chyba biora gore bo jakas taka dzika sie robie i najchetniej z nikim bym nie gadala 🤢 wczoraj na poczcie jak wysylalam paczke przede mna 5 osob ale gdzie tam tylko popatrzyli sie na tulfina spode lba, nikt nie przepuscil laseczki sama tez sie nie pchalam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki a wiecie jak oni sie teraz wycwanili na poczcie?
pisza na awizo ze przesylka listem poleconym no ok ale pod spodem pisza ze przesyłka niestandardowa i takie paczki sa tylko do odbioru w urzedach pocztowych listonosz ma wytłumaczenie
mimo ze polecona do domu nie przyniosa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwonił książe z przeprosinami, focha dalej mam, sorry... jeszcze mówię mu że jestem niewyspana, a on tekstem do mnie no to się połóż i dospij, niech się ciągnie dziś też spi na skórce, muszę tego żółwia od isktkierki wydrukować i przykleić na drzwi 🙂

teściu mi tulipany kupił i poszedł, wowo ale gest!!! to chyba za winy synusia hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia Twoj chociaz dzwoni a moj sie dzis z samego rana tulil do mnie jak do pluszaka ale slowem sie nie odezwal niech spada juz mam dosyc jego wybrykow kuzwa pan sowa wielce zdziwiony ze sie nie odzywam, ale tragedia tak jesc sniadanie z fochem w ciszy. jeszcze wychodzi do pracy klepie mnie po brzuchu i mowi synu badz grzeczny a sam jaki daje przyklad 😠
z tego co sie orientowalam to jak nie mamy aktualnej rmulki to ma sie siedem dni na doniesienie do szpitala ale pewnie wiecej sie czlowiek przy tym naslucha niz to warte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia toż to Teść 🙂 chyba go słoneczko oświeciło 🙂

Wiecie co moja teściowa powiedziała wczoraj do Jacka jak jej powiedział że jest na nią zły za te słowa: ALE TY MASZ MGŁĘ NA OCZACH, JESZCZE CI TO ZAUROCZENIE MINIE.

Normalnie już mi brak słów 😞

Czuję się do dupy 😞 dla niej są tylko pieniądze ważne a ja ich nie mam tyle by sypać jak z rękawa i mogę tylko Jackowi dać swoją miłość a to chyba jest ważniejsze niż materialność?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry Brzuszki

Uszy do góry chłopy to tylko chłopy :P Zawsze sie dziwią w każdej sprawie.
Lecę wciągać jakieś śniadanko bo sie dopiero z wyra wygrzebałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ugotowalam te porowki, zjadlam i taki atak na kibelek zaliczylam, ze juz dawno nie pamietam kiedy ostatni raz tak pieknie pawiowalam 🤔
nie wiem o co biega ... ale juz jest ok ...

Sztunia dobrze, ze sie do winy poczuwa ...
niech o wybaczenie teraz prosi 🙂
... ja czesto dla zasady na fochu jade, a co tam !

... a ten Twoj tesc to normalnie gentelman prawdziwy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie nie wiem co mu sie stało, bo u nas słonka nie ma 🙂 ale był na giełdzie kwiatowej to rzucił się gestem 🙂

ilonab ta kobieta jest nawiedzona, psycholka, ale powiedz mi Jacek to wogóle ją jakoś ustawia czy puszcza wszystkie gadki mimo uszu, no bo przegina i to bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...